Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER MERKEZ BU KADAR MI SAHİPSİZ? </br>ÇÜRÜYEN AĞACI KİMSE FARK ETMEDİ! </br>ALLAH'IN MUCİZESİ GERÇEKLEŞTİ </br>KİMSE ÖLMEDİ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER MERKEZ BU KADAR MI SAHİPSİZ?
ÇÜRÜYEN AĞACI KİMSE FARK ETMEDİ!
ALLAH'IN MUCİZESİ GERÇEKLEŞTİ
KİMSE ÖLMEDİ!!!

SARIYER MERKEZ BU KADAR MI SAHİPSİZ? </br>ÇÜRÜYEN AĞACI KİMSE FARK ETMEDİ! </br>ALLAH'IN MUCİZESİ GERÇEKLEŞTİ </br>KİMSE ÖLMEDİ!!!
Sarıyer’de yola ağacın devrilmesi sonucu, yol uzun süre trafiğe kapatıldı.
15.08.2022 / 10:06
İLÇENİN ÇÜRÜYEN SEMTİ SARIYER MERKEZ MAHALLESİ'NDE KAMU ÇALIŞANLARININ VE YETKİLİLERİN LAUBALİ DAVRANIŞLARI, KONTROL VE DENETİM EKSİKLİĞİ, İŞ BİLMEZLİĞİ VE EN ÖNEMLİSİ SORUMSUZLUKLARI AZ KALSIN FACİA İLE SONUÇLANIYORDU.SARIYER'DE YOLA AĞAÇ DEVRİLDİ

Olay, Sarıyer Merkez Mahallesi, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kökü çürüyen ağaç rüzgarın da etkisiyle koparak yola düştü. Ağacın düştüğünü gören vatandaşlar büyük panik yaşadı. İtfaiye ve polis ekiplerine haber vermelerinin ardından olay yerine gelen ekipler ağacı yoldan kaldırmak için çalışma başlattı. Olayda can kaybının yaşanmaması ise büyük bir mucize olarak değerlendirildi.“ALLAH'TAN ALTINDA KALAN OLMADI”

Ağacın yola devrilmesiyle ilgili konuşan Alkan Meral, “15 dakika önce büyük bir ses, çatırtı sesi geldi. Gidip baktığımızda ağaç komple boydan boya yola devrilmişti. Allah'tan altında kalan olmadı. Beyaz araç üzerine devrildi, ufak bir zarar aldı. Başka bir şey yok. Yol boydan boya trafiğe kapandı. İtfaiyeyi aradık, geldiler sağ olsun. İşlerini yapıyorlar. Herkese çok geçmiş olsun” dedi.

Ağacın devrildiği sırada seyir halinde olduğunu söyleyen Mustafa Bayram ise, "Ben seyir halindeydim. Önümde beyaz bir araba vardı. Ona yol verdim. O da yavaş gidiyordu. Baktık, yolun ortasına devrildi. Allah'tan yola devam etmedik. Tam önümüze devrildi. Allahtan kimsede bir şey yok” şeklinde konuştu. Ağacın düştüğü yerden kaldırılmasıyla kapanan yol tekrar trafiğe açıldı.