Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ </br>NEDEN BAĞIMSIZ ADAY OLDU? </br>AÇIKLIYORUM!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ
NEDEN BAĞIMSIZ ADAY OLDU?
AÇIKLIYORUM!!!

ŞÜKRÜ GENÇ  </br>NEDEN BAĞIMSIZ ADAY OLDU?  </br>AÇIKLIYORUM!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi genel yayın yönetmeni Emre Güner yazdı...
22.02.2024 / 15:00
ŞÜKRÜ GENÇ, KENDİNİ KURTARMAK İÇİN CHP'Yİ Mİ SATTI?

SARIYER'İN DEVRİK BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ, CHP TARAFINDAN ADAY GÖSTERİLMEYİNCE, SARIYER'DE BAĞIMSIZ BAŞKAN ADAYI OLDU.

TABİİ BU SÜREÇTE TÜM ENTRİKALAR ŞÜKRÜ GENÇ TARAFINDAN MASAYA SUNULDUĞU GİBİ, AYNI ZAMANDA DA PROVOKATİF EYLEMLER BERABERİNDE GELDİ.

BU HİKAYENİN İÇİNDE ŞANTAJ, TEHDİT, HAİNLİK VE AÇGÖZLÜLÜK GİBİ GAYRİ AHLÂKÎ NE KADAR UNSUR VAR İSE, BİZ BUNLARIN HEPSİNİ ŞÜKRÜ GENÇ'TE GÖRDÜK.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN BAĞIMSIZ ADAY OLMASININ SADECE BU 2 SEBEPTEN BİRİ OLDUĞU ÇOK NET ORTADA.

1-) ŞÜKRÜ GENÇ, ADAY GÖSTERİLMEYİNCE, İNTİKAM DUYGUSU İLE BİR REFLEKS GÖSTERDİ VE CHP'YE SARIYER'DE SEÇİM KAYBETTİRMEK İÇİN ADAY OLDU! İSTEDİĞİ İVMEYİ YAKALAYAMADIĞI TAKDİRDE, SEÇİME BİRKAÇ GÜN KALA ADAYLIĞINI GERİ ÇEKEBİLİR!!!

2-) ŞÜKRÜ GENÇ'İN İÇİNDE BULUNDUĞU YOLSUZLUKLAR, USULSÜZLÜKLER, RÜŞVETLER, HORTUMCULUK GİBİ ÇOK CİDDİ SUÇLARLA ALÂKALI DOSYASININ HAZIR OLDUĞU, BUNUN ÜZERİNE YAPILAN PAZARLIKLAR SONUCU BAĞIMSIZ BAŞKAN ADAYI OLMASI İTİBARIYLA BU DOSYANIN ÜSTÜNÜN KAPATILACAĞI YÖNÜNDE.

ŞİMDİ BU GERÇEĞİ HİÇ KİMSE İNKAR EDEMEZ.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN ÖZELLİKLE SON 7-8 SENEDİR, BAZI AK PARTİ VE MHP'Lİ ÜST DÜZEY SİYASETÇİLERE SARIYER'İ PEŞKEŞ ÇEKTİĞİ VE BUNUN KARŞILIĞINDA YARGI GÜCÜ SAĞLADIĞI BİLGİSİNİ, BİZE ULAŞAN EN ÖNEMLİ İSTİHBARAT OLARAK DAHA ÖNCE DE DİLE GETİRMİŞTİM.ÖZELLİKLE ZEKERİYAKÖY, USKUMRUKÖY VE DEMİRCİKÖY'DE HANGİ İSİMLERİN VE ONLARIN OĞULLARININ İNŞAATLARI VAR İSE, BU KİŞİLERİN ŞÜKRÜ GENÇ'İN BUGÜNE KADAR TUTUKLANMIYOR OLMASININ DA EN ÖNEMLİ GEREKÇESİ OLDUĞU BİLİNİYOR.

AYRICA DİKKAT EDİN; PERDENİN ARKASINA ODAKLANDIĞINIZDA, ŞÜKRÜ GENÇ, ADAY GÖSTERİLMEMESİNİN ARDINDAN, KİMLERİN DESTEĞİYLE PROVOKATİF EYLEMLER SERGİLEDİĞİNİ RAHATLIKLA BULABİLİRSİNİZ.

15 YIL BOYUNCA 2 BİNA HARİÇ HİÇBİR İCRAATI OLMAYAN, İLÇENİN HER METREKARESİNİ KENDİSİNE RANT TALANI HÂLİNE DÖNÜŞTÜREN, LİYAKATSİZLİĞİ, BECERİKSİZLİĞİ, BASİRETSİZLİGİ AYYUKA ÇIKMIŞ, SARIYER'DE KÜÇÜK BİR ZÜMRE HARİÇ, HALKIN ÇOK BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ YOK SAYMIŞ, TEK BİR GÜN BİLE SOSYAL BELEDİYECİLİK KAVRAMINDA HİÇBİR ŞEY YAPMAMIŞ OLAN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, DOYMAK BİLMEYEN AÇGÖZLÜLÜĞÜ BENCE BAŞINA CİDDİ İŞLER AÇACAK.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN PARA KARŞILIĞI ULUSAL KANALLARA ÇIKMASI DA AYRI BİR SKANDAL.

O ULUSAL KANALLARIN BU TARZ SİYASETÇİLERİ MİLYON LİRALAR KARŞILIĞINDA CANLI YAYINA ÇIKARDIĞINI BEN BİLİYORUM!

HALKIN PARALARINI TV'LERE SAÇMAYA NE HAKKIN VAR ŞÜKRÜ GENÇ!

GÜNAHI VE HARAMI HAYAT FELSEFESİ YAPMIŞSIN RESMEN!!!

MİLLETİN VE TÜY BİTMEMİŞ YETİMİN HAKKINI, KENDİ ÇIKAR VE MENFAATİN İÇİN TV'LERE DAĞITIYORSUN!!!

AN İTİBARIYLA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNDA OTURMAN BİLE SENİN NE KADAR RANTÇI BİR UTANMAZ OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR!

AYRICA ŞÜKRÜ GENÇ'İN, BÖYLE TV'LERE ÇIKARAK ULU ORTA AĞLAYARAK, CHP SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OKTAY AKSU'YA İTİBAR SUİKASTI YAPMASI, HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ, KENDİSİNE TARİFİ MÜMKÜN OLMAYAN ZARARLAR VERİYOR!

ŞÜKRÜ GENÇ BİRAZ AKILLI BİR İNSAN OLSAYDI, SARIYER'DEN KAHRAMAN OLARAK AYRILABİLİRDİ.

AMA O, REZİL BİR HAİN OLMAYI TERCİH ETTİ!!!