Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Cengiz Alp takdir toplamaya devam ediyor
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Cengiz Alp takdir toplamaya devam ediyor

Cengiz Alp takdir toplamaya devam ediyor
Yapmış olduğu sosyal yardımlar ile vatandaşların büyük sevgisini kazanan Dr Cengiz Alp, Sarıyer Ortopedik Engelliler Dayanışma Derneği’ne sağlamış olduğu katkılardan dolayı da takdir topluyor.
13.05.2013 / 15:32


Yapmış olduğu sosyal yardımlar ile vatandaşların büyük sevgisini kazanan Dr Cengiz Alp, Sarıyer Ortopedik Engelliler Dayanışma Derneği’ne sağlamış olduğu katkılardan dolayı da takdir topluyor. Sarıyerli engelliler için bir çok çalışmaya imza atarak onların ciddi eksiklerini gideren Dr Cengiz Alp için, Sarıyer Ortepedik Engelliler Derneği Başkanı Yılmaz Pakova önemli açıklamalarda bulundu.

Dr. Cengiz bey derneğimize Sarıyer Ortopedik Engelliler Dayanışma Derneği’ne ilgi ve alakasını devamlı sürdürüyor. Ortopedik Engelliler olarak Dr. Cengiz Alp’in hastanesine gönderdiğimiz hastalardan herhangi bir ücret talep etmeden kontrol ve tedavilerini yapıyor. Aynı zamanda en önemli ihtiyacı olan tekerlekli sandalye konusunda da bizlere ciddi katkılarda bulunuyor. Cengiz Alp’in bize sağlamış olduğu desteğin dışında bizi en çok etkileyen unsur Cengiz hocamızın derneğimizi sürekli olarak telefon açıp halimizi , hatırımızı sorup bir ihtiyacımızın bir isteğimizin olup olmadığıyla ilgilenmesidir. İlerleyen zamanlarda ortopedik engelliler olarak Cengiz Alp’in herhangi bir isteğinde veya ihtiyacında daima yanında olacağız. Burada derneğin başkanı olarak Sarıyerlilerden önemli bir isteğim olacak Dr. Cengiz Alp’in derneğimize göstermiş olduğu hassasiyeti Sarıyerli iş adamlarımızdan , siyasetçilerimizden ve tüm halkımızdan bekliyoruz.

 


YORUMLAR
Ahmet aker: 
"Tebrikler"
Cengiz bey i tebrik ediyorum, bölgemizde yaşayan ortopedik engellilere yardımlarının yani sıra, ücretsiz olarak evlerinden alıp fizik tedavilerini yaptırıyor.sariyerli sporcularımıza yardımlarını ve destegini esirgemiyor. Ücretsiz birçok hastaya bakıyor ve bastırıyor. O sariyerlilerin gercek Cengiz ağabeyi ellerinden öperim hocam sagolun var olun Allah razı olsun sizden,
26.05.2013 / 16:16
ramazan özdemir: 
""
cengiz hoca sana helal olsun valla binlerce iş adamı var ama onlar senin eline su bile dökemezler.. iyilik için yaratılmışsın
14.05.2013 / 20:43