Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MEHMET DENİZ'DEN ANLAMLI CUMHURİYET MESAJI!
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MEHMET DENİZ'DEN ANLAMLI CUMHURİYET MESAJI!

MEHMET DENİZ'DEN ANLAMLI CUMHURİYET MESAJI!
Mehmet Deniz'den anlamlı Cumhuriyet mesajı! Cumhuriyet Bayramımızı kutlarken bugün, Cumhuriyeti nasıl kutlayacağımızı degil, onu nasıl kurtaracağımızı düşünmeliyiz.
28.10.2017 / 16:33


Mehmet Deniz'den anlamlı Cumhuriyet mesajı! Cumhuriyet Bayramımızı kutlarken bugün Cumhuriyeti nasıl kutlayacağımızı degil, onu nasıl kurtaracağımızı düşünmeliyiz.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, 29 Ekim Bayramı için özel açıklamalarda bulundu. Mehmet Deniz'in Basın Açıklaması: Cumhuriyetimizin 94. kuruluş yıl dönümünü törenlerle, sempozyumlarla, yürüyüşlerle, fener alayları ile bütün yurtta oldugu gibi, Sarıyer ilçemizde de çoşku ile kutluyoruz.

İlçemizdeki program; 28 Ekim, 2017 saat 13:00'da Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlamış bulunuyor. 29 Ekim 2017 saat 18:00 Kefeliköy'den Sarıyer meydanına yürüyüş ve konserlerle devam edecektir.

Daha önceki yıllarda oldugu gibi 10 binler Sarıyer de yürüyecek, çoşku doruk noktasına çıkacak ve gece herkes evine gidecek normal hayata dönecektir.

Sadece kutlamanın, coşkunun yetmeyecegini Cumhuriyetimizin yok olma tehlikesi ile karşı karşıya oldugunu bilmeliyiz. Bu günkü yaşanılan gerek dış, gerekse iç etkenler, nedeni ile uyugulamada zorluk çekilen, Cumhuriyet ilkelerini sembolik olarak kutlamanın ötesinde onu tekrar diriltmek, yaşatmak için gece gündüz çalışmaya başlamamız gerekiyor. Zaman olarak 1 günün, haftanın, ayların yetmeyeceğini anlamanın artık zamanının gelip geçtiginin farkına varmalıyız. Cumhuriyet Bayramımızı kutlarken, bugün Cumhuriyeti nasıl kutlayacağımızı değil, onu nasıl kurtaracağımızı düşünmeliyiz.