Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>REGAİP KANDİLİ MESAJI
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN
REGAİP KANDİLİ MESAJI

ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>REGAİP KANDİLİ MESAJI
TFF Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
26.01.2023 / 13:27
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

İş ve Spor dünyasının başarılı ismi Ali Büyükasar yayınlamış olduğu mesajında şu ifadelere yer verdi...

ALİ BÜYÜKASAR:

Rahmet ve bereket ayları olan Üç Ayların başlangıcını müjdeleyen, hem bizleri birbirimize kenetleyen hem de kendimizi Yaradan’a daha da yakın hissetmemize vesile olan, feyiz ve bereketle dolu Regaip Kandili’ne bir kez daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, manevi havası çok yüksek, bereketin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı bir zaman dilimi olan mübarek ayları fırsat bilerek, aramızdaki kırgınlıkları unutup, elimizi ve gönlümüzü uzatabileceğimiz herkese açmalı, insani meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.

Ramazan Ayının müjdecisi mübarek üç aylara girdiğimiz bu günlerde idrak edeceğimiz Regaip Kandili’nin sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının oluşmasına, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili’ni tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.