Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Saffet Akkoyun'a İhanet Eden </br>Sarıyer'e İhanet Etmiş Olur
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Saffet Akkoyun'a İhanet Eden
Sarıyer'e İhanet Etmiş Olur

Saffet Akkoyun'a İhanet Eden </br>Sarıyer'e İhanet Etmiş Olur
Başkan Saffet Akkoyun’u kulüpten soğutmaya, bıktırmaya çalışan zihniyetler, Sarıyer Spor Kulübü’ne tek kelimeyle ihanet ediyorlar. Algı operasyonları ve psikolojik yöntemlerle kulübün başkanını yıpratmak istiyorlar.
12.11.2015 / 19:10


Sarıyer’in sahada aldığı rezil sonuçlara bakılırsa, dışarıdan müdahaleler ile içeride büyük bir huzursuzluk yaratıldığı bir gerçek. Ben bu konuya bağlantılı olarak önemli gerçekleri bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Arkadaşlar bazı değerler insanlara Allah’ın bir lütfudur… Aynen Saffet Akkoyun’un Sarıyer Spor Kulübü’nün başkanı olması gibi. Hatırlayın Saffet Akkoyun’un ilk zamanlarında en ciddi muhalefeti Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak biz yapıyorduk... Fakat zaman geçtikce gördük ki Saffet Akkoyun, yok olmaya giden Sarıyer’in resmen Hızır’ı oldu. Kulübü tam manasıyla bataklığın içinden çıkardı. Yönetimlerinden çok ciddi destek almamasına rağmen, yönetici arkadaşlarına hiç toz kondurmadı. Onların yerine iki kat çalıştı. Kulübün borçlarını temizlemekle kalmadı, UEFA kriterlerinde mali tablolar baz alındığında Sarıyer’i, Türkiye’nin en iyi yönetilen ilk 10 kulübü arasına soktu. Anlatabiliyor muyum arkadaşlar! Borçlarından dolayı nefes alamayan Sarıyer, Saffet Akkoyun’un sayesinde bu borçları temizlemekle kalmadı, Türkiye’nin finansal açıdan en iyi kulüpleri listesinde ilk 10’a girdi... Sarıyer’in aldığı mağlubiyetlerden sonra üzüntüden hasta olup yatağa düşen bir başkandan söz ediyorum. Eğer Sarıyer şu anda amatör lig de mücadele vermiyorsa bunun tek sebebi Başkan Saffet Akkoyun’dur.

BUNLARI NEDEN Mİ HATIRLATIYORUM!

Son 4 aydır ciddi anlamda gözlem yapıyorum… Saffet Akkoyun’u değersizleştirmeye çalışan bir yapılanma fark ediyorum… Lütfen yanlış anlaşılmasın, bu yapılanma bir rakip başkan adayının yapılanması değil… Sarıyer Spor Kulübü’nü tamamen ele geçirip babalarının malı gibi yönetmeye çalışan zihniyetlerin bir ürünü! Zaten tehlike burada! Başkan Saffet Akkoyun’u kulüpten soğutmaya, bıktırmaya çalışan zihniyetler, Sarıyer Spor Kulübü’ne tek kelimeyle ihanet ediyorlar. Algı operasyonları ve psikolojik yöntemlerle kulübün başkanını yıpratmak istiyorlar. Sarıyer Spor Kulübü’nün borçlarına karşılık evini ipotek eden bir başkanı harcamak için, var güçleriyle çalışıyorlar. Ailece 75 yıllık Sarıyerliyiz, böyle ahmakça, böyle vefasızca ve böyle insafsızca bir kumpas görmedik.

SARIYER’İN GERÇEK SAHİBİ OLAN VEFAKAR TARAFTARA SESLENİYORUM. SARIYER’İN KURTULUŞU İÇİN, BAŞKANINIZA SAHİP ÇIKIN!

Sarıyer taraftarı Başkan Saffet Akkoyun’u çok seviyor, bunu her daim gösteriyorlar. Yaptıkları tezahüratlarda “çok başkanlar gördük Sarıyer’i soyan, helal olsun sana Saffet Başkan” diye stadları inletmeleri, vefa duygusunun en önemli kanıtı olarak karşımızda duruyor. Ancak bu geçtiğimiz kritik süreçte desteklerini çok daha fazla göstermeliler. Söz konusu Sarıyer ise gerisi teferruattır. Burada yapılması gereken tek unsur var. O da Sarıyer Spor Kulübü camiası olarak kenetlenip, Başkan Saffet Akkoyun’un arkasında büyük bir güç olarak durmaktır. Eğer Saffet Akkoyun, yıpratılır ve kulübü bırakma noktasına gelirse, Sarıyer Spor Kulübü’nü kan emiciler tekrar sarar ve kulüp bir daha kolay kolay toparlanamaz. Herkes taşın altına elini soksun ve kulübüne sahip çıksın... Çünkü, Sarıyer Spor Kulübü’nün borçları temizlensin, kulüp refaha ersin diye, cebinden 3 yılda, 5 milyon lira veren bir başkanı bu camia bir daha bulamaz… Benden söylemesi!

 


YORUMLAR
sarıyerliler: 
"arkandayız başkan"
saffet baskanla uğraşıyolarsa bence bunlar kendi başını yerler.biz olduğumuz sürece saffet akkoyun hep olcak.başkan arkandayız.
13.11.2015 / 07:39