Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ÇAĞRI MEKER'İN EKMEĞİNİ YİYEN </br>ARDINDAN İSE EMEĞİNİ ÇALARAK </br>USULSÜZLÜKLERE YOL AÇAN </br>SELÇUK KAVALOĞLU </br>NASIL HESAP VERECEK?

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÇAĞRI MEKER'İN EKMEĞİNİ YİYEN
ARDINDAN İSE EMEĞİNİ ÇALARAK
USULSÜZLÜKLERE YOL AÇAN
SELÇUK KAVALOĞLU
NASIL HESAP VERECEK?

ÇAĞRI MEKER'İN EKMEĞİNİ YİYEN </br>ARDINDAN İSE EMEĞİNİ ÇALARAK </br>USULSÜZLÜKLERE YOL AÇAN </br>SELÇUK KAVALOĞLU </br>NASIL HESAP VERECEK?
Gün geçmiyor ki, Sarıyer Spor Kulübü'nde yeni bir skandal patlak vermesin...
24.09.2022 / 13:27
Gün geçmiyor ki, Sarıyer Spor Kulübü'nde yeni bir skandal patlak vermesin...

Usulsüzlük, dolandırıcılık gibi ciddi problemler yaşayan Sarıyer'de, Selçuk Kavaloğlu'nun skandal uygulamaları kamuoyunda infial yaratmaya devam ediyor.Kulübe kendi cebinden beş kuruşluk hayrı dokunmayan Selçuk Kavaloğlu'nun, Sarıyer Spor Kulübü'nde başarılı işlere imza atan, kalite standartlarının üzerinde bir transfer politikası sergileyen ve her şeyden önemlisi kulübe verdiği paraları borç olarak değil, hibe olarak, sponsor olarak veren tek yönetici olan, Halis Sarıyerli As Başkan Çağrı Meker'in yapmış olduğu toplam 8 transferi, kendisi yapmış gibi lanse etmesi ve dilden dile dolaştırması, Selçuk Kavaloğlu ile Sarıyer'in geldiği son noktayı gözler önüne seriyor.

Sarıyer Spor Kulübü'nden istifa eden 5 yöneticiden biri olan Çağrı Meker'e yapılan nankörlük ve vefasızlık tüm Sarıyerlileri derinden üzmüş durumda.SELÇUK KAVALOĞLU SEN NE YAPTIN? SARIYER'DE ADALETİ, İNSANLIĞI ÖLDÜRDÜN!!!

Yazık çok yazık. Bir insan düşünün ki, kendisini Sarıyer Spor Kulübü başkanlığına taşımış, maddi ve manevi olağanüstü işlere imza atmış yöneticisine karşı korkunç bir nankörlük ile karşılık veriyor.

Selçuk Kavaloğlu, Sarıyer'de sadece futbolu katletmedi, aynı zamanda iyiliği, güzelliği, adamlığı, adaleti ve insanlığı öldürdü.

Dostluk ve birlik beraberlik kavramlarını Sarıyer'de ayaklar altına aldı.

Kavaloğlu, herkesi kendisine düşman etmekle kalmadı, Sarıyer'in marka değerini de ciddi anlamda kirletti.

Selçuk Kavaloğlu, kendisini başkanlığa taşıyan en önemli unsurlardan biri olan As Başkan Çağrı Meker'in kul hakkına girerek yalnızca emeklerini çalmakla kalmadı, aynı zamanda Kavaloğlu kendi egosunu ve kibrini şeytana teslim ettiğini gözler önüne seren tüm argümanları da sunmuş oldu.

Sarıyer'in marka değerini yükselten, bu sezon kümede kalma başarısı gösterilirse şayet, bunda en büyük pay sahibi olacak genç ve yüksek kaliteli oyuncuları, sadece kişisel ilişkileri sayesinde Sarıyer'e kazandıran Çağrı Meker gibi bir adamı kaybetmek, Selçuk Kavaloğlu'nun kendi terbiyesizliğini usulsüzlüğünü ve kötü karakterini deşifre etmesini sağlamış bulunmaktadır.

Sarıyer'e faydalı ve iyi niyetli bir yöneticiyi nedensizce kaybetmek, yalnızca Selçuk Kavaloğlu gibi bir karakterin sağlayacağı nadide bir özellik olsa gerek.

Sadece bu da değil!!!

Transferleri Çağrı Meker yapıyor, Sarıyer Spor Kulübü'nün resmi sitesinden Selçuk Kavaloğlu'nun akrabasına teşekkür ediliyor ve yalakalık yapılıyor.

Yuh artık. Sen nasıl bir ruh hali içindesin Kavaloğlu?

Bu dünyada herşeyi görmüş, duymuştuk ama böylesine bir kepaze olaya hiç şahit olmamıştık.

Selçuk Kavaloğlu'nun, Sarıyerlileri kandırarak, aldatarak, algı operasyonları ile kendine ve akrabalarına alakasız şekilde itibar kazandırma çabasına muktedir olması, yalnızca şahsını değil, aynı zamanda maalesef tüm ailesini ve akrabalarını küçük düşürmekte ve zor durumda bırakmaktadır.

Elle tutulur olumlu her işi Çağrı Meker'in yaptığını, lakin Selçuk Kavaloğlu'nun beş kuruş para vermeden patronluk taslayıp, yöneticilerin parası ile hava bastığını Sarıyer'in caddelerinde, sokaklarında, kahvehane ve kafelerinde herkes konuşmakta.

Geceleri yapılan pislikler, gün doğumu ile açığa çıkmaktadır.

Sarıyer, Sarıyer olalı hiç bu denli rezil ve kepaze olmamıştır.

Bir de Kavaloğlu denen mahlukat hiç utanmadan, sıkılmadan arsızca millete masal anlatıyor.

Tüm Sarıyerliler bilmelidir ki, aşağıda isimleri yer alan futbolcuları, şahsi becerisi ve üst düzey kişisel ilişkileri neticesinde Sarıyer'e kazandıran kişi Çağrı Meker'dir.

Bora Cuha (FB / satın alma opsiyonlu bonservisiyle)

Berkay Görmez (İstanbulspor / kiralık)

Eren Aydın (GS / kiralık)

Işık Kaan Arslan (GS / kiralık)

Metin Emre Karaal (Başakşehir / kiralık)

Ramazan Özkanlı (Kasımpaşa / kiralık)

Serhat Ahmetoglu (FB / peşinatsız mac başı ödemeyle, bonservisiyle sonraki satıştan pay ile)

Taha Dönmez (bonservisiyle / Yenikoy F.K)
Ensar Sarı / Kasımpaşa

Düşünsenize Sarıyer'in vasat kadrosu ortada. Eğer bu futbolcular ile kadro güçlendirilmiş olmasaydı ne olurdu?

Biz söyleyelim!

Sarıyer averaj takımı olurdu. Yani örnek verecek olursak, tabir-i caizse San Marino olurdu.

Böyle bir durumda dahi Selçuk Kavaloğlu denen şahsiyet, bu binbir zorlukla transfer edilen kaliteli genç futbolcuları üzüyor, kahrediyor.


Haklarını vermiyor. O ay ödenecek taksit alacaklarının tamamı ödenmesi gerekirken futbolculara yarısını ödüyor. Beş bin lira prim sözü veriyor ama 3,5 bin lira ödeme yapıyor. Futbolcuya vereceği paradan 1,5 bin lira kesiyor. Allah'tan korkmaz, kuldan utanmaz Selçuk Kavaloğlu göz göre göre kul hakkı yiyor.

Takım içinde bazı futbolcular da Selçuk Kavaloğlu'nun özel torpillisi. Futbolcular arasında adaletsiz bir tutum sergileniyor. Gerek adil forma dağıtımı olsun, gerekse futbolculara ödenen borçlar olsun korkunç seviyede dengesizlikler mevcut.

Sarıyer'de özellikle bu hassas konuda resmen adaletsiz ve karaktersiz bir tutum sergilenmektedir.

BOŞ GEZEN VE KALFASI
ÇOK YAKINDIR... GELİYOR İSTİFASI!!!


Selçuk Kavaloğlu artık yolun sonuna gelmiş bulunmaktadır.

Sıfır icraat ile ne kadar boş bir karakter olduğunu tüm Sarıyer'e ilan eden Kavaloğlu'na önerimiz artık boş boş konuşup kendisini ve kulübü daha fazla rezil etmemesi ve ivedilikle istifa ederek, olağanüstü genel kurul kararı almasıdır.