Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - FİTNE TOHUMLARI EKEN </br>FESATÇILARA İNAT </br>BÜYÜK TÜRKİYE SEVDAMIZ İÇİN BİRLİKTEYİZ!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FİTNE TOHUMLARI EKEN
FESATÇILARA İNAT
BÜYÜK TÜRKİYE SEVDAMIZ İÇİN BİRLİKTEYİZ!!!

FİTNE TOHUMLARI EKEN </br>FESATÇILARA İNAT </br>BÜYÜK TÜRKİYE SEVDAMIZ İÇİN BİRLİKTEYİZ!!!
sevilen siyasetçi Ali Büyükasar, Cumhur İttifakı için İstanbul'da çimento görevi yapmayı sürdürüyor.
10.05.2021 / 15:01


Milliyetçi Hareket Partisi'nin başarılı genç jenerasyonunun önde gelen örneklerinden biri olan sevilen siyasetçi Ali Büyükasar, Cumhur İttifakı için İstanbul'da çimento görevi yapmayı sürdürüyor.İttifak mensuplarının ortaya koyduğu çalışma metodları, Türkiye'nin yıllardır özlemini çektiği birlikteliğin fotoğraf karesine yansıması oldu diyebiliriz.

Bu doğrultuda Sarıyer'in ve İstanbul'un tanınmış ünlü simalarından genç siyasetçi Ali Büyükasar'ın 2023 hedefleri kapsamında işbirliği dayanışmasının en üst düzeyde ve en verimli şekilde sürdürme azmi, önemli çalışmaların heyecanını artırıyor.

Büyükasar'ın çizdiği potansiyel kavram ile istişare ve dayanışmanın çok şey kazandırdığı gerçeği ve bundan sonra da daha çok başarılar kazandıracağına yürekten inanmanın hissiyatı muhakkak ki insanlara ilham olmaya devam edeceği unsurları beraberinde getiriyor.

İstanbul ve Türkiye için birlik olmak ve birlikte çalışmak hem Cumhur İttifakı'nın hem de bu muhteşem şehrin insanları olarak bizlerin ortak hedefidir" anlayışını benimseyen Büyükasar bu misyonuyla ciddi farklar yaratmaya devam ediyor.

Siyaset sorun konuşma yeri değil, konuşulan sorunları çözme yeridir" diyen bir anlayışın temsilcisi olan genç politikacı bu özelliğiyle de dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz.

Hayatı boyunca iktidar olamadığı için devamlı olumsuzluklar gündeme getirerek sorun konuşmayı icraat zanneden CHP zihniyetine ders verir nitelikte icraatlar sunan Ali Büyükasar, Cumhur İttifakı'nın milletin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak ve sorunlarını çözmek için gece gündüz çalıştığı bu zor günlerde, zaman gözetmeksizin gerçekleştirdiği çalışmalar ile İstanbul'u tepeden tırnağa dolaşarak, pandemi sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlara can suyu olmaya devam ediyor.
Cumhur İttifak'ın genç, bilgili ve dinamik isimlerinden biri olan Ali Büyükasar gazetemize yaptığı açıklamada "CHP sorun konuşacak; biz sorun çözeceğiz. CHP sorun konuşmakla övünecek, biz icraatlarımızla ve eserlerimizle övüneceğiz.

Biz Türkiye sevdalısıyız. Bizim işimiz de gücümüz de milletimizin refahı ve huzurudur. Her şey Milletimiz için, Her şey Türkiye için" dedi.Sözlerine devam eden başarılı siyasetçi "Cumhur İttifakı İstanbul bileşenleri olarak sınıf ayırt etmeksizin tüm argumanları ile birlik beraberliğimizi göstermeli ve yaşatmalıyız. Birlikteyiz; kem gözlere, fitne fesat tacirlerine inat; Büyük Türkiye 🇹🇷 sevdamız için birlikteyiz. Gelişen, kalkınan Türkiye için birlikteyiz. Çocuklarımızın yarınları için birlikteyiz" diyerek Cumhur İttifakı'nın bölünmez bir bütün olduğu gerçeğini bir kez daha kalın harflerle altını çizdi.