Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>GAZİLER GÜNÜ MESAJI
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN
GAZİLER GÜNÜ MESAJI

ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Ali Büyükasar, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
19.09.2023 / 12:14
İş ve spor camiasının değerli isimlerinden, Türkiye Futbol Federasyonu Denetleme Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

Büyükasar, mesajında şunları kaydetti...

ALİ BÜYÜKASAR:

Aziz Türk milleti; tarihi boyunca vatanı ve bayrağını her şeyin üzerinde tutmuş, bu uğurda şartlar ne olursa olsun mücadele etmiştir. Elde edilen eşsiz zaferler tarihimize altın harflerle yazılmıştır.

Türk milleti hiçbir zaman esaret altına girmemiş, istiklal ve istikbal için kanının son damlasına kadar toprağını savunmuştur.

Türk milleti, söz konusu vatan olduğunda "Ölürsek şehit, kalırsak gazi oluruz." düsturuyla gencinden yaşlısına yekvücut olmuş ve bu topraklarda destan yazmıştır.

Şehitlik ve gazilik, milletimiz nezdinde karşılığı asla verilemeyen en muteber mertebeler olarak yer almıştır.

Bugün; topraklarımızı müdafaa eden, bağımsızlığımızdan asla vazgeçmeyeceğimizi haykıran şehit ve gazilerimiz sayesinde al bayrağımız gururla dalgalanmaktadır.

Bu şanlı tarihe sahip olmak ve bu gazi milletin ferdi olmak hepimiz için büyük onur ve gurur kaynağıdır.

Bugün ecdadımızdan aldığımız aynı ruhla ve aynı düsturla yolumuza devam ediyor, istiklal ve istikbalimize yönelen tüm tehditlere karşı koyuyoruz.

Şehit ve gazilerimizden aldığımız inanç ve kararlılıkla vatanımıza sahip çıkıyoruz.

Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "Müşir ve Gazi" unvanı verilişinin yıl dönümünü ve Gaziler Günü'nü kutluyorum.

Bu toprakları bizlere vatan kılan şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor; hayattaki gazilerimize sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyor ve şükranlarımı sunuyorum.