Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - OKTAY AKSU'NUN </br>LİYAKATLİ LİSTESİ </br>CHP SARIYER ÖRGÜTÜNÜ </br>MUTLU ETTİ!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OKTAY AKSU'NUN
LİYAKATLİ LİSTESİ
CHP SARIYER ÖRGÜTÜNÜ
MUTLU ETTİ!!!

OKTAY AKSU'NUN </br>LİYAKATLİ LİSTESİ </br>CHP SARIYER ÖRGÜTÜNÜ </br>MUTLU ETTİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
20.02.2024 / 18:45
CHP SARIYER BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ AÇIKLANDI.

CHP SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OKTAY AKSU'NUN GENÇLERE VE KADINLARA AĞIRLIK VERDİĞİ LİSTENİN EN DİKKAT ÇEKEN KISMI İSE ÖN SEÇİMDE LİSTE BAŞINDA OLAN İSİMLERE YÖNELİK ADALETLİ KARARLARIN ALINMIŞ OLMASI OLARAK DİLE GETİRİLİYOR.

AYRICA ADEM MOLLA VE İSMAİL ERDEM'İN LİSTEDEN ÇIKARTILMIŞ OLMALARI DA SARIYER'DE CHP ÖRGÜTÜ TARAFINDAN SEVİNÇLE KARŞILANDI.OKTAY AKSU LİSTEYİ HAZIRLARKEN; DİN, DİL, IRK, MEZHEP VE HEMŞEHRİCİLİK GİBİ HASSAS UNSURLAR KONUSUNDA OLDUKÇA LİYAKATLİ DAVRANDIĞI VE EŞİT ŞEKİLDE BİR SIRALAMA YAPILDIĞI GÖRÜLÜYOR.

ÜNİVERSİTE MEZUNUNDAN, OKUR YAZAR OLAN KİŞİYE KADAR, HERKESİN TEMSİL EDİLMESİNİ SAĞLAYAN BİR LİSTE HAZIRLAYAN OKTAY AKSU'NUN, BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ GENÇLERDEN OLUŞTURDUĞU İSİMLER SARIYER HALKINDA DA HEYECAN YARATMIŞ DURUMDA!!!CUMHURİYET HALK PARTİSİ SARIYER İLÇE ÖRGÜTÜ, ÜST DÜZEY VE KALİTELİ İSİMLERİN YER ALDIĞI LİSTEDEN OLDUKÇA MEMNUN OLDUKLARINI DİLE GETİRİYORLAR.