Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - NE EKERSEN ONU BİÇERSİN... </br>ARTIK MUHTAR BİLE OLAMAYACAK!!! </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN SARIYER'DE </br>SİYASİ KARİYERİ SONA ERDİ!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

NE EKERSEN ONU BİÇERSİN...
ARTIK MUHTAR BİLE OLAMAYACAK!!!
ŞÜKRÜ GENÇ'İN SARIYER'DE
SİYASİ KARİYERİ SONA ERDİ!!!

NE EKERSEN ONU BİÇERSİN... </br>ARTIK MUHTAR BİLE OLAMAYACAK!!! </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN SARIYER'DE </br>SİYASİ KARİYERİ SONA ERDİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
04.09.2023 / 18:11
AYAZAĞA RAUF DENKTAŞ KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞEN 38. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ, SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ'İN HÜSRANI OLDU.

BAŞKAN GENÇ RESMEN SANDIĞA GÖMÜLDÜ.TEHDİTLER, ŞANTAJLAR BAŞTA OLMAK ÜZERE DELEGASYON ÜZERİNDE HER YOLU DENEYEN ŞÜKRÜ GENÇ'İN DESTEKLEDİĞİ LİSTE SEÇİMİ KAYBETTİ. BAŞKAN GENÇ İSE İL DELEGESİ DAHİ SEÇİLEMEYEREK REZİL OLDU.

BENİM, ŞÜKRÜ GENÇ İLE İLGİLİ CUMA GÜNÜ YAZMIŞ OLDUĞUM 'DELEGELERİ BASKI ALTINA ALIYOR' ŞEKLİNDEKİ YAZIM, GENÇ'İN TÜM İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKTIĞININ İŞARETİ OLDU.

CHP DELEGESİ KENDİLERİNE YAŞATILAN TÜM ORGANİZE BASKILARA RAĞMEN DİK DURDU VE CEVABI SANDIKTA VERDİ.

ADALET TECELLİ ETTİ.

MİLLİ İRADE KAZANDI, DİKTATÖRLÜK KAYBETTİ!!!

VOLKAN YILDIZ, SARIYER'DE CHP'NİN YENİ İLÇE BAŞKANI OLDU.

2 ADAYIN KARŞI KARŞIYA GELDİĞİ SEÇİMDE “BEYAZ” LİSTE İSMAİL KELEŞ'E, “MAVİ” LİSTE İSE VOLKAN YILDIZ'A VERİLDİ.

SEÇİMİ 210 OYLA VOLKAN YILDIZ KAZANIRKEN, ŞÜKRÜ GENÇ'İN ADAYI İSMAİL KELEŞ İSE SADECE 165 OY ALABİLDİ.

BU ARADA KONGREDE 1,5 SAAT KONUŞMA YAPAN ŞÜKRÜ GENÇ, ÇOK DİL DÖKTÜ AMA HEZİMETE ENGEL OLAMADI VE TABİR-İ CAİZSE CHP ÖRGÜTÜ, ŞÜKRÜ GENÇ'İN OKUDUĞU FAALİYET RAPORLARINI DA REDDETMİŞ OLDU.

BU SEÇİM CHP SARIYER ADINA ÖNÜMÜZDEKİ YEREL SEÇİMLERE CİDDİ ANLAMDA YÖN VERECEK BİR SEÇİM OLARAK GÖRÜLÜYOR.CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ GÖKAN ZEYBEK’İN YANI SIRA, OP. DR. CENGİZ ALP, EROL AYDIN VE ALİ İHSAN ÖZDEMİR GİBİ CHP'NİN SARIYER'DEKİ DEĞERLİ İSİMLERİ, SEÇİMİ KAZANAN VOLKAN YILDIZ'A TAM DESTEK VERDİLER.

ŞÜKRÜ GENÇ İSE İSMAİL KELEŞ’İ DESTEKLEDİ.

KENDİNE YAKIN İSİMLERİN DAHİ DESTEĞİNİ ALAMAYAN ŞÜKRÜ GENÇ RESMEN TARUMAR OLDU VE SARIYER'DE SİYASİ KARİYERİ NOKTALANDI DİYEBİLİRİZ.

ŞÜKRÜ GENÇ, SEÇİMİ FARKLI KAYBEDEN İSMAİL KELEŞ’İN LİSTESİNE, KENDİSİNİ İL DELEGESİ OLARAK YAZDIRDIĞI İÇİN İL DELEGESİ BİLE OLAMADI.

18 İL DELEGESİNİN SEÇİLDİĞİ KONGREDE, ŞÜKRÜ GENÇ'İN İL DELEGESİ SEÇİLEMEMESİ DEMEK, GENEL MERKEZ TARAFINDAN DA ÜSTÜNÜN ÇİZİLECEĞİ ANLAMINA GELİYOR.

ŞÜKRÜ GENÇ 2012 YILINDA İLÇE KONGRESİNDE MEHMET DENİZ'E KARŞI ADAY ÇIKARMIŞ VE YİNE KAYBETMİŞTİ. HATTA İL VE KUTULTAY DELEGESİ BİLE OLAMAMIŞTI.

TARİH BİR KEZ DAHA TEKERRÜR ETTİ AMA BU KEZ ŞÜKRÜ GENÇ'İN İPİ TAMAMEN ÇEKİLMİŞ OLDU. ARTIK HİLE İLE, ENTRİKALAR İLE KURTULUŞ SÖZ KONUSU OLMAYACAK. CHP SARIYER ÖRGÜTÜ, ŞÜKRÜ GENÇ'İN ARKASINA TENEKE BAĞLAYIP ÖYLE GÖNDERDİ...YAPTIĞI KÖTÜLÜKLER SONUCUNDA TÜM SARIYER HALKINI KENDİNE NEFRET ETTİREN ŞÜKRÜ GENÇ, EN SONUNDA KENDİ PARTİSİNDE DE FİŞİ ÇEKİLEN BAŞKAN DURUMUNA DÜŞTÜ.

İNSAN YÜZÜNE ÇIKACAK HÂLİ KALMAYAN BAŞKAN GENÇ'İN, TAM MANASIYLA KEPAZE OLDUĞU KONUŞULUYOR.

NE EKERSEN ONU BİÇERSİN SÖZÜ BURADA EN DOĞRU TERİM OLUR.

ŞÜKRÜ GENÇ YILLARDIR BU TOPRAKLARA NEFRET TOHUMLARI EKTİ, BUGÜN İSE HASAT GELDİ VE EKTİĞİ TÜM BU NEFRET TOHUMLARI OCAĞINA İNCİR AĞACI DİKTİ!!!