Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR </br>4 ÖNEMLİ </br>BELEDİYE BAŞKANI İLE BULUŞTU...
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR
4 ÖNEMLİ
BELEDİYE BAŞKANI İLE BULUŞTU...

ALİ BÜYÜKASAR </br>4 ÖNEMLİ </br>BELEDİYE BAŞKANI İLE BULUŞTU...
Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev alarak Sarıyerlileri gururlandıran Ali Büyükasar, ses getiren önemli ziyaretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor...
13.10.2022 / 20:17

Son dönemde Türkiye Futbol Federasyonu'nda görev alarak Sarıyerlileri gururlandıran Ali Büyükasar, ses getiren önemli ziyaretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor...

Yaptığı özverili çalışmalarla taraflı tarafsız tüm spor kamuoyunun takdirini kazanan genç yönetici Ali Büyükasar çok değerli ziyaretler gerçekleştiriyor.

Sadece İstanbul değil, bir çok şehirde spor ve siyaset dünyasının ileri gelen isimleri ile sıcak İlişkileri ile bilinen Büyükasar, Tekirdağ, Edirne ve Çanakkale illerinde önemli temaslarda bulundu.ALİ BÜYÜKASAR; GÜMÜŞHANE, ERGENE, KEŞAN VE GÖKÇEADA BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BULUŞTU…

Mustafa Kemal Atatürk Stadında oynanan Ergene Velimeşespor - Gümüşhanespor maçını takip eden Büyükasar; Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ve Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ile birlikte samimi dialoglarda bulundu.

Yerel futbolun mevcut durumu ve alt liglerin gelişimi ele alındı.

Ali Büyükasar ziyaret sonunda Beşiktaş Futbol Kulübü oyuncularının imzaladığı ve isminin yazılı olduğu formayı takdim etti.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ise Büyükasar'a Ergene Velimeşespor'un formasını hediye etti.

Ziyaretlerine devam eden Ali Büyükasar ikinci ziyaretini Edirne’ye gerçekleştirdi.

Bölgede bulunan amatör spor kulüplerini ziyaret eden Büyükasar, bölge halkından ve özellikle kanaat önderlerinden bilgiler aldı.

Ardından Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile ilçedeki spor faaliyetleri üzerine sohbet eden Büyükasar buradaki ziyaretlerini tamamlamış oldu.

Edirne’den Çanakkale bölgesine geçen Ali Büyükasar, Çanakkale’nin turistik ilçesi Gökçeada’ya giderek burada bulunan amatör spor kulüplerini ziyaret ederek bölge halkından bilgiler aldı.

Ziyaretlerin son durağı ise Gökçeada Belediye Başkanlığı oldu.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin’i makamında ziyaret eden Büyükasar, Beşiktaş Futbol Kulübü oyuncularının imzaladığı ve isminin yazılı olduğu formayı belediye başkanına takdim etti.

İkili görüşme sonrasında hatıra fotoğrafı çekilirken, Başkan Çetin; Ali Büyükasar'a teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Tüm Türkiye’de sporun gelişimi için büyük hizmetlerde bulunan Ali Büyükasar’ın bu kıymetli ziyaretlerinin devam etmesi bekleniyor...

Yenigün Gazetesi olarak; Türkiye Futbol Federasyonu'nda başarıyla takip ettiğimiz Sarıyerli Ali Büyükasar’ın, Türk futbolu adına yapacağı daha nice büyük hizmetler olacağına inanıyoruz...