Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>"GAZİLER GÜNÜ" MESAJI
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ RIZA ZAMAN'DAN
"GAZİLER GÜNÜ" MESAJI

ALİ RIZA ZAMAN'DAN </br>
Ali Rıza Zaman, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
19.09.2023 / 12:03
Sarıyer'in sevilen saygıdeğer iş insanlarından, Kanaat Önderi Ali Rıza Zaman, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

Zaman, mesajında şu ifadelere yer verdi...

ALİ RIZA ZAMAN:

Milletimiz, şehitlerimizi ve gazilerimizi her zaman hayırla yad etmektedir. Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, unutulmaz fedakarlıklarıyla örnek aldığımız gazilerimize, saygın kişiliklerine yaraşır hayat yaşamaları için hepimize görevler düşüyor.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Allah razı olsun. Devletimiz tüm kurum, kuruluşları ve imkanları ile şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanlarında olduğunu hergün gösteriyor.

Şehitlik mertebesine ve gazilik unvanına ulaşmış olan tüm vatan evlatlarına karşı yapılacak en anlamlı teşekkür, onların bizlere emanet ettiği ülkemize, milletimize, bayrağımıza, demokrasimize sahip çıkmak ve ülkemizi her anlamda daha iyi seviyelere taşımaktır.

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e mareşal rütbesi ile gazilik unvanının verilişinin 102. yıldönümünde tüm gazilerimizin Gaziler Günü'nü kutluyorum.