Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'DE CHP ÖRGÜTÜNÜN </br>TAM DESTEĞİNİ ALAN DİLEK BOZKAYA </br>İLÇE BAŞKANLIĞININ </br>MUTLAK FAVORİSİ OLARAK </br>KONUŞULUYOR!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'DE CHP ÖRGÜTÜNÜN
TAM DESTEĞİNİ ALAN DİLEK BOZKAYA
İLÇE BAŞKANLIĞININ
MUTLAK FAVORİSİ OLARAK
KONUŞULUYOR!!!

SARIYER'DE CHP ÖRGÜTÜNÜN </br>TAM DESTEĞİNİ ALAN DİLEK BOZKAYA </br>İLÇE BAŞKANLIĞININ </br>MUTLAK FAVORİSİ OLARAK </br>KONUŞULUYOR!!!
Dilek Bozkaya, Sarıyer'de ender kalmış namuslu siyasetçilerden biri olarak dikkat çekiyor...
09.08.2023 / 20:48

DÜRÜST, İLKELİ, LİYAKATLİ DURUŞUNDAN ASLA ÖDÜN VERMEYEN DİLEK BOZKAYA, CHP ÖRGÜTÜNÜN TAM DESTEĞİNİ ALARAK SARIYER'DE CHP'NİN YENİ BAŞKANI OLUYOR...

"CHP Sarıyer'de kara bulutlar son buluyor. Güneşli günler geliyor."Bu sözler CHP Sarıyer'in örgütünde yükselen sözler...

CHP Sarıyer İlçe Kongresi öncesi bir tarafta Şükrü Genç ile Gökan Zeybek'in çekişmesi yaşanırken, diğer yandan ise Kaliteli, Dürüst, ilkeli ve liyakatli adayların çalışması tüm hızıyla sürüyor.

Bu aşamada gündeme bomba gibi düşen gelişmelerden biri de yapılan delege seçimlerinde, birçok adayın kendi mahallelerinden dahi delege seçilememiş olmasıdır.

Resmen büyük bir fiyasko yaşanıyor.Özellikle Ferahevler Mahallesi'nde Eski İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve Şükrü Genç'in eski başkan yardımcısı Adnan Ayber gibi birçok isim delege seçilemediler.

Belediye başkanı Şükrü Genç'in belirlediği yönetimlerin, kendi mahallelerinde bile seçilememeleri, Başkan Genç'in parti tabanı tarafından nasıl dışlandığını ve artık istenmediğini gözler önüne seren bir tablonun çıkmasına sebep oldu.

Bilindiği üzere görevden alınma korkusu yaşayan Şükrü Genç, iktidara yakın müteahhitlerin emrinde çalışarak kendisini uzun yıllardır koruma altında tutuyor.

CHP'nin temiz, idealist insanlarıda maalesef bu durum karşısında uzun zamandır ne yapacaklarını şaşırmış vaziyetteler...Bu arada Sarıyerli CHP'lileri sevindiren bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı Kongresinde aday olacak isimlerden birisinin de Dilek Bozkaya olması Parti'ye gönül veren yurttaşlar arasında heyecan yarattı.Dilek Bozkaya, Sarıyer'de ender kalmış namuslu siyasetçilerden biri olarak dikkat çekiyor.

Din, dil, ırk, mezhep gibi konularda asla taviz vermeyen Dilek Bozkaya, tüm yurttaşların Türkiye Cumhuriyeti'nde özgürce ve ötekileştirilmeden yaşaması için büyük mücadele veren bir siyasetçi olarak ön plana çıkıyor.Kararlı adımlar atan ve sözünün eri bir yapıda daha önce CHP Örgütünde ciddi emekleri olan Bozkaya, hatırlanacağı üzere en son Sarıyer Spor Kulübü'nün yönetiminde görev almıştı.

Dilek Bozkaya, Sarıyer Spor Kulübü'ne maddi-manevi katkılarda bulunması ve özverili çalışmaları neticesinde Sarıyer camiası tarafından da çok sevilmişti.

Cumhuriyet Halk Partisi'ne, çok değerli emektar örgüte ve tabii ki kıymetli Sarıyerli yurttaşlara hizmet etmenin onurunu, şerefini ve mutluluğunu yaşamak istediğini bildiren Bozkaya, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı bünyesinde, son zamanlarda kaybolan ruhu yeniden tüm güzelliği ile canlandırmakta kararlı olduklarının altını çiziyor.Parti tabanında özelikle kadın delegelerin olağanüstü destek verdiği net şekilde gözlemlenen Dilek Bozkaya, kongrenin mutlak favorisi olarak otoritelerce kabul görmüş durumda!

Dilek Bozkaya Kimdir?

Dilek Bozkaya iş insanı ve Mali Müşavir'dir. Evli ve İki çocuk sahibi olan Bozkaya seçimi kazanması durumunda vizyonu yüksek bir istikrar abidesi olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Cesur, İlkeli ve her şeyden önemlisi CHP Sarıyer tabanının kazanacağı maddi ve manevi yatırımları hayata geçirmeyi amaçlayan Bozkaya'nın çok güçlü ve kudretli bir şekilde seçime gireceği ve tüm realitesiyle yarattığı samimi sevgi enerjisi ile seçimi kazanacağına büyük bir kitle kesin gözüyle bakıyor.