Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İNSANDA AZ DA OLSA </br>UTANMA DUYGUSU OLUR!!!</br> AMATÖR FUTBOLCU </br>TRANSFER EDİYORSUNUZ </br>BİR DE GEÇMİŞ POZ VERİYORSUNUZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İNSANDA AZ DA OLSA
UTANMA DUYGUSU OLUR!!!
AMATÖR FUTBOLCU
TRANSFER EDİYORSUNUZ
BİR DE GEÇMİŞ POZ VERİYORSUNUZ!!!

İNSANDA AZ DA OLSA </br>UTANMA DUYGUSU OLUR!!!</br> AMATÖR FUTBOLCU </br>TRANSFER EDİYORSUNUZ </br>BİR DE GEÇMİŞ POZ VERİYORSUNUZ!!!
Sarıyer Spor Kulübü'nün fakir ve basiretsiz yönetimi, aynı zamanda nasıl bir futbol cahili yapıdan oluştuğunu da gözler önüne sermiş oldu.
06.08.2022 / 11:49
Sarıyer Spor Kulübü'nde şok edici hadiselerin ardı arkası kesilmiyor...

Sarıyer'in tarihine küfür edercesine yapılan transferler 'bu kadar da olmaz' dedirtti.

Kurulduğu tarihten bu yana; en silik, en kalibresiz transfer sezonunu yaşayan efsane kulüp Sarıyer, kalite standartlarının çok altında bir kadro yapılanması gerçekleştiriyor.

Selçuk Kavaloğlu'nun "şampiyon olacağız, süper lige çıkacağız" şeklinde ki söylemleri çok kısa süre içinde fiyasko çıktı.

Sarıyer'in transfer ettiği fevkalâde kötü ve düşük seviyeli oyuncuların yanı sıra geçen gün Sarıyer halkını şok eden bir transfer gerçekleşti.Sarıyer yönetimi, amatör Lig takımlarından Yeniköyspor'un forvet oyuncusu Taha Dönmez ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Mevcut Sarıyer yönetimi o kadar vizyonsuz, o kadar rezil bir durumda ki, amatör bir takımdan yaptıkları transferi kamuoyuna duyururken mutluluk pozları veriyorlar.

'Gözlerimle görmeseydim inanmazdım' dedirten bir fotoğraf ile karşı karşıyayız.

Ayrıca çok daha vahim olanı ise bu amatör futbolcu ile 3 yıllık anlaşma yapılmasıdır.

Sarıyer yönetiminin 3 ay görevde kalacağı büyük şüphe içindeyken, 3 yıllık yapılan bu sözleşme maalesef Sarıyer Spor Kulübü'ne verilen en büyük zarardır ve nihayetinde bunun adı hainliktir.Sarıyer yönetimi öyle bir takım oluşturuyor ki, resmen kopacak kıyametin fitilini ateşler nitelikte.

Geçen sezondan sözleşmesi devam eden oyuncuların üzerine yapılan tüm transferler skandal.

Bakın dikkat buyurun lütfen! Yapılan tüm transferler için skandal diyoruz. Hepsi çok kötü. Berbat diyebileceğimiz nitelikte!!!

Alınan bu futbolcuların hepsi birbirinden rezil.

Şunu da belirtmekte fayda görüyoruz; Bu şekilde hitap etmek zorunda kaldığımız için biz de pek memnun değiliz. Lakin Sarıyer'in düşürüldüğü durumun ehemmiyetini çok daha net şekilde herkesin anlayabilmesi için bu kullandığımız hitap şeklini mazur görün.

Bunun haricinde;

Altyapıdan A takıma çıkarılan futbolcuların ise olağanüstü yetersiz olduğunu söylemeliyiz.

Sarıyer camiası çok badireler atlatmış koca bir camiadır.Lakin kabul etmemiz gerekir ki, kendinden geçmiş, akli melekeleri ciddi anlamda tartışılan, bu kadar çökmüş bir başkan ve aciz yönetim ile bu meşakkatli süreç çok ciddi kalıcı hasarlara yol açacak olması kaçınılmaz bir gerçektir.

Sarıyer'i resmen amatör bir takım hüviyetinde yönetmeye çalışan çulsuz ve beceriksiz bir yönetim ile bu kulüp her geçen gün bataklığın içine çekilmeye devam ediyor.

Alınan futbolcuların hepsi 3 kuruşa, 5 kuruşa imza atmaya hazır, başka takımlar tarafından istenmeyen futbolculardır.

Doğru düzgün transfer yapacak parası olmayan Sarıyer Spor Kulübü'nün fakir ve basiretsiz yönetimi, nasıl bir futbol cahili yapıdan oluştuğunu da gözler önüne sermiş oldu.

"Şampiyonluk kadrosu kuracağız" derken, bu yalanı fütursuzca söylerken ve Sarıyer halkını kandırırken şerefinizi, haysiyetinizi ve adamlığınızı hiç mi düşünmediniz?

Aldığınız tüm futbolculara şöyle bir bakın!

Hiç mi utanmıyor sunuz? Hiç mi yüzünüz kızarmıyor? Nasıl bu kadar geniş olabiliyorsunuz?

Sarıyer Spor Kulübü'nü yönetmek tırı vırı insanların işi değildir.

Sarıyer Spor Kulübü, Türkiye'nin futbol literatüründe sağlam ve köklü bir camia olarak yerini almış ve ciddi bir marka değeri olarak bugüne gelmiş ulu bir çınardır.

Gerçek Sarıyerliler, bu ulu çınarın yok olmasına daha ne kadar sabır gösterecekler bilemiyoruz?

Ancak liglerin başlamasına 20 günlük bir süre kaldı.

Sarıyer lige tabir-i caizse bu çöp oyuncular ile girerse ve rezil, silik futbol ile saha içi neticeleri ön gördüğümüz gibi gelişirse, yaşanacak hadiselerin hesabını Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulu çok çetin şekilde vereceklerdir.

Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulu maddi ve manevi yönden çok sancılı, çok acılı bir şekilde hesaba çekilecekler.

Sarıyer'i hunharca katleden, kulübümüzü kendi çıkar ve menfaati için kullanan her kim varsa?

Hem bu dünyada hem de ahirette, kulübümüze yaşatmış oldukları sayısız kul hakkının cezasını çekecekler!

Vesselam.