Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER SİYASETİNE </br>VE SPOR CAMİASINA BELA OLAN </br>YALI ÇAPKINI DEŞİFRE OLUYOR!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER SİYASETİNE
VE SPOR CAMİASINA BELA OLAN
YALI ÇAPKINI DEŞİFRE OLUYOR!!!

SARIYER SİYASETİNE </br>VE SPOR CAMİASINA BELA OLAN </br>YALI ÇAPKINI DEŞİFRE OLUYOR!!!
HER TÜRLÜ KARANLIK İŞLER İÇİNDE İSMİ GEÇEN BU YALI ÇAPKINI, UÇKUR ZEVKİNE ARA VERMEDEN SPOR AŞKINA YELKEN AÇMIŞ GÖZÜKÜYOR!!!
17.09.2023 / 17:49
SARIYER'DE ÖNCE SİYASETİ, SONRA İSE SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ DIŞARDAN KARIŞTIRMAK SURETİYLE, KENDİ ÇIKAR VE MENFAATİ İÇİN HUNHARCA KULLANMAYA KALKIŞAN, EGOSU PATLAMIŞ, İRİNLERİ OLUK OLUK AKAN YALI ÇAPKINI'NI AÇIKLIYORUZ.

YILLARDIR KIRMADIĞI CEVİZ KALMAYAN, FAKAT BUNU "BİLİNMİYOR" ZANNEDEN BU SÖZDE KUDRETLİ ŞAHIS, SARIYER'İN BAŞINA TABİR-İ CAİZSE BELA OLMUŞ VAZİYETTE!!!

HER TÜRLÜ KARANLIK İŞLER İÇİNDE İSMİ GEÇEN BU YALI ÇAPKINI, UÇKUR ZEVKİNE ARA VERMEDEN SPOR AŞKINA YELKEN AÇMIŞ GÖZÜKÜYOR!!!

SADECE SARIYER'DE DEĞİL, TÜM TÜRKİYE'DE GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞECEK OLAN BU HABER, AZDAN AZ, ÇOKTAN ÇOK GÖTÜRECEK.

ŞEFFAFLIK İLKEMİZ VE KAMUOYU YARARINA ADINA YAPTIĞIMIZ KUTSAL GÖREV ANLAYIŞIMIZ NİHAYETİNDE HABERİMİZ ORTALIĞI KASIP KAVURACAK...

KISA BİR ZAMAN SONRA TÜM DETAYLARI İLE YAYINLAYACAĞIMIZ BU HABER, SALİH AMELLER İŞLEYEN TÜM MÜMİNLERİ DERİNDEN SARSACAK!!!

NOT: KRONİK RAHATSIZLIĞI OLAN OKUYUCULARIMIZIN, ŞİMDİDEN DOKTOR KONTROLÜNDEN GEÇMELERİNİ VE SONRA BU HABERİ OKUMALARINI ÖNEMLE ARZ EDİYORUZ...