Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DEPREM ACISINI BİLE FIRSAT GÖREN </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>İMAMOĞLU'NA YALAKALIĞI </br>'BU KADARINA DA PES' DEDİRTTİ!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DEPREM ACISINI BİLE FIRSAT GÖREN
ŞÜKRÜ GENÇ'İN
İMAMOĞLU'NA YALAKALIĞI
'BU KADARINA DA PES' DEDİRTTİ!!!

DEPREM ACISINI BİLE FIRSAT GÖREN </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN </br>İMAMOĞLU'NA YALAKALIĞI </br>'BU KADARINA DA PES' DEDİRTTİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
06.02.2024 / 10:46
ŞÜKRÜ GENÇ, İMKANSIZA YAKIN GÖZÜKEN ADAYLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ OMURGASIZ YALAKALIKLAR YAPARKEN, AYNI ZAMANDA DA ÖZGÜR ÖZEL VE EKREM İMAMOĞLU'NUN ARKASINDA TV KAMERALARINA GÖZÜKMEK İÇİN AYAK UÇLARI ÜZERİNDE DURARAK KAFASINI YUKARI DOĞRU UZATMASI İLE SARIYER'DE ALAY KONUSU OLDU... "ŞÜKRÜ GENÇ TERBİYESİZLİĞİN DİBİNİ BULMUŞ!!!" DİYORLAR.

DEPREM ACISINI BİLE FIRSAT GÖREN ŞÜKRÜ GENÇ'İN İMAMOĞLU'NA YALAKALIĞI BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ!!!

TÜM TÜRKİYE GEÇEN YIL 6 ŞUBAT DEPREMLERİNDE KAYBETTİĞİ CANLARIN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE GÖZYAŞI DÖKERKEN, ŞÜKRÜ GENÇ'İN BU ACIYI BİLE FIRSATA ÇEVİRMEK İSTEDİĞİ GÖRÜLDÜ.

DEPREM BÖLGESİNDEKİ TÜM İLLERDE OLDUĞU GİBİ HATAY'DA DA BÜYÜK KALABALIK TOPLANDI VE KAYBETTİKLERİ YAKINLARI İÇİN SABAH 04:17'DE SAYGI DURUŞUNDA BULUNULDU.

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL VE EKREM İMAMOĞLU'DA HATAY'DA BULUNAN İSİMLER ARASINDAYDI.
BAZI MİLLETVEKİLLERİ VE BELEDİYE BAŞKANLARI DA ANMA PROGRAMINA KATILDILAR. BU ARADA SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ'İN DE EKREM İMAMOĞLU'NUN KIÇININ DİBİNDEN AYRILMADIĞI GÖRÜLÜRKEN, KAMERALARA GÖZÜKMEK İÇİN DE CİDDİ UĞRAŞ VERDİĞİ DİKKATLERDEN KAÇMADI.

DAHA ÖNCE MERAL AKŞENER'İN ABLASININ CENAZESİNDE VE KİLİSE SALDIRISINDA ÖLDÜRÜLEN VATANDAŞIN CENAZESİNDE DE KAMERALARA GÖZÜKMEK İÇİN YOĞU ÇABA HARCAYAN VE İNSANLARA OMUZ ATARAK ÖN SAFLARA GEÇEN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, HATAY'DA DEPREM BÖLGESİNDE DE BENZER HAREKETTE BULUNMASI BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ!!!

SARIYER HALKINI ÖZELLİKLE SON 7 YILDIR OLAĞANÜSTÜ ŞEKİLDE MAĞDUR EDEN, USULSÜZLÜK, YOLSUZLUK VE RÜŞVET GİBİ BİRÇOK OLAYA KARIŞAN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, EKREM İMAMOĞLU'NA YALVARMASI, YALAKALIK YAPMASI, KENDİNİ SÜREKLİ YANINDA GÖSTERME İSTEĞİ VE YENİDEN ADAY OLABİLMEK İÇİN TEHDİT YOLUNU DAHİ KOZ OLARAK KULLANMASI, CHP ÖRGÜTÜ TARAFINDAN AHLAKSIZLIK VE TERBİYESİZLİK OLARAK İFADE EDİLDİ!!!

70 YAŞINDA, İKİ KULAĞI SAĞIR, ÜRİNER İNKONTİNANS, ANAL İNKONTİNANS, PARKİNSON, DİYABET, TANSİYON VE ALZHEİMER GİBİ ÇOK CİDDİ HASTALIK TEŞHİSLERİ KONULAN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, YENİDEN ADAY GÖSTERİLMESİ DEMEK, CHP'NİN SARIYER'DE BÜYÜK OY KAYBINA SEBEBİYET VERECEĞİ GİBİ, AYNI ZAMANDA AK PARTİ'NİN SİVASLI ADAYI HÜSEYİN COŞKUN'UN SARIYER'İ KAZANMASININ ÖNÜNÜ AÇACAK.

ÇÜNKÜ?

ŞÜKRÜ GENÇ 3 DÖNEMDİR SİVASLILARIN AK PARTİ'YE YOĞUN TEPKİSİ ÜZERİNE ALDIĞI OYLAR SUNUCU SEÇİM KAZANIYORDU.

KELKİT VADİSİ OYLARINI DA HESABA KATARSAK BU SEÇİMLER HÜSEYİN COŞKUN İÇİN FAVORİ DURUMUNA GELMİŞ BULUNMAKTA.

HÜSEYİN COŞKUN'UN KARŞISINA ŞÜKRÜ GENÇ'İN ÇIKMASI DURUMUNDA, COŞKUN BÜYÜK BİR İHTİMALLE ŞÜKRÜ GENÇ'İ TARUMAR EDER, RESMEN SANDIĞA GÖMER.ŞÜKRÜ GENÇ, SARIYER HALKININ SON DÖNEMDE NEFRETİNİ KAZANMIŞ BİR SİYASETÇİ.

CHP SARIYER ÖRGÜTÜ TARAFINDAN ÜSTÜ ÇİZİLEN VE BELEDİYEDE KENDİSİNE EN YAKIN İSİMLERİN BİLE KURTULMAK İSTEDİĞİ BİR VARLIK HÂLİNE GELEN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, EKREM İMAMOĞLU'NA YAPTIĞI YALAKALIKLAR, YALVARIŞLAR SONUÇ VERİRSE, İMAMOĞLU BÜYÜK BİR TUZAĞIN İÇİNE ÇEKİLMİŞ OLACAK.

ŞÜKRÜ GENÇ ADAY SEÇİLİRSE, ŞAHSİ KANAATİM HÜSEYİN COŞKUN İLE AK PARTİ SARIYER'İ 15 BİN OY FARK İLE KAZANACAKTIR.

BU YAZIMI LÜTFEN AKLINIZDAN ÇIKARMAYIN.

EĞER CHP, SARIYER'DE BÖYLE BÜYÜK BİR HATA YAPARSA?

31 MART AKŞAMI BU YAZIMI TÜM SARIYER'E VE TÜRKİYE'YE YENİDEN HATIRLATACAĞIM!!!