Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Belediyesi’nden Sağlık Devrimi
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Belediyesi’nden Sağlık Devrimi

Sarıyer Belediyesi’nden Sağlık Devrimi
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç başta olmak üzere, Sağlık İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Tok ve Sağlık İşleri Müdürü İrfan Bilboğa, Sarıyer’de sağlık devrimi gerçekleştirdi.
16.09.2016 / 13:58


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç başta olmak üzere, Sağlık İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Tok ve Sağlık İşleri Müdürü İrfan Bilboğa, Sarıyer’de sağlık devrimi gerçekleştirdi. 

Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü halka verdiği üstün gayretli hizmet anlayışıyla vatandaşların yüzünü güldürüyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç başta olmak üzere, Sağlık İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Tok ve Sağlık İşleri Müdürü İrfan Bilboğa, Sarıyer’de sağlık devrimi gerçekleştirdi. Belgelerle birlikte sizinle paylaşacağımız bu haber tam manasıyla tüm Sarıyerlileri şok edecek. Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü genel hizmet alanları kapsamında 2009 öncesinden devam eden hizmetler ve 2009’dan sonra eklenen hizmetler arasında tam manasıyla uçurum var. OLAĞANÜSTÜ BAŞARI

1984 senesinden 2009 senesine kadar toplam hizmet sayısı 12’de kalırken, 2009 tarihinde Sarıyer halkı tarafından başkanlığa layık görülen Şükrü Genç’in 7 yılda toplam hizmet sayısı 88! Bu Türkiye’de tarihe geçecek, sıra dışı bir durum. 25 yılda görev yapan tüm belediye başkanları sağlık alanında resmen dibe vurmuş. Şükrü Genç ile gelen bu olağanüstü başarı, tam bir ekip çalışması olarak gün yüzüne çıkıyor.Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Tok’a bağlı olan Sağlık İşleri Müdürlüğü, Tok’un yerinde tespitleri ve çalışma ekibini belirlerken itinayla hareket etmesi başarının faktörleri arasında gösteriliyor. Gerek vatandaşlarla gerekse hastalarla yakından ilgilenen Tok, tüm gün boyunca notlar tutarak üzerinde ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor. 

Sağlık İşleri Müdürü İrfan Bilboğa ise bu görevi tam 27 senedir sürdürüyor. Bilboğa, bu alanda kırılması zor bir rekora imza atarken, 7 Belediye Başkanı, 100’ün üzerinde belediye başkan yardımcısı ile çalıştığını analiz ettiğimizde anlıyoruz ki, bu 3 ismin bir arada sağlık’ta çalışması Sarıyer’de sağlık devrimini getirmiş.