Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'İ PARSEL PARSEL SATAN </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>ORMAN KATİLİ OLDUĞU </br>TESCİLLENDİ!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'İ PARSEL PARSEL SATAN
ŞÜKRÜ GENÇ'İN
ORMAN KATİLİ OLDUĞU
TESCİLLENDİ!!!

SARIYER'İ PARSEL PARSEL SATAN </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>ORMAN KATİLİ OLDUĞU </br>TESCİLLENDİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
09.02.2024 / 20:50
SARIYER'İN 38 MAHALLESİNDE YAŞANAN KAÇAK YAPILAŞMA BAŞTA OLMAK ÜZERE, RANT AMAÇLI KAÇAK YAPILARA GÖZ YUMMAK VE USULSÜZ RUHSAT VERMEK, YİNE ŞÜKRÜ GENÇ'E YAKIŞAN REZİL ÖTESİ BİR DURUM OLSA GEREK.

SON OLARAK USKUMRUKÖY'DE YAŞANAN ORMAN KATLİAMI KAN DONDURAN CİNSTEN.DEVASA BİR ARAZİYE AĞAÇLARI KESEREK TECAVÜZ YOLUYLA ÇOK SAYIDA 5-6 KATLI BİNALAR DİKMEYE BAŞLAYAN MÜTEAHHİTLERE, ŞÜKRÜ GENÇ'İN ORMAN KATLİAMI YAPARAK İZİN VERMESİ, SARIYER'DE DÖNEN RANTI BİR KEZ DAHA GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.

İSTANBUL'UN AKCİĞERİ OLARAK GÖRÜLEN AZ SAYIDAKİ BİRKAÇ İLÇEDEN BİRİ OLAN SARIYER'DE, BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ TARAFINDAN DÜPEDÜZ ORMAN FACİASI YAŞATILIYOR.

PARA İÇİN ORMANLARI KATLEDEREK ODALAR DOLUSU PARA KALDIRAN ŞÜKRÜ GENÇ VE ONUN HARAMZADE ORTAKLARI SEVGİ ATALAY, NADİR

GÜNDAY VE ERSİN ŞAHİN'İN YAPTIKLARI YANLARINA KÂR KALIRSA, SARIYER'DE YAŞAYAN 7'DEN 70'E HERKESİN GÜNAHI BOYNUNA OLACAKTIR.


BU ORMAN KATLİAMLARINA VE RANTA SESSİZ KALMAK DEMEK, BU VİCDAN VE ŞEREF YOKSUNU İNSANLARIN GÜNAHINA ORTAK OLMAK DEMEKTİR.SADECE USKUMRUKÖY DEĞİL!!!

ŞÜKRÜ GENÇ, SARIYER BELEDİYE BAŞKANI OLDUĞU 2009 YILINDAN İTİBAREN SARIYER'İN COĞRAFİ YAPISI RESMEN EVRİM GEÇİRDİ.

ZEKERİYAKÖY VE DEMİRCİKÖY'DE DURUM ÇOK VAHİM.

BU SEMTLER 15 YIL ÖNCESİNE KADAR YEMYEŞİL BİR GÖRÜNTÜ İÇİNDEYDİ!GERÇEKLEŞTİRİLEN ORMAN KATLİAMLARININ ARDINDAN BURALARDA YÜZLERCE SİTE, ON BİNLERCE KONUT YAPILDI. HER YER BETON YIĞINLARI İLE DOLDU VE ŞÜKRÜ GENÇ, PARA MAKİNALARININ BİLE SAYARKEN ZORLANACAĞI RANT ELDE ETTİ.

ŞÜKRÜ GENÇ İSE PARA KARŞILIĞI USULSÜZ YAPMIŞ OLDUĞU BU İŞLERDEN ELDE ETTİĞİ SERVETİN BİR BÖLÜMÜNÜ İSE AK PARTİ'NİN ÜST DÜZEY BAZI KİŞİLERİYLE PAYLAŞMAK SURETİYLE, BİR NEVİ HARAM PARA ÜZERİNDEN "KAZAN KAZAN" SİSTEMİ KURARAK, BUGÜNE KADAR YARGIDA DA KENDİNİ KORUMA ALTINA ALDI.ŞÜKRÜ GENÇ İLE KAPALI KAPILAR ARDINDAN GİZLİ ORTAKLIK YAPAN KANI BOZUK, HAİN VE SOYSUZ O AK PARTİLİ GEÇİNEN AKP'Lİ ÇAKALLARIN, NASIL BİR ŞEREFSİZ OLDUKLARINI TÜM KAMUOYU ALLAH'IN İZNİYLE ÖĞRENECEK İNŞALLAH.

BURADA ASLINDA CEVAP BULMASI GEREKEN SORU ŞU, SARIYER HALKI DAHA NE KADAR UYUYACAK?SARIYER'İN İÇİNİ DIŞINI PARAMPARÇA EDEN, HALKIN SORUNLARINA KULAK ASMAYAN, SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN YANINDAN BİLE GEÇMEYEN ŞÜKRÜ GENÇ, ÇOK DAHA ACI BİR TABLO YAŞATARAK, SARIYER'İN DOĞA YAŞAM ALANLARINI YOK ETTİ VE AYNI CANAVARCA HİSLE BU KATLİAMA DEVAM EDİYOR!!!

SARIYER TARİHİNE GELMİŞ EN KÖTÜ, EN REZİL BAŞKANDAN BAHSEDİYORUZ.

SARIYER'İN TAŞI TOPRAĞI ALTIN DİYEN ŞÜKRÜ GENÇ, SARIYER'İ RESMEN PARSEL PARSEL SATARKEN, MUHALİF AK PARTİ YETKİLİLERİ NEDEN ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR?ÇOCUKLARIMIZIN, ONLARIN ÇOCUKLARNIN VE TÜM SARIYER'İN GELECEĞİ HUNHARCA KATLEDİLİYOR AMA SARIYER'DE SİYASET YAPAN MUHALİF GRUP ŞÜKRÜ GENÇ'İN RANT ORTAĞI OLDUĞU İÇİN YAŞANAN TÜM SKANDALLARI ÖRTBAS ETMEKLE GÖREVLENDİRİLMİŞ ŞEKİLDE İZLENİM BIRAKIYOR!!!

HEM DE TAM 3 DÖNEMDİR!!!

SARIYER'DE ORMAN BIRAKMADILAR. NEREDE BİR YEŞİL BİTKİ ÖRTÜSÜ VAR İSE, ÇÖKTÜLER VE PARA İÇİN YOK ETTİLER.RUHU ŞEYTANLAŞMIŞ, HAKTAN, DOĞRULUKTAN VE VİCDANDAN NASİPLENMEMİŞ ŞÜKRÜ GENÇ VE ONUN YALTAKÇILARI, SARIYER'DE YAŞANAN AĞAÇ KATLİAMLARI YAPMAYA DEVAM ETSİNLER.

SİZİN NE BU DÜNYADA, NE DE AHİRETTE YATACAK YERİNİZ YOK.

ORMANLARI VE DOLAYISIYLA İNSANLIĞI YOK EDEN BARBARLAR!!!


İŞTE ŞÜKRÜ GENÇ'İN SARIYER'DE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ORMAN KATLİAMI FOTOĞRAFLARINDAN SADECE BİRKAÇ TANESİ...