Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Mustafa Bakır'dan Kötü Haber <br/>Yoğun Bakımda Tedavi Görüyor
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Mustafa Bakır'dan Kötü Haber
Yoğun Bakımda Tedavi Görüyor

Mustafa Bakır'dan Kötü Haber <br/>Yoğun Bakımda Tedavi Görüyor
CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Encümeni Mustafa Bakır beyin kanaması geçirerek, Halkalı Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.
13.02.2018 / 12:55


Tansiyondan dolayı Aniden rahatsızlanan CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Encümeni Mustafa Bakır beyin kanaması geçirdi. Mustafa Bakır'ın Halkalı Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Mustafa Bakır'ın yoğun bakım ünitesi olarak ancak Halkalı Acıbadem hastanesinde yer bulunduğunu CHP'li meclis üyesi, Fatih Eker "Sevgili kardeşim Meclis ve Encümen Üyesi Mustafa Bakır, beyin kanaması geçirmiştir. Halkalı Acıbadem’de zor yer bulduk. Sağlık sistemi malesef çökmüş, çok üzgünüm sevenlerine çok geçmiş olsun diyorum biran önce iyileşip evine ve yanımıza dönsün” sözleriyle ifade etti. Doktorlar verdikleri bilgide Mustafa Bakır'ın hayati tehlikesinin olmadığını ancak bir süre daha yoğun bakımda tedavinin devam edeceğini ifade ettiler.

Haberi duyan sevdikleri yakınları hastaneye akın etti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Temizel Yalınkılıç, başkan yardımcıları, meclis üyeleri birim müdürleri Mustafa Bakır'ın durumuyla yakından ilgilendiler.

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak Mustafa Bakır'a, Allah ailesine ve çocuklarına bağışlasın diyor ve Acil şifalar diliyoruz.