Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HALİL İBRAHİM KURŞUN </br>ACI AMA GERÇEK! </br>SEN BU İŞİ </br>ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDIN </br>AK PARTİ'YE VE REİS'E </br>ZARAR VERİYORSUN!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HALİL İBRAHİM KURŞUN
ACI AMA GERÇEK!
SEN BU İŞİ
ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDIN
AK PARTİ'YE VE REİS'E
ZARAR VERİYORSUN!

HALİL İBRAHİM KURŞUN </br>ACI AMA GERÇEK! </br>SEN BU İŞİ </br>ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDIN </br>AK PARTİ'YE VE REİS'E </br>ZARAR VERİYORSUN!
Halil İbrahim Kurşun, gün geçmiyor ki skandallarına bir yenisini eklemesin...
16.02.2023 / 15:19
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarihinin en vasıfsız, en vasat başkanlarından biri olan Halil İbrahim Kurşun, gün geçmiyor ki skandallarına bir yenisini eklemesin...

Sarıyer'de on binlerce insanımızın, esnafımızın, iş insanlarımızın hatta 10 yaşındaki çocuklarımızın kumbaralarına kadar depremzedelere yardım ettiği bir ortamda, Halil İbrahim Kurşun'un, ismini soyadını vererek yalnızca Erdal Aksoy'a teşekkür etmesi ve övgü dolu sözlerle kendisine ayrıcalıklı davranması Sarıyer'de büyük tepkilere neden oldu.

Yargılandığı davalar ile gündeme gelen ve bunları kamuoyundan saklamayı, gizlemeyi kendisine adet edinen ve bu yolda her yolu mübah gören bir tutum sergileyen Erdal Aksoy'un, Sarıyer halkı ve camiası tarafından dışlanmış olduğunu herkes bilmektedir.

Böyle bir durumda dahi Sarıyerli hemşehrilerimizi çiğnercesine yapılan bu fütursuz davranış maalesef çok sayıda vatandaşımızı üzmüş bulunmaktadır.

Sarıyerli yardımsever vatandaşlar "İlçemizde on binlerce insan deprem bölgesine olağanüstü yardımlarda bulunuyor. Lakin sadece Erdal Aksoy'un ismini vererek ve "Efsane Masalları' ile övgüler dizerek algı operasyonu yapması Halil İbrahim Kurşun'a hiç yakışmadı.

Biz ilçe halkı olarak hep birlikte kenetlendik.

Aramızda çok büyük maddi yardımda bulunan insanlar oldu. Ama bu insanlarımız onurlu ve gururlu insanlar olduğu için isimlerinin telafuz edilmesini istemediler. 'iyiğin reklamı, gösterişi olmaz' dediler.

Halil İbrahim Kurşun'un, Erdal Aksoy'dan ne gibi bir çıkarı veya beklentisi var bilemiyoruz.


Esrarengiz Yalı'da ne işler dönüyor herkes merak ediyor" şeklinde tepkilerini dile getirdiler.

Bilindiği üzere Sarıyerli AK Partililer de kendi ilçe başkanlarını uzun süredir eleştiri yağmuruna tutuyorlar...

AK Parti Sarıyer yönetiminin her geçen gün; iş bilmez, kapasitesiz ve beceriksiz bir yönetim anlayışı sergilemesi nedeniyle ilçe de ciddi kan kaybettiğini dile getiren partililer "Halil İbrahim Kurşun lütfen öz eleştiri yapsın. Şöyle aynanın karşısına geçsin ve kendisiyle konuşsun. O kadar çok hata ve yanlış yapıyor ki sayısına yetişmek mümkün değil.

Sarıyer'de potansiyel sahibi çok sayıda bilgili genç arkadaş mevcut. Halka dokunan, siyaseti iyi analiz eden, Sarıyer'in konjonktür yapısına hakim çok değerli AK Partili arkadaşlarımız var. Bu ilçe başkanı ile 2023 genel seçimlerinde maalesef Sarıyer'de sandığa gömülürüz. Ardından gelen yerel seçimlerde de Sarıyer'i kazanmamız asla mümkün olmayacaktır.


Zaman kısa, önlem almamız şart. Artık bu mevcut başkana ve yönetime iğne ucu kadar güvenimiz ve umudumuz kalmadı" şeklinde görüşlerini ve tedirginliklerini dile getiriyorlar.