Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ VE SEVGİ ATALAY'IN </br>SARIYER'DE AK PARTİLİ GÖZÜKEN </br>AKPLİLER İLE GİZLİ İLİŞKİLERİ </br>PİS KOKULAR SALIYOR!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ VE SEVGİ ATALAY'IN
SARIYER'DE AK PARTİLİ GÖZÜKEN
AKPLİLER İLE GİZLİ İLİŞKİLERİ
PİS KOKULAR SALIYOR!!!

ŞÜKRÜ GENÇ VE SEVGİ ATALAY'IN </br>SARIYER'DE AK PARTİLİ GÖZÜKEN </br>AKPLİLER İLE GİZLİ İLİŞKİLERİ </br>PİS KOKULAR SALIYOR!!!
"HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN, DİLSİZ ŞEYTANDIR"
03.12.2022 / 10:58
Son günlerde Sarıyer Spor Kulübü üzerinden kendi çıkar ve menfaatleri kapsamında çalışmalara başladığı öğrenilen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve onun çok sevdiği, kıymetlisi, kara kutusu, imardan sorumlu belediye başkan yardımcısı Sevgi Atalay'ın bir takım AKP'liler tarafından ciddi ilişkiler içinde olduğu uzun zamandır konuşuluyor.

Kapalı kapılar ardından karşılıklı olarak birbirlerine destek çıkan, usulsüzlüklerine dahi göz yuman, örtbas eden, unutturma gayreti içinde olan taraflar, perdenin arkasında gerçek tiyatroyu oynuyorlar!

Öyle ki bu AK Partili gözüken lakin ne idüğü belirsiz kişi veya kişiler, kendi ailelerinin kudretli isminden faydalanmak suretiyle oluşturdukları suni korku balonu ile resmen güç zehirlenmesi yaşıyorlar.

Ve bu sayede maalesef Sarıyer'de tabir-i caizse istedikleri gibi at oynatmaya kalkışıyorlar.

Düşünebiliyor musunuz?

AK Parti'nin dava adamları, partiye gönül vermiş milyonlarca vefakâr insanın kul hakkına girmekten dahi zerre korkmuyor ve utanmıyorlar!

Onlar için varsa yoksa kendi çıkar ve rantları...

Gerisi hiç önemli değil.

Ne de olsa Sarıyer'de CHP-AKP kriptoları arka bahçe senaryosu kurmuş vaziyette.

Yanlış anlaşılmasın bu ikili ilişkilerden AK Parti ve CHP ilçe başkanlarının zerre ortaklığı yok.

Konu ilçe başkanlarının dışında cereyan ediyor.

Bu CHP ve AK Parti'nin Sarıyer ilçe başkanlarının tek günahı ve yanlışı korkak olmaları.

Ellerini suya sabuna sokmuyorlar.

Birileri bu ilçe başkanlarını suya götürüyor, susuz getiriyor ama bunlarda tek ses yok. Trene bakar gibi izliyorlar.

Lakin onlarda haklı!

Eğer böyle 'görmedik, duymadık, bilmiyoruz' oyununu oynamasalar?

1 gün bile o koltukta kalamayacaklarını biliyorlar!

Koltukları tatlı olduğu için etliye-sütlüye karışmıyorlar.

Ortalığı boş bırakıyorlar ve bu durumu tabii ki birileri fırsata çeviriyor.

Dolayısıyla aklımıza peygamber efendimiz Hz. Muhammed SAV bir hadisi geliyor."Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır"

Peygamber efendimizin bu sözünü dinlemeyen, umursamayan müslümanlar, "ben halis Müslümanım" diyebilir mi?

Mümkün değil!!!

Neyse geçelim konumuzun ana şablonuna...

4 yıl önce Şükrü Genç ve Sevgi Atalay hakkında ulusal basında, her yerde çıkan skandal haberler bizzat Sarıyer'de AK Partili gözüken AKP'liler tarafından gündemden düşürüldü.

Çünkü bu AKP'lilerin, Şükrü Genç ve Sevgi Atalay'a bazı konularda ihtiyacı vardı!

Onlar bunların işini hallediyorlar, bunlar da onların işlerini hallediyor ve gül gibi geçinip gidiyorlar.

Bizim AK Partili zavallı vefakâr insanlarımız da bu ilçede dönen fırıldaklardan habersiz canlarını dişlerine takıp, partileri adına gece gündüz çalışıyorlar.

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ VE YARDIMCISI SEVGİ ATALAY'IN REZİDANS SKANDALINI BİR KEZ DAHA GÜNDEME TAŞIYOR VE BU OLAYLARI UNUTTURMA GAYRETİ İÇİNDE OLAN, ÖRTBAS EDİLMESİNE DESTEK VEREN AKP'LİLERİ DE, ŞİMDİLİK GERÇEK AK PARTİLİ CEFAKAR İNSANLARIN DÜŞÜNCELERİNE BIRAKIYORUZ!SARIYER YENİGÜN GAZETESİ OLARAK DİYORUZ Kİ?

UNUTMADIK!
UNUTTURMAYACAGIZ!!!

İŞTE ULUSAL BASINDA ORTAYA ÇIKAN BELGELERİ İLE TESPİT EDİLEN O SKANDAL REZİDANS RANT HABERİ!!!CHP'lilerin bitmeyen rezidans aşkı bu sefer de Sarıyer'de ortaya çıktı.

CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay ile alakalı sosyal medyada paylaşılan belgeler gündeme bomba gibi düştü!

CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay'ın çocukları ve kardeşleri üzerinden çok sayıda lüks rezidans satın aldığı ortaya çıktı. çocukları ve kardeşleri üzerinden çok sayıda lüks rezidans satın aldığı ortaya çıktı.

Sosyal medyada paylaşılan ve gündeme bomba gibi düşen belgelere göre CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in çocukları adına Ayazağa 10607 ada 3 parselde bulunan Nidapark Seyrantepe'de 3 lüks rezidans satın alındığı ortaya çıktı.

Aynı şekilde CHP'li Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay'ın kardeşlerinin üzerine de çok sayıda rezidans olduğu ortaya çıktı.

Sevgi Atalay'ın kardeşlerinin Sancaktepe 6223 ada 15 parselde bulunan Resim İstanbul konutlarında biri 1.11.2016 tarihinde diğeri ise 8.8.2017 tarihinde olmak üzere 2 adet lüks rezidans aldığı ortaya çıktı.

Yine Sevgi Atalay'ın kardeşleri tarafından Küçükçekmece 838 ada 6 parselde bulunan Elitist Park konutlarından biri 5.6.2012 tarihinde diğeri 7.6.2012 tarihinde olmak üzere 2 adet lüks rezidans aldığı ortaya çıktı.

İddialara göre Sarıyer'deki bu rezidans olayı ile CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in 3, Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay'ın da 4 lüks rezidans sahibi olduğu tespit edildi.

İŞTE O BELGELER...