Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER BİR KEZ DAHA </br>PFDK'YA SEVK EDİLDİ...
Geleceğin Fırsatları Sizinle...
Yapılara Nefes Veriyoruz
'GÜVEN VE KONFOR </br>ÖNCELİĞİM' DİYORSAN? </br>SENİN ADRESİN </br>'SEFEROĞULLARI OTOPARK'

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER BİR KEZ DAHA
PFDK'YA SEVK EDİLDİ...

SARIYER BİR KEZ DAHA </br>PFDK'YA SEVK EDİLDİ...
Sarıyer, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezarühat nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.
24.12.2021 / 09:44


Geçtiğimiz hafta Yusuf Ziya Öniş Stadyumu'nda Afjet Afyonspor’a 2-1 mağlup olan Sarıyer, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezarühat nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi.

Ayrıca Sarıyer'in TFF 2. Lig Kırmızı gruptaki rakiplerinden Somaspor ile Hekimoğlu Trabzon'da Futbol Disiplin Talimatına aykırı hareketlerden dolayı Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edilen diğer kulüpler oldular.

Üç kulübün sevk kararları ise su şekilde:

“SARIYER Kulübü'nün 18.12.2021 tarihinde oynanan SARIYER-AFJET AFYONSPOR TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı"nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

SOMASPOR Kulübü görevlisi FATİH KAYA'nın 19.12.2021 tarihinde oynanan SOMASPOR-HEKİMOĞLU TRABZON TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki"talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Müsabakalarda Uygulanacak Covid-19 Tedbirlerine İlişkin Talimat'ın 4/3 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine, SOMASPOR Kulübü görevlisi SUAT GÜNDOĞAN'ın aynı müsabakadaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Müsabakalarda Uygulanacak Covid-19 Tedbirlerine İlişkin Talimat'ın 4/3 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

HEKİMOĞLU TRABZON Kulübü görevlisi MEHMET KARAGÖZ'ün 19.12.2021 tarihinde oynanan SOMASPOR-HEKİMOĞLU TRABZON TFF 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Müsabakalarda Uygulanacak Covid-19 Tedbirlerine İlişkin Talimat'ın 4/3 maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir” denildi.