Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>RAMAZAN AYI MESAJI...
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN
RAMAZAN AYI MESAJI...

ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>RAMAZAN AYI MESAJI...
Ali Büyükasar, Ramazan Ayı'nın Sarıyer'de, ülke ve tüm İslam aleminde barış, sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ettiğini belirtti.
23.03.2023 / 13:13
Sarıyerli iş insanı, Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, Ramazan Ayı'nın Sarıyer'de, ülke ve tüm İslam aleminde barış, sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ettiğini belirtti.


Büyükasar, Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajında rahmet, mağfiret ve bereketin simgesi olan Ramazan Ayı'nın huzurlu bir şekilde geçirilmesi için tüm insanlarımızın hassasiyet göstermesi gerektiğini ifade etti.

Başarılı iş insanı Ali Büyükasar, mesajında şu ifadelere yer verdi...

ALİ BÜYÜKASAR:

Manevi duyguların zirveye ulaştığı, birlik ve beraberliğin, dostluk ve dayanışmanın, kardeşlik ve muhabbet bağlarının kuvvetlendiği, kalplerde cömertlik ve yardımseverliğin yeşerdiği Mübarek Ramazan Ayı'nın başlaması vesilesiyle, barış ve mutluluğun egemen olduğu, yoksulluğun geride kaldığı bir dünya temenni ediyorum.

Ramazan'da kazandığımız bütün güzel hasletlerimizi, yaşadığımız birlik, beraberlik, dostluk, barış ve kardeşlik havasını daima sürdürebilmek, mutlu yarınlarımızı el birliği ile inşa etmek en büyük dileğimiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Sarıyerli hemşehrilerim olmak üzere, Yüce Milletimizin ve tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan Ayı'nı tebrik ediyor, sevgi, dua ve selamlarımı sunuyorum.