Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>RAMAZAN AYI MESAJI...
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
RAMAZAN AYI MESAJI...

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>RAMAZAN AYI MESAJI...
İş insanı ve hukukçu Başar Biberoğlu, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
23.03.2023 / 13:09
İstanbul'un önde gelen saygıdeğer siyasetçilerinden, iş insanı ve hukukçu Başar Biberoğlu, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Biberoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi...

BAŞAR BİBEROĞLU:


İslam dünyasında büyük bir özlemle beklenen, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı 11 ayın sultanı Ramazanı Şerif’e hep birlikte kavuşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Ramazan Ayı, insanlar arasında paylaşma ve dayanışma duygularının doruğa çıktığı, gönüllerin birleştiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, cömertliğin ve yardımseverliğin zirveye ulaştığı aydır. Ramazan ayı gönül etrafımızda yaşanan sıkıntıların, dostluk ve kardeşlik duygusu ile ortadan kaldırılabilmesi için bir imkan ve fırsattır. Garip gurabanın, yoksulun ve yoksunun yaralarını sarmak, öksüzün yetimin başını okşamak birliğimizi ve dirliğimizi daha anlamlı hale getirecek, daha da güçlendirecektir.

Bereket, bolluk ve yardımlaşmanın alabildiğine arttığı bu kutlu ayda, sabır ve huşu içinde tutulan oruçlarımızın ve yapılan tüm ibadetlerimizin Cenab-ı Allah tarafından kabul edilmesini niyaz ediyorum.

Bu vesileyle yurttaşlarımızın ve tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerif’ini en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek ayın İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, sağlık, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.