Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
Başar Biberoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı...
30.08.2022 / 11:31
Başarılı siyasetçi, ünlü iş insanı Başar Biberoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Biberoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi...

BAŞAR BİBEROĞLU:

Bugün, şanlı tarihimize altın harflerle yazılmış büyük zaferin 100'üncü yıl dönümü.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs 1919'da Samsun'da bağımsızlık meşalemizi yakarak, bu meşalenin ışığında Amasya'da Millî Mücadele'nin yol haritasını çizmiş, Erzurum ve Sivas'ta kutlu hedefine kilitlenmiş, Ankara'da TBMM'nin açılmasıyla birlikte gücüne güç katmış ve milletimizin gösterdiği destansı kararlılık ve fedakârlıkla 30 Ağustos 1922'de Millî Mücadele'mizi zaferle taçlandırmıştır.

Bu zafer bu topraklardaki son şaheserimiz Cumhuriyetimizin müjdesi olmuştur.

Bu şanlı 30 Ağustos Zaferi; 1071'in Ağustos'unda Sultan Alparslan'ın bize vatan kıldığı Anadolu'da, ilelebet var olacağımızın yedi düvele karşı bir kez daha ilanıdır.

Bu şanlı 30 Ağustos Zaferi; ölürsem şehit, kalırsam gazi inancıyla gözünü kırpmadan hayatını ortaya koyan ecdadımızın cesaret nişanıdır.

Bu şanlı 30 Ağustos Zaferi; Gazi Mustafa Kemal'in 'Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz' sözünün en güzel teminatıdır.

1000 yıl önce Sultan Alparslan komutasındaki milletimizin inancı, kararlılığı ve mücadele ruhu nasılsa, 100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde de aynıydı.

Milletimiz var oldukça kıyamete kadar da bu ruh ve bu inanç asla gölgelenmeyecektir.

Bu topraklar ilelebet bizim kalacaktır.

Şanlı zaferimizin 100'üncü yıl dönümü vesilesiyle başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Malazgirt'ten Dumlupınar'a canını hiçe sayarak bize bu vatanı emanet kılan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyorum.

Devletimiz var olsun, Milletimiz sağ olsun, 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun.