Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ONURLU VE DÜRÜST OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZ </br>KEÇİ MEHMET'İN </br>BU MALÛM BAŞKAN VE YÖNETİM İLE İŞİ ÇOK ZOR!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ONURLU VE DÜRÜST OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZ
KEÇİ MEHMET'İN
BU MALÛM BAŞKAN VE YÖNETİM İLE İŞİ ÇOK ZOR!!!

ONURLU VE DÜRÜST OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZ </br>KEÇİ MEHMET'İN </br>BU MALÛM BAŞKAN VE YÖNETİM İLE İŞİ ÇOK ZOR!!!
SARIYER SPOR KULÜBÜ TEKNİK DİREKTÖR MEZARLIĞINA DÖNDÜ! LİGİN HENÜZ 9. HAFTASI GERİDE KALIRKEN, SARIYER BU KISA SÜREDE 2 HOCA KOVDU, 3. TEKNİK ADAM İLE ANLAŞTI!!!
11.10.2022 / 12:54
SARIYER SPOR KULÜBÜ TEKNİK DİREKTÖR MEZARLIĞINA DÖNDÜ! LİGİN HENÜZ 9. HAFTASI GERİDE KALIRKEN, SARIYER BU KISA SÜREDE 2 HOCA KOVDU, 3. TEKNİK ADAM İLE ANLAŞTI!!!

Sezona "şampiyon olacağız" diyerek başlayan ancak oynanan rezil futbol ve alınan fevkalâde kötü neticelerin peş peşe gelmesi üzerine Teknik Direktör Özcan Kızıltan ile yolları ayıran Basiretsiz Selçuk Kavaloğlu ve aciz yönetimi, günü kurtarma projesi kapsamında "Keçi" lakaplı Teknik Direktör Mehmet Demirtaş'ı takımın başına getirdi.Çok uzun yıllardır Yılmaz Vural'ın yardımcı antrenörü olarak görev yapan ve bu nedenle 1.adam pozisyonunda, teknik direktörlük kariyerinde ciddi deneyim eksikliği bulunan Mehmet Demirtaş'ın, futbol bilgisinin ve antrenörlük yeteneğinin ise üst seviyede olduğunu dile getirmemiz çok doğru bir analiz olacaktır.

Daha önce 2009-2010 sezonunda çok kısa bir dönem Sarıyer'de teknik direktör olarak görev yapan Rumeli Kavağı'nın yerlisi Mehmet Demirtaş, bu anlaşma ile 2. Sarıyer serüvenine başlamış oldu.

Sarıyer Spor Kulübü'nde dönen usulsüzlükler ve ahlaksızlıkların yanı sıra yaşanan ciddi maddi sıkıntılarında ayyuka çıktığı bu zaman diliminde, Mehmet Demirtaş'ın 'bu içi çürük, bozuk yapıya' nasıl uyum sağlayacağı tüm Sarıyer'de merak konusu olurken, Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak Mehmet Demirtaş'a "Yuvana Hoş Geldin" hocam diyoruz.