Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞKAN ADAYLARINA DUYURU! </br>SARIYER EN GEÇ 2 AY İÇİNDE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDER! HAZIRLIKLARA BAŞLAYIN!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN ADAYLARINA DUYURU!
SARIYER EN GEÇ 2 AY İÇİNDE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDER! HAZIRLIKLARA BAŞLAYIN!

BAŞKAN ADAYLARINA DUYURU!  </br>SARIYER EN GEÇ 2 AY İÇİNDE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDER!   HAZIRLIKLARA BAŞLAYIN!
SADECE 45 GÜN İÇİNDE SARIYER'İ REZİL ETMEYİ BAŞARAN KAVALOĞLU VE YÖNETİMİN SUYU ISINDI!!!
14.08.2022 / 13:04
Sarıyerli olsun veya olmasın hiç önemli değil... Sarıyer Spor Kulübü'ne başkan adaylığı niyeti olan, kulübümüze yakışan bir öz geçmişe sahip olan, dürüst karakterli ve futbol literatüründe işin ehli olan, kaliteli-saygın iş insanlarına açık çağrıda bulunuyor ve en geç iki ay içinde yapılacak olan olağanüstü genel kurul için hazırlıklara başlamalarını arz ediyoruz...

Sarıyer Spor Kulübü, Sarıyer halkı tarafından, tabir-i caizse 'Temiz Eller Operasyonu' ile kurtuluşa ermesi kaçınılmaz bir gerçektir.

14 Gün sonra ligin ilk müsabakasına çıkacak olan Sarıyer'de beklenen iç ve dış transferler büyük bir kaosa dönüştü.

Amatör bir takımı dahi yönetemeyecek beceriksizliğe sahip olan Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulu, Sarıyer tarihinin en zayıf kadrosunu oluşturmaya devam ediyor.

Yapılan transferlerin 2. Lig seviyesini taşıyacak kapasiteye sahip olmadığını ve oluşturulan bu kadronun önümüzdeki sezon Sarıyer'i küme düşüreceğini defalarca aktarmamıza rağmen, Sarıyer yönetimi parasızlıktan ve vizyonsuzluktan dolayı Koca Çınar Sarıyer'i yok etmeye doğru hızlı adımlarla ilerliyor.

"Transfer yapıyoruz" diyerek farklı takımlardan U19 da forma giyen çocukları toplayan, ayrıca 2. Ligde hiçbir takımın kadrosunda düşünmediği çöp diye tabir edilen futbolcuları sırf ucuz diye kadrosuna katan, geçen sezon Sarıyer forması giyen kaliteli oyuncuları elinden kaçıran Selçuk Kavaloğlu ve yönetimi şanlı kulübümüze alânen ihanet içindedir.

Futbolu bilmeyen, ligi iyi analiz edemeyen, ekonomik standardı yakalayamayan, kadro kurma konusunda tam bir rezillik ortaya koyan bu basiretsiz yönetim, görüyoruz ki tüm Sarıyer halkı ile resmen alay etmektedir.SELÇUK KAVALOĞLU VE YÖNETİME SORUYORUZ! AZ DA OLSA CEBİNİZDEN PARA HARCIYORSUNUZ! PEKİ YÖNETİM OLARAK VERDİĞİNİZ BU PARALARI KULÜBE BAĞIŞ OLARAK MI, YOKSA BORÇ OLARAK MI VERİYORSUNUZ? BUNU AÇIKLAMAK ZORUNDASINIZ! KAMUOYU SİZDEN İVEDİLİKLE CEVAP BEKLİYOR?

Sarıyer Spor Kulübü'nün yönetiminde yer alan başkan ve diğer isimlerin birçoğu maalesef çıkarcı ve menfaatçi bir zihniyete sahip olduğu ile ilgili tüm Sarıyer çalkalanıyor.

Sarıyer halkı bu kişilere zerre iğne ucu kadar güvenmiyor.

Bu nedenle Sarıyerliler haklı olarak soruyor!

"Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulu verdikleri az miktarda ki parayı kulübümüze bağış olarak mı sunuyorlar, yoksa kulübü kendilerine borçlandırıyorlar mı?"

Sarıyer halkının bu konuda aydınlatılması gerekmektedir.

Yenigün Gazetesi olarak Hak, Hukuk ve Adalet nezdinde uyarıyoruz!!!

Sarıyer Spor Kulübü üzerinden rant elde etmeye kalkışıldığını tespit ettiğimiz takdirde, hiç zaman kaybetmeden gereğini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın!

Bu tarz aşağılık bir kötülük ile kendilerine rant sağlayacak yöneticilerin hem kamuoyu önünde hem de adalet önünde hesap vereceklerini bildirmek isteriz.

Bu sebeple herkes aklını başına almalı ve Sarıyer'i kendilerine bir rant kapısı olmaktan uzak tutmalıdırlar.

SARIYER EN GEÇ 2 AY İÇİNDE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULA GİDER...

Çok kısa zaman içinde hepimizin gördüğü gibi mevcut Sarıyer yönetimi almış oldukları bu kutsal görevi ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

İşin ehli olmadıklarını kendi yakınları, arkadaşları ve akrabaları başta olmak üzere Sarıyer'de herkes görmüş oldu.

Bu kadar vasıfsız, bu kadar iş bilmez bir başkan ile aciz bir yönetim oluşturmak gerçekten son yılların en ilginç, en sıradışı olayı olsa gerek...

Sarıyer Spor Kulübü'nün bu vizyonsuz yönetim ile bir arpa yol alması mümkün gözükmüyor.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulunun suyu ısınmış bulunmaktadır.

Sarıyer Spor Kulübü Başkanlığı için adaylık düşünen saygın iş insanlarına buradan açık duyuru yapmayı kendimize en önemli görev addetmekteyiz.

Sarıyer Spor Kulübü'nün en geç 2 ay içinde olağanüstü genel kurula gideceğini buradan bildiriyoruz.

Sarıyer Spor Kulübü, gerçek Sarıyerliler tarafından, tabir-i caizse 'Temiz Eller Operasyonu' ile kurtuluşa ermesi kaçınılmaz bir gerçektir.

SARIYER HALKI DA, SELÇUK KAVALOĞLU VE YÖNETİME ATEŞ PÜSKÜRÜYOR!

Sokaklarda, caddelerde, kafelerde olduğu gibi sosyal medyada da binlerce Sarıyerli, Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kuruluna resmen ateş püskürüyor.

Kavaloğlu ve ekibinin Sarıyer'i çok kısa zaman içinde resmen amatör bir takım hâline getirerek, 82 yıllık efsane camianın itibarını yerle bir ettiğini dile getiren Sarıyerliler, yazdıkları yazılar ile hem büyük tepki gösteriyorlar hem de ciddi uyarılarda bulunuyorlar...

"Şampiyon olacağız" diyerek Sarıyer halkını aldatan Selçuk Kavaloğlu ve yönetimine karşı sosyal medyada fevkalâde bir protesto hakim.

Biz Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak; 50 gündür açıkça dile getirdiğimiz ve "bu mevcut yönetim Sarıyer'i uçuruma sürüklüyor" diye defalarca deklare ettiğimiz can alıcı konuların, Sarıyer halkı tarafından da yüksek sesle dile getiriliyor olması, Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulunun tüm çıplaklığını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Mevcut yönetimin artık sayılı günleri kaldığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Sarıyerli olsun veya olmasın hiç önemli değil... Sarıyer Spor Kulübü'ne başkan adaylığı niyeti olan, kulübümüze yakışan bir öz geçmişe sahip olan, kaliteli ve futbol literatüründe işin ehli olan saygın iş insanlarına açık çağrıda bulunuyor ve en geç iki ay içinde yapılacak olan olağanüstü genel kurul için çalışmalara başlamalarını arz ediyoruz...