Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SİYASET ÜSTÜ BİR KİMLİK OLAN</br> ALİ GENÇ İLE </br>BEYAZ BİR SAYFA AÇAN SARIYER'E </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN KAYITSIZ KALMASI DÜŞÜNÜLEMEZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SİYASET ÜSTÜ BİR KİMLİK OLAN
ALİ GENÇ İLE
BEYAZ BİR SAYFA AÇAN SARIYER'E
ŞÜKRÜ GENÇ'İN KAYITSIZ KALMASI DÜŞÜNÜLEMEZ!!!

SİYASET ÜSTÜ BİR KİMLİK OLAN</br> ALİ GENÇ İLE </br>BEYAZ BİR SAYFA AÇAN SARIYER'E  </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN KAYITSIZ KALMASI DÜŞÜNÜLEMEZ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yunus Emre Güner Yazdı...
18.01.2023 / 19:54
BÖYLESİNE ŞEFFAF VE FEDAKÂR BİR BAŞKAN VE YÖNETİM KURULUNA, SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ'İN DE KAYITSIZ KALMAMASI VE EN KISA SÜREDE KENDİSİNE DÜŞEN SORUMLULUK BİLİNCİNİ YANSITARAK, SARIYER'E MADDİ-MANEVİ DESTEKLERİNİ SUNMASI, ÇOK YERİNDE BİR DAVRANIŞ OLACAKTIR.YAZIMIZA ÖNEMLİ BİR GELİŞME İLE GİRİŞ YAPMAK İSTEDİM...

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE, İSTANBUL'UN ÇEŞİTLİ İLÇE BELEDİYELERİNDEN GELEN SPONSORLUK TEKLİFLERİNİN, BAŞKAN ALİ GENÇ TARAFINDAN NAZİKÇE GERİ ÇEVRİLDİĞİ ÖĞRENİLDİ.

ALİ GENÇ'İN BU DENLİ ÖNEMLİ MADDİ KAYNAK GETİRECEK BELEDİYELERİ REDDETMESİNİN SEBEBİ İSE ORTAYA ÇIKTI.

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN, SARIYER'İN DIŞINDA FARKLI BİR İLÇE BELEDİYESİ'NİN REKLAMINI YAPMASININ YANLIŞ OLACAĞI VE SARIYER'İN EN BÜYÜK MARKASI SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN İTİBARINI ZEDELEYECEĞİ GÖRÜŞÜNÜN HAKİM OLDUĞU BİLDİRİLDİ.

BU NEDENLE BAŞKAN ALİ GENÇ, SARIYER'İN DIŞINDA, HİÇ BİR BELEDİYENİN SPONSORLUK TEKLİFİNİ KABUL ETMEYECEĞİ BİZE GELEN BİLGİLER ARASINDA.

BU GELİŞME BİZE TÜM GERÇEĞİ BİR KEZ DAHA HATIRLATTI.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN, SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE YÖNELİK BAKIŞ AÇISININ DEĞİŞME ZAMANI GELDİ...

ALİ GENÇ VE YÖNETİM KURULU, ŞÜKRÜ GENÇ'E KARŞI MANEVİ ANLAMDA OLDUKÇA YAKIN İNSANLAR.

AYRICA BİLİYORUZ Kİ, ÇOK UZUN YILLARA DAYANAN DOSTLUKLARI SÖZ KONUSU.ŞUNUN ALTINI ÖNEMLE ÇİZMEMİZ GEREKİR Kİ, SARIYER SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ALİ GENÇ, SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ HAKKINDA BİR ÇOK YERDE SEVGİ VE SAYGI DOLU CÜMLELER KURAN, NEZAKETİNİ BİR AN OLSUN BIRAKMAYAN BİR İNSAN.

YİNE AYNI ŞEKİLDE ŞÜKRÜ GENÇ'İN DE, ALİ GENÇ'E KARŞI SEVGİSİ, SAYGISI ÜST DÜZEYDE.

AYNI ZAMANDA SARIYER SPOR KULÜBÜ AS BAŞKANI EROL AYDIN DA BİLİNDİĞİ ÜZERE ŞÜKRÜ GENÇ'İN SIKI BİR DOSTU.

HATTA 2019 YEREL SEÇİMLERDE EROL AYDIN, ŞÜKRÜ GENÇ İÇİN ÇOK YOĞUN BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRMİŞ VE SARIYER'DE ORTAYA ÇIKAN, DOLAYISIYLA SARIYER'İN TARİHİNE GEÇEN 30 BİN OY FARKININ OLUŞMASINDA ÖNEMLİ ŞEKİLDE PAY SAHİBİ OLMUŞTU.

ŞU AN SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN MEVCUT YÖNETİMİNDE HERKESİN ŞÜKRÜ GENÇ'E BAKIŞ AÇISI TAMAMEN BİRLİK-BERABERLİK ÜZERİNE OLMASI İTİBARİYLE, ARTIK ŞÜKRÜ GENÇ TARAFINDAN DA SOMUT ADIMLARIN İVEDİLİKLE ATILMA ZAMANI GELMİŞ BULUNMAKTADIR.

HATIRLANACAĞI ÜZERE ŞÜKRÜ GENÇ'İN, SARIYER SPOR KULÜBÜ ESKİ BAŞKANLARI VE YÖNETİMLERİ İLE UZUN YILLARA DAYALI ANLAŞMAZLIKLARI SÖZ KONUSUYDU.

BU NEDENLE MAALESEF NE MADDİ NE DE MANEVİ ANLAMDA ŞÜKRÜ GENÇ'İN KULÜBÜMÜZE DESTEĞİ OLMADI.

LAKİN...

ARTIK SARIYER SPOR KULÜBÜ'NDE BEMBEYAZ BİR SAYFA AÇILDI.

ALİ GENÇ ZATEN HERKES TARAFINDAN BİLİNİR, SAYGI DUYULUR VE SİYASET ÜSTÜ BİR KARAKTER OLDUĞU TOPLUMDA DİLE GETİRİLİR.

KALDI Kİ ALİ GENÇ VE YÖNETİM KURULU REKOR SAYILACAK BİR DÜZEYDE, 1 AY GİBİ KISA SÜREDE CEPLERİNDEN 8 MİLYONUN ÜZERİNDE NAKİT PARA VEREREK, KULÜBÜN KAPISINA MÜHÜR VURDURACAK BORÇLARIN BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ KAPATTILAR.

BURADA ANLATMAK İSTEDİĞİM UNSUR ŞU?

ALİ GENÇ VE YÖNETİM GÖREVİNİ LAYIKIYLA YAPIYOR.

O HALDE ŞÜKRÜ GENÇ'İN DE YILLARDIR VERDİĞİ SÖZLERİ ARTIK BU SEZON TUTMASI, KENDİSİ İÇİN DE FEVKALÂDE ARTI BİR ÖZELLİK OLACAKTIR.

ŞÜKRÜ GENÇ MADDİ DESTEK VERMEDİĞİ GİBİ MANEVİ DESTEĞİNİ DE ESİRGİYOR KULÜBÜMÜZDEN.

BENCE ARTIK ESKİ YILLARA SÜNGER ÇEKME ZAMANI GELMİŞ BULUNMAKTADIR.

ŞÜKRÜ GENÇ'E YAKIŞAN SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE ZEYTİN DALI UZATMAK OLMALIDIR.

14 YILDIR SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAPAN BİRİNİN, İLÇENİN TEK PROFESYONEL FUTBOL TAKIMINA DESTEK OLMASI GEREKMEKTEDİR.

ŞÜKRÜ GENÇ'TEN BEKLENTİMİZ, MADDİ-MANEVİ SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE HİZMETLERİNİ SEFERBER ETMESİDİR.

ŞÜKRÜ GENÇ'İ SEVEN, MANEVİ OLARAK KENDİSİNE BU KADAR YAKIN BİR KULÜP BAŞKANI VARKEN, ŞÜKRÜ GENÇ'İN ESKİ HUYUNU DEVAM ETTİRMEMESİ KENDİSİ İÇİNDE EN DOĞRU KARAR OLACAKTIR.

ARTIK KENETLENME ZAMANI.

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE HERKESİN DESTEK OLMASI ŞART.

SARIYERİMİZ, İLÇE DE YAŞAYAN TÜM VATANDAŞLARIMIZIN ORTAK PAYDASIDIR.

SARIYER BELEDİYESİ DURURKEN, BAŞKA BİR İLÇENİN BELEDİYE BAŞKANI KULÜBÜMÜZE SPONSOR OLURSA? BU DURUMA HERKES GİBİ BENDE ÇOK ÜZÜLÜRÜM.

ÇÜNKÜ BURADA SARIYER'İN İTİBARI SÖZ KONUSU.

ÖNEMLİ BİR AYRINTIYI DA HATIRLATMAKTA FAYDA GÖRÜYORUM...

SARIYER SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ALİ GENÇ MADDİ OLARAK HİÇ KİMSEYE MUHTAÇ OLMAYACAK KADAR GÜÇLÜ BİR İŞ İNSANI.

ŞAHSİYETLİ VE DOST CANLISI BİR KARAKTER.

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ DE ŞEFFAF BİR UNSURDA YÖNETİYOR.

TÜM FİNANS İŞLEMLERİ RESMİ OLARAK YAPILIYOR VE TÜM GELİR-GİDER-HESAP HAREKETLERİ YÖNETİM KURULUNDA YER ALAN YÖNETİCİLER TARAFINDAN İNCELENİYOR.

KİMSENİN BİR GRAM YANLIŞ YAPMA ŞANSI DAHİ YOK!

SON YILLARDA GÖRMEDİĞİMİZ KADAR TEMİZ VE SORU İŞARETLERİNE YER BIRAKMAYAN BİR BAŞKAN VAR KULÜBÜMÜZDE.

BUNUNLA BERABER DİLE GETİRMELİYİZ Kİ, SARIYER SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU'NDA HER BİR YÖNETİCİ EŞİT ŞEKİLDE DEĞER GÖRÜYOR VE TÜM KONULARDA HERKESİN FİKRİ ALINIYOR.

YÖNETİM KURULUNDA TAM BİR DEMOKRASİ HÂKİMİYETİ VAR DİYEBİLİRİZ.

BÖYLESİNE ŞEFFAF VE FEDAKÂR BİR BAŞKAN VE YÖNETİM KURULUNA, SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ'İN DE KAYITSIZ KALMAMASI VE EN KISA SÜREDE KENDİSİNE DÜŞEN SORUMLULUK BİLİNCİNİ YANSITARAK, SARIYER'E MADDİ-MANEVİ DESTEKLERİNİ SUNMASI, ÇOK YERİNDE BİR DAVRANIŞ OLACAKTIR.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN BU FIRSATI KAÇIRMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM!