Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BU MAÇIN TEK BİR ÖĞRETİSİ VAR? </br>KOCAMAN BİR DERS!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU MAÇIN TEK BİR ÖĞRETİSİ VAR?
KOCAMAN BİR DERS!!!

BU MAÇIN TEK BİR ÖĞRETİSİ VAR? </br>KOCAMAN BİR DERS!!!
ETİMESGUT BELEDİYESPOR'U AĞIRLAYAN SARIYER, MUTLAK 3 PUAN PAROLASIYLA ÇIKTIĞI KARŞILAŞMADA RAKİBİNE 1-0 MAĞLUP OLDU.
14.01.2023 / 22:03
LİGİN İKİNCİ YARISININ İLK MÜSABAKASINDA EVİNDE ETİMESGUT BELEDİYESPOR'U AĞIRLAYAN SARIYER, MUTLAK 3 PUAN PAROLASIYLA ÇIKTIĞI KARŞILAŞMADA RAKİBİNE 1-0 MAĞLUP OLDU.

6. DAKİKADA MUHAMMET BEŞİR'İN KAYDETTİĞİ GOL, ETİMESGUT BELEDİYESPOR'A ALTIN DEĞERİNDE 3 PUANI GETİRDİ.

MÜSABAKA BOYUNCU HER İKİ TARAF İÇİNDE KAÇAN ÇOK CİDDİ POZİSYONLAR VARDI FAKAT TAKIMLAR BU NET GOL POZİSYONLARINI CÖMERTÇE HARCADI.

ÖZELLİKLE DİLE GETİRMELİYİZ Kİ, SARIYER TAKIMI İÇİN HEMEN ŞİMDİDEN KARALARA BAĞLAMAK, YOĞUN ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTMAK YAKIŞIKSIZ OLUR.

TAKIM HENÜZ YENİ SAYILIR. GİDEN OYUNCULAR VE GELEN OYUNCULAR OLDU. UYUM SÜRECİ MUHAKKAK BU DÖNEM DAHİLİNDE KENDİNİ GÖSTERECEKTİR.

KALDI Kİ, SARIYER'İN SAHİPSİZ KALDIĞI, BORÇ İÇİNDE OLDUĞU BİR DÖNEMDE TABİR-İ CAİZSE ATEŞTEN GÖMLEK GİYEN VE MİLYONLARCA PARAYI SARIYER SPOR KULÜBÜ İÇİN FEDA EDEN BAŞKAN ALİ GENÇ'İN KREDİSİ DE, SARIYER CAMİASI NEZDİNDE FAZLASIYLA YÜKSEK OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ.

LAKİN UYARIMIZI DAHA ÖNCE DE YAPTIĞIMIZ GİBİ BAZI ÖNEMLİ KAVRAMLARIN YANLIŞ OLDUĞUNU, TERS GİDEN UNSURLARIN HERKESTEN ÖNCE BAŞKAN ALİ GENÇ'E ZARAR VERECEĞİNİ BİZZAT DİLE GETİRMİŞTİK.ALİ GENÇ, KENDİSİNİ YANLIŞA SÜRÜKLEYEN; ÇÜRÜK, KOKUŞMUŞ FİKİRLER İLE ZEHİR SAÇMAK SURETİYLE SÜREKLİ OLARAK HATAYA SEVK EDEN KİŞİLERİN ARTIK FARKINA VARMASI GEREKMEKTEDİR.

SARIYER SPOR KULÜBÜ TARAFTARLARI SON YILLARDA YAŞANAN OLAĞANÜSTÜ BAŞARISIZLIKTAN DOLAYI CİDDİ SABIRSIZLIK HALİNDELER.

BU GERÇEĞİ GÖRMEK EN BÜYÜK AKILLILIK OLACAKTIR.


SARIYER YENİGÜN GAZETESİ OLARAK ALİ GENÇ VE YÖNETİM KURULUNA GÜVENİMİZİ BİR KEZ DAHA İLETİYORUZ.


NİHAYETİNDE UYARILARIMIZIN DİKKATE ALINMASI, SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ YÖNETENLERİN HAYRINA VE SELAMETİNE YÖNELİK OLDUĞU AŞİKARDIR.

BAŞKAN VE YÖNETİM KURULUNUN BAŞARILI OLMASI DEMEK, SARIYER'İN BAŞARILI OLMASI DEMEKTİR.

BU DA SARIYER'E KÖK SALMIŞ BİR AİLE OLARAK EN ÇOK BİZİ MUTLU EDER...

BURADA HENÜZ YOLUN BAŞINDA OLDUĞUMUZ İÇİN KONULARI DERİNLEMESİNE AÇMAK İSTEMİYORUZ, ÜSTÜ KAPALI ANLATIYORUZ.

AKTARDIĞIMIZ BİR TAKIM MESAJLARIN YERİNE ULAŞMASI HERKES İÇİN HUZUR VESİLESİ OLACAKTIR.

BUNDAN KİMSENİN ZERRE ŞÜPHESİ OLMASIN!

GEÇELİM TAKIMA...

SARIYER'DE YENİ TRANSFER EDİLEN OYUNCULARIN ETİMESGUT KARŞISINDA OYUNDA ALDIKLARI SÜRE BOYUNCA VASATIN ÜSTÜNE ÇIKAMADIKLARINI VE HENÜZ TAKIMA ADAPTE OLAMADIKLARINI GÖZLEMLEDİK.

YİNE BUNUNLA BİRLİKTE FUTBOL LİTERATÜRÜNDE GÖZE HOŞ GELEN, EV SAHİBİ OLMANIN AVANTAJINI KULLANARAK MODERN FUTBOL ANLAYIŞINI BENİMSEMEK VE KOMBİNE ATAKLAR İLE KOLEKTİF BİR OYUN ORTAYA KOYMAK GİBİ BECERİ VE İSTEK MAALESEF GÖRÜLEMEDİ.

TEKNİK DİREKTÖR SERKAN ÖZDEMİR'İN LİGİN İLK YARISININ SON HAFTALARINDA OYNATTIĞI FUTBOL İLE BUGÜNKÜ FUTBOL ARASINDA ARTIDAN-EKSİYE YÖNELİK CİDDİ FARKLAR OLDUĞUNU SÖYLEMELİYİZ.

BAŞKAN ALİ GENÇ'E VE YÖNETİME NAÇİZANE ÖNERİLERİMİZ OLACAK.

SPORTİF DİREKTÖR OLARAK GÖREV VERDİĞİNİZ YAKUP ATEŞ'İN YAPTIĞI TRANSFERLER DOLAYISIYLA KULÜBÜN, YANİ SİZLERİN BÜYÜK EMEKLER HARCAYARAK, KENDİ İŞLERİNİZDE ÇALIŞIP KAZANDIĞINIZ VE KULÜBÜMÜZE FEDA ETTİĞİNİZ HELAL PARALARINIZ İNŞALLAH ÇÖPE GİTMEZ.


GÖZLEMLEYİP, ANALİZ ETTİĞİMİZ KADARIYLA, BU TAKIMA BİR SAĞ BEK, STOPER, SOL AÇIK, MERKEZ ORTA SAHA VE SANTRAFOR ŞART.

ELDE Kİ MEVCUT OYUNCULAR İLE LİGİN SONUNDA HÜSRANA UĞRAMAMIZ SÜRPRİZ OLMAZ.

HENÜZ VAKTİMİZ VARKEN VE ETİMESGUT BELEDİYESPOR MAÇINDA ALLAH TARAFINDAN BİR UYARI ALMIŞKEN, BURADAN DERS ÇIKARTMALI VE TRANSFER SÜRECİ KAPANMADAN ACİLEN EKSİK VE ZAYIF BÖLGELERE TAKVİYELER GERÇEKLEŞMELİDİR.

NOT:

ÖNÜMÜZDEKİ 3-4 HAFTA SAHA SKORLARI KAPSAMINDA TÜM SARIYER CAMİASININ SABIRLI OLMASININ ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ.

SAĞDUYU VE HOŞGÖRÜ GİBİ UNSURLAR IŞIĞINDA HAREKET EDİLMESİNİN YANSIMALARI, MUHAKKAK HEM YENİ BAŞKAN İÇİN, HEM TAKIM İÇİN, HEM DE SARIYER'İ SEVEN HESKES İÇİN FAYDA SAĞLAYACAĞI KANAATİNDEYİZ.