Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HALK CENGİZ ALP DEDİ
Ali Rıza Zaman ile Sarıyer’i Konuştuk
Muhtar Sinan Yüksel: Halkın Sabrı Kalmadı
Göçük Altında Kalan İşçi Kurtarıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HALK CENGİZ ALP DEDİ

HALK CENGİZ ALP DEDİ
CHP kendi yapmış olduğu ankette Sarıyer halkına "yerel seçimler öncesi Sarıyer Belediye Başkanı olarak kimi görmek istersiniz?" Sorusuna, Cengiz Alp açık ara önde çıktı.
06.10.2012 / 21:48


Yerel seçimlerin öne alınmasıyla birlikte siyaset kızışmaya başladı. CHP Genel Merkezi'nin yerel seçimler öncesi yaptırmaya başladığı anketlerden ilki yapıldı. Bu anketlerde mevcut belediye başkanı dışında, belediye başkanı olarak kimi görmek istersiniz anketinde CHP'nin içinde de fazlasıyla sevilen bir isim olan Dr.Cengiz Alp açık ara 1.sırada çıkınca, Şükrü Genç ve belediye kanadı ciddi anlamda panik içerisine girdi.

Sarıyer Belediyesi'nin bir çok konuda başarısız görüntü sergilemesi, Dr. Cengiz Alp'i atağa kaldırdı. Yerel seçimlere 1 sene var fakat bu zaman sürecinde siyasi çalışmalarını hızlandıran Cengiz Alp, Genel Merkezin onaylaması durumunda CHP'den Sarıyer Belediye Başkanı adayı olacağı belirtiliyor.

KILIÇDAROĞLU CENGİZ ALP'İ İŞARET EDİYOR


Sarıyer de şahsi olarak yalnızca kendisine ait 10 bin oy potansiyeli olduğu söylenen Cengiz Alp'in dürüst kişiliği, beyefendiliği, din,dil,ırk ayırt etmeden tüm insanlara yardımcı olması, Sarıyer halkı tarafından takdirle karşılanmakta. Sarıyer'in genelinde ve partililerce en sevilen siyasetçi olarak görülen Dr. Cengiz Alp ayrıca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile olan yakınlığı ve sıcaklığı tüm Sarıyer de bilinmekte. Kemal Kılıçdaroğlu, Dr. Cengiz Alp'in kızı Sinem Naz'ın Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen düğün törenine katılmış ve düğün bitene kadar Cengiz Alp'in yanından hiç ayrılmamıştı. Düğünde nikah şahitliğide yapan Kılıçdaroğlu, düğün boyunca Cengiz Alp ile kulaktan kulağa konuştukları gözden kaçmamış ve bu tablonun Sarıyer de yerel seçimler öncesi çok önemli bir mesaj verdiği konuşulmuştu.

 


Etiketler:
YORUMLAR
hakan: 
"hayırlısı"
şükrü genç bu işi beceremiyor, kim gelirse gelsin bu adamdan daha iyi başkanlık yapar bence
13.09.2012 / 21:05
ferhat behçetoğlu: 
"adam gibi adam"
sarıyerde adam gibi adam siyasetçi varsa o cengiz alptir. kaypaklığı olmayan tek adam o,buyüzden onu çok seviyorum.
13.09.2012 / 03:54