Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE BÜYÜK KAOS! </br>TEKNİK DİREKTÖR BÜLENT AKAN </br>İSTİFA ETTİ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE BÜYÜK KAOS!
TEKNİK DİREKTÖR BÜLENT AKAN
İSTİFA ETTİ!!!

SARIYER'DE BÜYÜK KAOS! </br>TEKNİK DİREKTÖR BÜLENT AKAN </br>İSTİFA ETTİ!!!
"KÖYÜN ÇOCUĞUYUM" DİYENLER
KÖYÜ ATEŞE VERDİLER...
30.07.2022 / 14:38

"KÖYÜN ÇOCUĞUYUM" DİYENLER
KÖYÜ ATEŞE VERDİLER...


Sarıyer Spor Kulübü yönetimi göreve geleli 25 gün olmasına rağmen fiyaskolar hız kesmeden peş peşe patlıyor.

Teknik Direktör Bülent Akan, Selçuk Kavaloğlu ve Sarıyer yönetimine ancak 15 gün sabredebildi.

2 Ağustos'ta kampa girecek olan Sarıyer'de parasızlıktan ve beceriksizlikten kurulamayan kadro neticesinde, bu kez büyük bomba patladı.
Teknik Direktör Bülent Akan istifa etti.

Bülent Akan'ın, Sarıyer Spor Kulübü Genel Kaptanı İsmail Geçim ve Sportif Direktör Yakup Ateş ile transfer konuları başta olmak üzere, birçok konuda fikir ayrılığı yaşayarak ciddi tartışmalar içine girdiği belirtildi.

Teknik direktör Bülent Akan, takımda olağanüstü eksikler olduğunu söyleyerek, yapılan ve yapılacak olan transferlerin çok yetersiz olduğunu belirtmesi ve kendisinin hoca olarak sorumluluk alması gerektiğini bildirmesine rağmen, genel kaptan İsmail Geçim'in, her şeyi kendisinin yapacağını söyleyerek tüm bu istekleri geri çevirdiği öğrenildi.82 ruhu ile yola çıktıklarını belirten Selçuk Kavaloğlu, 25 günde Sarıyer'i resmen uçurumun kenarına getirmiş oldu.

2 gün sonra başlayacak olan kampa takımın 4'te 3'ünün henüz ortada olmadığını üzülerek bir kez daha hatırlatmak isteriz.

SARIYER'E YAZIK OLUYOR.

Şanlı tarihi olan, Koca Çınar Sarıyer Spor Kulübü Camiası, aciz ötesi aciz işlere imza atan Selçuk Kavaloğlu ve pasif yönetiminin kepazeliğini, basiretsizliğini ve bencilliğini daha fazla çekmek ve yok olmaya doğru sürüklenmek zorunda değildir. Bunun bedeli Sarıyer yönetimi için çok ağır olur.

"KÖYÜN ÇOCUĞUYUM" DİYENLER, KÖYÜ ATEŞE VERMİŞ BULUNMAKTADIR.

TEK YOL ACİL İSTİFA ETMEK VE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALMAKTIR.