Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Milletimiz; Vatansızlara, Soysuzlara Haddini Bidirdi
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Milletimiz; Vatansızlara, Soysuzlara Haddini Bidirdi

Milletimiz; Vatansızlara, Soysuzlara Haddini Bidirdi
AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Şehit ve Gazi Komisyon Başkanı Nafiz Kılıç, 15 Temmuz’un yıl dönümünde gazetemize açıklamalarda bulundu.
17.07.2017 / 06:48


AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Şehit ve Gazi Komisyon Başkanı Nafiz Kılıç, 15 Temmuz’un yıl dönümünde gazetemize açıklamalarda bulundu.

NAFİZ KILIÇ: 15 Temmuz gecesi vatansızlar bu vatanın evlatlarına topla, tüfekle, tankla saldırdılar. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni bombaladılar. Türkiye'nin Genel Kurmay Başkanı'nı esir aldılar. TRT 1'de darbe metnini okuttular. İnsanların üstüne kurşun sıktılar. Zannettiler ki kahraman milletimiz, bu yapılanlardan korkacak. Asla ve asla korkmadı, aksine cesur yürekli insanlarımız, bu yapılanlara karşı canlarını vatan için seve seve feda ettiler.

TERÖR DARBESİ GERÇEKLEŞSEYDİ NE OLACAKTI?

15 Temmuz gecesi bir kahramanlık destanı yazdı bu millet. Darbe girişini püskürttü, o vatansızlara, o soysuzlara haddini bildirdi. Demokrasimizi korumak adına, aydınlık geleceğimiz için Türk milleti canını ortaya koydu. Sokaklara akın eden vatan sevdalı insanlarımız gazi oldular, bu topraklar uğruna şehit düştüler. Allah onlardan razı olsun. Peki hiç düşündük mü darbe gerçekleşmiş olsaydı vatanımızda neler olacaktı. İlk önce sokağa çıkma yasağı gelecekti… Vatanını korumak isteyen vatandaşlarımız terörist ilan edilecek ve hemen şehit edileceklerdi. İnsanlar fişlenerek işten çıkarılacak, kendi yandaşı olmayanlar idam edilecekti. Merkez bankası’na ve bütün bankalardaki hesaplara el konulacaktı. İç karışıklık çıkarılıp, aynı Suriye gibi olacaktık. Terör örgütleri ülkemizi işgal edecek, başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm seçilmiş liderlerimize prangalar vurulacak veya yok edileceklerdi. Bu aziz millet vatansız olacak, öz yurdunda sömürge hayatı yaşayacaktı. Bunun yaşanmış örneğini bugün Mısırda görmekteyiz. Peygamber ocağımızla vatandaşı karşı karşıya getirecek ve iç karışıklıklar çıkartılarak vatanımızı bölmeye ve parçalamaya çalışacaklardı.

Biz demokrasi askerleri her daim nöbette olacağız. Bir daha 15 Temmuz gibi bir gecenin yaşanmaması için elimizden gelen her şeyi yapacağız...