Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - 2. Saltanatı’da yıkacağız.
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2. Saltanatı’da yıkacağız.

2. Saltanatı’da yıkacağız.
CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, "Unutmayın’ ki 1 Kasım bizim tarihimizde’ de saltanatın kaldırılış yıl dönümüdür. Bu diktatör saltanatta 1 kasımda yıkılacaktır. CHP Sarıyer’ deki gibi TÜRKİYE’ de iktidar olacaktır." dedi
26.08.2015 / 14:38


CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz son günlerde basında çıkan haberlerle ilgili, delege seçimleri ve erken genel seçim ile ilgili haberlere açıklık getirdi. Mehmet Deniz'in basın bildirisini yayınlıyoruz.

İşte gerçek demokrasi

CHP Sarıyer ’ de, hem partimizde hem de diğer partilerde bugüne kadar görülmemiş olgunlukta, mahalle delege seçimlerini yapmaktayız. Üyelerimiz kendi özgür iradeleri ile sandıklara giderek oylarını kulanmış ve 24 mahallemizde ( bu mahalleler yüksek delege sayısı olan büyük mahallelerdir) seçimler gerçekleştirilmiştir.

14 mahallemizde delege seçimi ise, bu hafta sonu genel merkezimizin oluru ile gerçekleşecektir. Seçim süresince, mahallelerde üyelerimizden gerekli desteği alamayan bazı arkadaşlar, ilçemize ve CHP’ li belediyemize ağaza alınmayacak ithamlarda bulunmaktadırlar.

İçinde bulunduğumuz kurumla ilgili bir sıkıntınız var ise, o kurumun yapısı içerisinde bu konuyu tartışabilirsiniz. Ancak kurumsal kimliğe hakaret ederek, özel istek ve taleplerinize karşılık bulamadığınız için, bu çatıya zarar verilirse, buna yasal yetkilerimizi kullanarak dur demekte, bizlerin en doğal hakkıdır.

Yoldaşlarımızla, yolumuza devam edeceğiz.

Biz iktidar olacağız, bunun için mücadele ediyoruz, bulunduğumuz ERK’ leride bunlar için kullanıyoruz. Bizim gibi düşünen yoldaşlarımızla, yolumuza devam edeceğiz. İnanmayanlar, inanamayanlar farklı beklentiler içerisine girenler, demokrasiyi içine sindiremeyenler, partiyi kamuoyunda sosyal medyada tartışanlar, yolumuza taş koyamayacaktır. Bu tür çalışma içerisinde olan üyelerimiz ve partimizin değişik kademelerinde görev alan arkadaşlarımız yanlış yoldasınız, vakit kaybetmeden bu yollardan dönün.

Her üyemizin delege çalışması yapma hakkı vardır.

CHP Sarıyer’ de 7.786 üyemiz var. Üyelerden her biri hangi mevki ve konumda olursa olsun delege seçimlerine yönelik çalışma yapmak en doğal haklarıdır.

2. Saltanatı’ da yıkacağız.

Ülkemizin ve Sarıyer’ in çok önemli sorunları var iken 7 haziran seçimlerini içselleştiremeyen, halkın tercihini hiçe sayan, diktatör özentilerinin mensup olduğu bir parti ve cumhurbaşkanı var iken, size tavsiyem odur ki; bütün bu olumsuz tartışmaları bırakarak, 1 Kasım seçimlerine endekslenin. Unutmayın’ ki 1 Kasım bizim tarihimizde’ de saltanatın kaldırılış yıl dönümüdür. Bu diktatör saltanatta 1 kasımda yıkılacaktır.

CHP Sarıyer’ deki gibi TÜRKİYE’ de iktidar olacaktır.

Bizler hiçbir zaman partiyi yönetme arzusu içerisinde olmadık, amacımız hep ülkeyi yönetmek olmuştur. Sarıyer’ de karşılık bulmuş çalışmaları ülke geneline yayma çabası içerisindeyiz. Her üyeyi bu düşünceye davet ediyorum.

Saygılarımla,

Mehmet Deniz / CHP Sarıyer İlçe Başkanı