Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE NELER OLUYOR? </br>SARIYER SPOR KULÜBÜ HAKKINDA </br>USULSÜZLÜK VE DOLANDIRICILIK </br>GEREKÇESİYLE </br>SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE NELER OLUYOR?
SARIYER SPOR KULÜBÜ HAKKINDA
USULSÜZLÜK VE DOLANDIRICILIK
GEREKÇESİYLE
SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU!

SARIYER'DE NELER OLUYOR? </br>SARIYER SPOR KULÜBÜ HAKKINDA </br>USULSÜZLÜK VE DOLANDIRICILIK </br>GEREKÇESİYLE </br>SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU!
Sarıyer Spor Kulübü'nde cereyan eden ve aylardır dile getirerek haykırdığımız can alıcı meseleler peş peşe açığa çıktı.
22.09.2022 / 20:55


Sarıyer Spor Kulübü'nde cereyan eden ve aylardır dile getirerek haykırdığımız can alıcı meseleler peş peşe açığa çıktı.

Yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Can Ünsalan, Sarıyer Spor Kulübü ve muhatabı Selçuk Kavaloğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ekonomik ve sportif olarak büyük bir buhran yaşayan Sarıyer'de sular bir türlü durulmuyor.

Etik dışı girişimler ile dolandırıcılık faaliyetleri olduğu ve bu iddiaların yargı makamlarına intikal ettiği öğrenildi.

Kulübe istifasını sunan Sarıyer'in başarılı yöneticisi Can Ünsalan'dan, Selçuk Kavaloğlu'nun başkanlığını yürüttüğü Sarıyer Spor Kulübü'ne ihtar ve haciz şoku...

Daha önce 1, geçtiğimiz günlerde ise 4 yönetici istifa etti ve şuan itibariyle 5 yönetici Sarıyer Spor Kulübü yönetim kurulu görevlerinden ayrılmış oldu.

3 yönetici daha istifa etmeleri durumunda, 14 kişilik yönetim kurulundan toplam 8 istifa gerçekleşmiş olacak ve yönetim kurulu otomatik olarak düşecek.ORTADA İMZA YOK, SÖZLEŞME YOK! BU NASIL BİR REKLAM ANLAŞMASI?

Sarıyer Spor Kulübü'nde yaşanan hadiselerin boyutu o kadar derin ki, yönetim içinde birbirlerini aldatmak, kandırmak ve dolandırmak suretiyle yaklaşık iki milyon lira paranın buhar olup uçtuğu belirtiliyor!

Sarıyer Spor Kulübü'ne hizmet etmek için yöneticiler tarafından verilen paraların akıbeti büyük merak konusu olmuş durumda.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulundan bazı kişilerin yoğun baskısı ve ricası üzerine 1 milyon 400 bin lira sıcak para akışı sağlayan yönetici Can Ünsalan, kandırıldığını ve dolandırıldığını söyleyerek kulübe noter aracılığıyla ihtar çekti ve yargı makamlarına başvurarak şikayetçi olduğu öğrenildi.

Resmi sözleşme imzalanmadan ve detaylar konuşulmadan Selçuk Kavaloğlu tarafından usulsüz şekilde, Sarıyer'in forma göğüs kısmına yasa dışı reklam yapıştırıldığı ortaya çıktı.

Bu yasa dışı ve usulsüz reklam ile Can Ünsalan'ın verdiği borç parayı, hak-hukuk ve kul hakkı gibi kavramları gözetmeden sildirmeyi planlayan Selçuk Kavaloğlu'un kurgusu bu kez işlemedi.

SELÇUK KAVALOĞLU BU KEZ SERT KAYAYA ÇARPTI!

Verdiği paranın akıbetini araştıran ve bu paranın kulüp için değil, kulübün kripto yapılanması ile belli bir zümrenin çıkar ve menfaati için kullanıldığını düşünen Ünsalan, kulübe borç olarak verdiği paranın geri iade edilmesini talep ediyor.

Sarıyer Spor Kulübü, bizzat başkanı tarafından usulsüz reklam işleri ile kamuoyunda rezil edilmiş durumda maalesef.

Kulübe borç para vererek 1 milyon 400 bin lira destek sağlayan Ünsalan ile kulüp arasında resmi bir sponsorluk sözleşmesi yapılmamasına rağmen, Sarıyer Spor Kulübü, Can Ünsalan'dan almış olduğu borç paranın üstünü örtmek amacıyla, izinsiz ve usulsüz şekilde formalarına Ünsalan'ın şirketinin reklamını kullandıkları ortaya çıktı!

Sarıyer'de infial yaratacak olan bu olayın yansımaları çok sert ve çetin olacağı ön görülüyor.

Bu haberin detaylarını ve diğer sıcak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz...