Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İBB YENİLEME ÇALIŞMASI </br>ADI ALTINDA </br>SULU SULU RANT KAPILARI AÇTI... </br>YOLLAR KAPANDI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İBB YENİLEME ÇALIŞMASI
ADI ALTINDA
SULU SULU RANT KAPILARI AÇTI...
YOLLAR KAPANDI!!!

İBB YENİLEME ÇALIŞMASI </br>ADI ALTINDA </br>SULU SULU RANT KAPILARI AÇTI...  </br>YOLLAR KAPANDI!!!
SARIYERLİLER SİZE DE BU ÇİLEYİ KUZU KUZU ÇEKMEK DÜŞÜYOR MAALESEF! EEE ARTIK OY KULLANIRKEN BİRAZ DİKKAT EDERSİNİZ!!!
21.08.2022 / 12:54

SARIYER'DE İNSAN ODAKLI TEK BİR GÜZEL İŞE DAHİ İMZA ATAMAYAN VE HER GEÇEN GÜN ÇÜRÜYEN, YOK OLAN BİR SARIYER İNŞA EDEN ŞÜKRÜ GENÇ VE EKREM İMAMOĞLU MAALESEF EL BİRLİĞİ İLE HARİKALAR DİYARI SARIYER'İ RANT KAPISI HÂLİNE DÖNÜŞTÜRDÜLER...
HALK BİTİK, ESNAF BİTİK, SARIYERLİLER BİTİK...


İSKİ tarafından başlatılan içme suyu hattı yenileme çalışması nedeniyle, Hacı Osman Bayırı Caddesi’nin Beşiktaş yönüne doğru olan istikameti 15 gün süreyle kapatılacak. Araç trafiği karşı şeride aktarılacak. Böylece trafik, Hacı Osman Bayırı Caddesi üzerinden 2 şerit olarak Maslak’a sağlanacak. Bu süre boyunca vatandaşlar yollarda resmen perişan olacak, büyük çile çekecekler...
İski, 22 Ağustos tarihinde Sarıyer ilçesinde yeni bir altyapı Rant çalışmasına başlıyor. PTT Evleri Mahallesi, Hacı Osman Bayırı Caddesi'nin ömrünü tamamlamış, 700 çelik içme suyu hattı yenilenecek. 15 gün sürecek yenileme çalışması nedeniyle caddenin Beşiktaş yönüne doğru olan istikameti kapatılacak. Sarıyer yönünden gelip Beşiktaş yönüne gitmek isteyen araçların trafiği karşı şeride aktarılarak Hacı Osman Bayırı Caddesi üzerinden 2 şerit olarak sağlanacak.

YÖNLENDİRME LEVHALARI KURULDU

Beşiktaş yönünden gelip Sarıyer istikametine gitmek isteyen araçlar; Hacı Osman Bayırı Caddesi'ndeki çalışma nedeniyle yönlendirme levhaları ile alternatif güzergah olarak Tarabya Bayırı Caddesi'ne yönlendirilecek. Bu güzergahı kullanan İstanbullular, sahil bölgesine, buradan da Haydar Aliyev Caddesi üzerinden Sarıyer'e (Merkez, Sarıyer Tüneli) ulaşabilecek.