Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SERKAN TORUN'DAN </br>REGAİP KANDİLİ MESAJI
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SERKAN TORUN'DAN
REGAİP KANDİLİ MESAJI

SERKAN TORUN'DAN </br>REGAİP KANDİLİ MESAJI
Serkan Torun, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
26.01.2023 / 14:23
Sarıyer'in önde gelen iş insanlarından, başarılı futbol adamı Serkan Torun, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Sarıyer'in sevilen simalarından Serkan Torun, yayınlamış olduğu mesajında şu ifadelere yer verdi...


SERKAN TORUN:


Manevi hayatımızda ayrıcalıklı bir yer ve önemi bulunan mübarek ‘Üç Aylara' bir kez daha ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz.

Bu mübarek ayların habercisi ve ilk Kandili olan Regaip Kandili'ni de hep birlikte idrak ediyoruz.

Bin aydan daha hayırlı mübarek Ramazan ayını da içinde barındıran Üç Aylarımız ve Regaip Kandili, rahmet ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı, yapılan duaların makbul olacağı kutsal zaman dilimleridir.

Bu güzel gün ve gecelerde insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının öne çıktığı müstesna günlerdir.

Elimizi, gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese, akraba ve dostlarımıza açmalı sevgi kardeşlik ortamının oluşması için, birliğimizin, dirliğimizin güçlenmesi için dualarımızı eksik etmemeliyiz.

Millet olarak zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde tüm hain ve şer odaklarına, karşı birlik ve beraberliğimizi bu mübarek günler vesilesi ile daha da güçlendirmeliyiz.

Huzurumuz, barış ve istikrarımız için can siperane mücadele eden güvenlik güçlerimize yüce Allah’tan yar ve yardımcı olmasını niyaz ediyorum.

Regaib Kandili vesilesiyle toplumumuzda iyilik ve hayrın artmasını, birlik ve beraberliğimizin perçinlenmesini temenni eder, bu duygu ve düşüncelerle başta SARIYERLİ hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek üç ayların müjdecisi Regaib Kandili’ni tebrik ederim.