Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ATATÜRK MEZARINDAN ÇIKIP GELSE </br>KILIÇDAROĞLU'NUN </br>SURATINA TÜKÜRÜR! </br>RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I </br>ALNINDAN ÖPER!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ATATÜRK MEZARINDAN ÇIKIP GELSE
KILIÇDAROĞLU'NUN
SURATINA TÜKÜRÜR!
RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I
ALNINDAN ÖPER!!!

ATATÜRK MEZARINDAN ÇIKIP GELSE </br>KILIÇDAROĞLU'NUN </br>SURATINA TÜKÜRÜR! </br>RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I </br>ALNINDAN ÖPER!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
23.05.2023 / 17:08

ÜLKEMİZDE BİR SİYASETÇİ DÜŞÜNÜN Kİ, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CUMHURİYET HALK PARTİSİ GENEL BAŞKANI OLACAK FAKAT %100 GAYRİMİLLİ OLMAKLA KALMAYACAK ÂLENEN VATAN DÜŞMANLIĞI YAPACAK!BAKIN DİKKAT BUYURUN LÜTFEN!

KILIÇDAROĞLU YALNIZCA TÜRK VE İSLAM DÜŞMANLIĞI YAPMIYOR, AYNI ZAMAN DA BARİZ BİR ŞEKİLDE VATAN DÜŞMANLIĞI YAPIYOR!

TÜRK SİLAHLI KUVVETLETİMİZİN SINIR OPERASYONLARI İZNİ İÇİN TBMM'YE BAŞVURULDUĞUNDA TESKEREYE HDP İLE BİRLİKTE 'HAYIR' OYU VEREN, VE BUNUNLA BİRLİKTE HİÇBİR TÜRK VATANDAŞININ ASLA KABUL EDEMEYECEĞİ SKANDAL SÖZLER SARF EDEN KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN KİMLERİN MAŞASI OLDUĞU VE KİMLERE HİZMET ETTİĞİ AŞİKAR ORTADADIR.

GÜNEYDOĞU ANADOLU'DA GEREK HENDEK OLAYLARI SIRASINDA OLSUN, GEREKSE KURBAN ETİ DAĞITIMI ESNASINDA OLSUN, 100'E YAKIN VATANSEVER MÜSLÜMAN KARDEŞİMİZİ HUNHARCA KATLEDEN PKK'LI TERÖRİSTLERİN AZMETTİRİCİSİ OLAN, TERÖRİST BAŞI VE BEBEK KATİLİ ABDULLAH ÖCALAN'IN HEYKELİNİ DİKECEKLERİNİ HAYKIRAN PKK'NIN SİYASİ TERÖRİST AYAĞI SELAHATTİN DEMİRTAŞ'A VE EN AZ ONUN KADAR TERÖRİST OLAN EMPERYALİSTLERİN AJANI OSMAN KAVALA'YA ÖZGÜRLÜK SÖZÜ VEREREK, CEZAEVİNDEN ÇIKARACAKLARINI DİLE GETİREN KEMAL KILIÇDAROĞLU, İLK TURU KAYBETTİKTEN SONRA ÇIKMIŞ HİÇ UTANMADAN, SIKILMADAN ARSIZCA 'MİLLİYETÇİ' ROLÜNE SOYUNMUŞ.

KILIÇDAROĞLU SANKİ DÜNE KADAR "SELAHATTİN DEMİRTAŞ, HAKKINDA ÇIKAN O İDDİALARI ALACAK, GÖĞÜSÜNE ŞEREF MADALYASI OLARAK TAKACAK" DİYEN KENDİSİ DEĞİLMİŞ GİBİ BİR KİŞİLİK NAKLİ GEÇİRMİŞ!!!DÜN AMERİKALILAR DA BU 'KİŞİLİK NAKLİ' OLAYINI GÜNDEME GETİRMİŞLERDİ.

ADAM SIRF OY ALABİLMEK İÇİN KISA SÜRELİ DE OLSA ŞEYTANİ DAVASINI SATILIĞA ÇIKARTIYOR.

TÜRK VE MİLLİYETÇİ DÜŞMANI KILIÇDAROĞLU ÇIKMIŞ BİR ANDA MİLLİYETÇİ OLMUŞ.

ÜLKESİNE, VATANINA, BAYRAĞINA AŞIK TÜM VATANDAŞLARIMIZI APTAL YERİNE KOYARCASINA ÜSTELİK.

KENDİ ZEKÂ DURUMUNUN FARKINDA OLMADAN, TÜRK MİLLETİNİN AKLIYLA ALAY EDİYOR!

"BİZ HAPİSTE HASTA YATAN PKK'LIYA DA GİTTİK, DHKPC'LİYE DE GİTTİK. YPG'Yİ DE ASLA TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK GÖRMEYİZ, HALKINI SAVUNAN BİR ÖRGÜT OLARAK GÖRÜRÜZ" CÜMLELERİNİ SANKİ KENDİ KULLANMAMIŞ GİBİ...

PKK'YI CEZAEVİNDE ZİYARET ETMEK NEDİR ARKADAŞLAR?

BUNUN TEK BİR AÇIKLAMASI VAR.

PKK'YI ZİYARET EDEN DE PKK'LIDIR.

BUNDAN DAHA AÇIK BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?

AYRICA YPG'Yİ DE TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK GÖRMÜYORMUŞ?

KEMAL KILIÇDAROĞLU ALLAH SENİN CEZANI VERSİN!

YPG, PKK'NIN SURİYE KOLUDUR.

BUNU BEŞ YAŞINDAKİ ÇOCUKLAR DAHİ BİLİYOR.

SEN BİR GÜN ŞU TERÖRİSTLERİ SAVUNDUĞUN GİBİ ASKERİMİZİ VE POLİSİMİZİ SAVUNDUN MU?

ASKERİMİZE VE POLİSİMİZE YILLARDIR KİN GÜDEN, DÜŞMANLIK YAPAN BİR ZİHNİYETİN BAŞ TEMSİLCİSİSİN SEN KILIÇDAROĞLU!

BİR DE ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ KONUSU VAR!!!

KILIÇDAROĞLU'NUN BİR BAŞKA SKANDALI İSE ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ İSTEMESİ.

BU ARADA SEVGİLİ OKURLARIM; BU SİZİNLE PAYLAŞTIKLARIMIN HİÇBİRİ İDDİA DEĞİLDİR. GERÇEĞİN TA KENDİSİDİR. KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN YAKIN ZAMANDA KULLANDIĞI KENDİ SÖZLERİDİR.

KILIÇDAROĞLU "ANAYASANIN İLK 3 MADESİNİ DEĞİŞTİRELİM" DİYOR.

NEDİR BU İLK ÜÇ MADDE?(Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı 'İstiklal Marşı'dır.)

BAKIN ALLAH AŞKINA!

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CUMHURİYET HALK PARTİSİ'Nİ YÖNETEN VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANLIĞI'NA ADAY OLAN KİŞİNİN SÖZLERİNE BAKIN, PLANLARINA BAKIN!!!

ADAM CHP İÇİNDE YAPMIŞ OLDUĞU PARADİKMA DEĞİŞİKLİĞİNİ, TÜRKİYE'DE DE AMAÇLIYOR!

TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ?

SADECE BUNLARDA DEĞİL!

KILIÇDAROĞLU KENDİ KONGRELERİNDE YAPTIĞI KONUŞMADA "CUMHURİYET HALK PARTİSİ KURULTAYINDA SÖYLÜYORUM. CHP İKTİDARINDA YEREL YÖNETİM ÖZERKLİK ŞARTINI MUTLAKA GETİRECEĞİZ" DİYOR.

ADAMIN HAYALLERİNE, ARZULARINA BAKIN!!!

TEK AMAÇLARI VATANI BÖLMEK.

GÜNEYDOĞU'DA KÜRT GÖRÜNÜMLÜ ERMENİ KÜRDİSTAN'I YARATMAK.

DOĞU KARADENİZ'DE İSE PONTUS RUM DEVLETİ'Nİ YENİDEN KURMAK.

SELAHATTİN DEMİRTAŞ ERMENİ-KÜRDİSTAN'IN LİDERİ, EKREM İMAMOĞLU İSE PONTUS RUM DEVLETİ'NİN LİDERİ OLACAK ŞEKİLDE DİZAYN ETMEK...

BUNA YÜCE TÜRK MİLLETİ KATİYEN İZİN VERMEZ!

LAKİN KILIÇDAROĞLU ALLAH KORUSUN YANLIŞLIKLA CUMHURBAŞKANI OLURSA, İKİ YIL İÇİNDE ÜLKEMİZ İÇ SAVAŞ İLE KARŞI KARŞIYA KALIR.

VATANSEVER VATANDAŞLARIMIZ; KANI BOZUK, VATAN HAİNLERİNİN "MİLLİYETÇİ MASKELERİNE" İNANIP, BUNLARA OY VERİRSE EĞER, BU SATIRLARA DÖKTÜĞÜM NE VAR İSE, TÜM BUNLARIN GERÇEK OLMASI İÇİN ELLERİNDEN GELENİ YAPACAKLAR!

ÇÜNKÜ BUNLARIN MİLLETE HİZMET ETMEK GİBİ BİR DERTLERİ ASLA YOK.

BUNLARIN TEK DERDİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ ORTADAN KALDIRMAK, ANAYASAYI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRMEK VE NE KADAR EMPERYALİST DEVLET VAR İSE ONLARIN KUCAĞINA OTURTMAKTIR.

YÜCE TÜRK MİLLETİ ADINA KONUŞUYORUM!

BİR TARAFTA TÜM GERÇEKLİĞİ İLE İFADE ETMEYE ÇALIŞTIĞIM KEMAL KILIÇDAROĞLU VAR.

DİĞER YANDA İSE 21 YILLIK İKTİDARINDA ÜLKEMİZİ 100 YIL İLERİ TAŞIMIŞ, DEVASA HİZMETLERE İMZA ATMIŞ BİR LİDER VAR. RECEP TAYYİP ERDOĞAN!

SAVUNMA SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, PETROLLER, DOĞALGAZLAR, ENERJİ ATILIMI, OKULLAR, ÜNİVERSİTELER, ADLİYE SARAYLARI, OTOYOLLAR, KÖPRÜLER, HASTANELER, MİLLİ PARKLAR, STADYUMLAR, SALONLAR, TESİSLER, SOSYAL KONUTLAR VE DAHA NELER, NELER...

BU SAYDIĞIM HİZMETLERİN BAZILARI HAYALDİ GERÇEK OLDU. BİR ÇOĞUNDA İSE RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN 21 YILLIK İKTİDARINDA REKOR DERECEDE ARTIŞ GÖSTERMİŞ OLUP, BUNUNLA BİRLİKTE MODERN VE ÇAĞDAŞ TÜRKİYE'YE YİNE RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE ADIM ATMIŞ BULUNUYORUZ!!!

BU GERÇEKLEŞEN HİZMETLERİ AYRI AYRI İSİMLENDİREREK SAYMAYA KALKSAK İNANIN SAYFALAR YETMEZ, BU NEDENLE KISA BİR ÖZETLE HATIRLATMAK İSTEDİM.

TÜRKİYE'DE EĞER İLERİ DÜŞÜNCE SAHİPLERİ İÇİN 'AYDIN, MODERN VE ÇAĞDAŞ' TERİMLERİ KULLANILIYORSA, BU TERİMLERE EN ÇOK YAKIŞAN KİŞİNİN ADI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DIR!MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MEZARDAN ÇIKIP GELSE, MİLLİ VE YERLİ, VATANSEVER, GÜÇLÜ-KUDRETLİ, ÇALIŞKAN, DÜRÜST, ZEKİ, SAYGIN VE VATANIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ CANI PAHASINA KORUYAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I ALNINDAN ÖPER, TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NE KASTEDEN, BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE İŞ BİRLİĞİ YAPAN VE ÂLENEN VATANIMIZA İHANET İÇİNDE OLAN KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN İSE HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ, SURATINA TÜKÜRÜRDÜ.