Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HAKEM YARDIM ETTİ </br>1 PUANI ZOR KURTARDIK!!! </br>SARIYER KÜME DÜŞME POTASINDA ÇIRPINIYOR!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HAKEM YARDIM ETTİ
1 PUANI ZOR KURTARDIK!!!
SARIYER KÜME DÜŞME POTASINDA ÇIRPINIYOR!!!

HAKEM YARDIM ETTİ </br>1 PUANI ZOR KURTARDIK!!!  </br>SARIYER KÜME DÜŞME POTASINDA ÇIRPINIYOR!!!
SELÇUK İSTİFA!!! SELÇUK İSTİFA!!!
15.10.2022 / 22:24
Sarıyer tarihine gelmiş en şaibeli, en pasif, en beceriksiz, en kötü başkan ve yönetim kurulu Sarıyer'i küme düşme potasında can çekiştirmeye devam ediyor.Lig yeni başlamasına rağmen 3. Hocası "Keçi" lakaplı Mehmet Demirtaş ile anlaşan ve bu müsabakaya onunla çıkan Sarıyer, yine rezil ve kepaze futbol ortaya koydu.Müsabakanın henüz 2. dakikasında Halil'in kaydettiği golle yenik duruma düşen Sarıyer, maçın her anında ezik ve kötü futbol sergiledi...
Hakemin maçın sonunda 6 dakika uzatma vermesine rağmen maçı 8 dakika oynatması bize resmen hediye oldu. Bertul bu hediyeyi iyi değerlendirdi ve Sarıyer kendisi gibi küme düşme hattında yer alan Balıkesir ile berabere kaldı.Bu kadar aciz bir Sarıyer takımını bu ilçe halkı hak etmiyor.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetimi Sarıyer'i her geçen gün lağım çukuruna sürüklemeye devam ediyor.

370 bin nüfuslu Sarıyer, bu basiretsiz ve ahlaksız yönetimi hak etmiyor.Çok acil şekilde istifa etmezlerse bu kepaze insanlar, Sarıyer'de arkalarına teneke bağlayıp dolaştırılacaklar!!!

Bizden uyarması...