Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ FİYASKOSU </br>YANINDA BİR AVUÇ İNSAN KALINCA </br>FOTOĞRAF HİLELERİ İLE </br>ALGI ÇALIŞMASI YAPMAYA BAŞLADI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ FİYASKOSU
YANINDA BİR AVUÇ İNSAN KALINCA
FOTOĞRAF HİLELERİ İLE
ALGI ÇALIŞMASI YAPMAYA BAŞLADI!!!

ŞÜKRÜ GENÇ FİYASKOSU </br>YANINDA BİR AVUÇ İNSAN KALINCA </br>FOTOĞRAF HİLELERİ İLE </br>ALGI ÇALIŞMASI YAPMAYA BAŞLADI!!!
KÜÇÜK ALANI, DEV BİR ALAN GİBİ GÖSTEREN HİLELİ RESİM DEŞİFRE OLDU...
26.02.2024 / 11:45
BAĞIMSIZ SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞÜKRÜ GENÇ'İN AÇMIŞ OLDUĞU SEÇİM KOORDİNASYON BÜROLARINA ÇOK AZ SAYIDA KİŞİNİN KATILIM SAĞLAMASI, TAM ANLAMIYLA FİYASKOYA DÖNÜŞTÜ.

YANINA ALDIĞI BANKAMATİK MEMURU STATÜSÜNDEKİ AYNI İNSANLARI, OTOBÜSLERLE FARKLI MAHALLELERE TAŞIYARAK SEÇİM KOORDİNASYON BÜROSU AÇAN ŞÜKRÜ GENÇ, TÜM UĞRAŞ VE ÇABALARINA RAĞMEN 150-200 KİŞİDEN FAZLA İNSAN TOPLAYAMAMASINDAN DOLAYI, BÜYÜ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI!!!

ARALARINDA PARA KARŞILIĞI GÜNLÜK TUTULAN İNSANLAR VE ŞÜKRÜ GENÇ TARAFINDAN RANT SAĞLANAN ÇIKARCILAR OLDUĞU İFADE EDİLEN BU KİŞİLERİN, YETERLİ SAYIYA ULAŞAMAMIŞ OLMASI, ŞÜKRÜ GENÇ'İ ALAVERE DALAVERE OYUNLARA SEVK ETTİ.

KEMENÇE ÇALARAK VE HALAY ÇEKEREK, YOLDAN GEÇEN İNSANLARI, AZ SAYIDAKİ KALABALIĞIN İÇİNE ÇEKMEYE ÇALIŞMA ÇABASI DA BEKLENEN SONUCU VERMEDİ.

BU ARADA KONUYA HİTABEN EN DİKKAT ÇEKEN OLAYIN İSE ŞÜPHESİZ KAMERA VE FOTOĞRAF HİLELERİ OLDUĞU ÇOK AÇIKTI.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN EKİBİNİN, ALANDAKİ İNSANLARI DAHA YOĞUN VE KALABALIK GÖSTERMEK İÇİN FOTOĞRAF HİLELERİ YAPMASI VE KAMERA İLE SADECE KÜÇÜK VE KISA ALAN ÜZERİNDEN GENİŞ GÖRÜNTÜ YANSITMALARI, ŞÜKRÜ GENÇ'İN ACİZLİĞİNİ VE DÜŞTÜĞÜ ZAVALLI DURUMU GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.GÜNÜN SONUNDA ŞÜKRÜ GENÇ, BİR AVUÇ YANCISI İLE KENDİ ÇALIP, KENDİ OYNAMIŞ OLDU VE ATEŞ OLSA, CÜRMÜ KADAR BİLE YER YAKAMAYACAĞI BİR KEZ DAHA GÜN YÜZÜNE ÇIKTI!!!