Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Avni Sarıoğlu Vefat Etti...
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Avni Sarıoğlu Vefat Etti...

Avni Sarıoğlu Vefat Etti...
CHP'nin Sarıyer'de sevilip sayılan siyasetçisi, Eski İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu, kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti.
14.06.2017 / 11:24


CHP'nin Sarıyer'de sevilip sayılan siyasetçisi, Sarıyer Eski İlçe Başkanı Halim Serdar Sarıoğlu’nun kardeşi eski İl Genel Meclis Üyesi Avni Sarıoğlu, kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı İstinye Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Merhum Avni Sarıoğlu'nun cenazesi bugün (14.06.2016 Çarşamba günü) ikindi namazına müteakip Reşitpaşa Doğanevler Camii’den kaldırılacak ve Kilyos Ağlamış Dede mezarlığına defnedilecek.

SARIOĞLU'NUN ANİ ÖLÜMÜ HERKESİ ŞOK ETTİ

Sarıoğlu’nun ani ölümü herkesi şok etti. Tüm dost ve akrabaları acı haberi öğrenince hastaneye koştu. CHP'de çok çeşitli görevler alan Sarıoğlu, aynı zamanda Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in de kuzeniydi. Avni Sarıoğlu'nun aşırı kilolarından dolayı rahatsız olduğu ve tedavi gördüğü de öğrenilen bilgiler arasında.

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak Avni Sarıoğlu’na Allah’tan rahmet başta acılı ailesi, tüm akraba ve dostlarına başsağlığı dileriz.