Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SELÇUK KAVALOĞLU </br>KENDİSİNİ KURTARMAK İÇİN </br>ÖNCE İSMAİL GEÇİM'İ </br>KALKAN OLARAK KULLANDI </br>ŞİMDİ İSE ÇAĞRI MEKER'İ </br>HEDEF TAHTASINA KOYDU!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SELÇUK KAVALOĞLU
KENDİSİNİ KURTARMAK İÇİN
ÖNCE İSMAİL GEÇİM'İ
KALKAN OLARAK KULLANDI
ŞİMDİ İSE ÇAĞRI MEKER'İ
HEDEF TAHTASINA KOYDU!!!

SELÇUK KAVALOĞLU </br>KENDİSİNİ KURTARMAK İÇİN </br>ÖNCE İSMAİL GEÇİM'İ </br>KALKAN OLARAK KULLANDI  </br>ŞİMDİ İSE ÇAĞRI MEKER'İ  </br>HEDEF TAHTASINA KOYDU!!!
Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulunun basiretsizliği ve vizyonsuzluğu yalnızca bir kişinin üzerine yıkılamayacak kadar derin boyuttadır. Bunu önemle ve ivedilikle arz etmek isteriz.
03.08.2022 / 13:26
Sarıyer'de yaşanan olağanüstü gelişmelerin ardından transfer komitesinin başına Çağrı Meker'in getirildiği açıklandı.Sarıyer'in vizyonuna ve kalitesine yakışan transferler gerçekleşmeyince kamuoyunda oluşan yoğun tepkilerin ardından Selçuk Kavaloğlu, transfer komitesinin başına getirdiği İsmail Geçim'i bu görevden alarak onun yerine Çağrı Meker'i getirdi.

Fakat aldığımız bilgilere göre İsmail Geçim genel kaptanlık görevine devam ediyor.

Burada çok önemli bir ayrıntıyı okuyucularımız ile paylaşmak istiyoruz...

Sarıyer'de transfer komitesi 4 kişiden oluşuyor.

Çağrı Meker
Derya Gülgeç
Alihan Genç
İsmail Geçim

Bu 4 isim yönetim kurulu tarafından transfer komitesi olarak görevlendirilmiş kişiler.

Hangi transfer yapılırsa yapılsın bu 4 ismin onayı muhakkak alınıyor ve transferler o şekilde gerçekleşiyor.

Yansıtıldığı gibi transferler aslında tek bir kişinin sorumluluğunda değil. Derya Gülgeç ve Alihan Genç'in de transferlerden sorumlu olduğunu kimse göz ardı etmesin. Hatta transferin asıl sorumlusu transfer sürecini takip eden ve son onayı veren Selçuk Kavaloğlu'dur.

Burada asıl sorulması gereken soru şu?

Selçuk Kavaloğlu çıkıyor basın açıklaması yaparak her şeyin güllük gülistanlık olduğunu söylüyor ve transfer sürecinde gayet başarılı bir tablo çizdiklerini ifade ediyor!

Bu açıklamayı yaptıktan sadece 24 saat sonra ise transfer komitesinin başındaki adamı görevden alıyor!!!

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar adama?

Selçuk Kavaloğlu ve Sarıyer'in düştüğü skandal durum hakkında bugüne kadar yaptığımız tüm haberlerin, sunduğumuz tüm bilgilerin ne kadar doğru olduğu bir kez daha gün yüzüne çıkmış bulunmaktadır.

Selçuk Kavaloğlu'nun başarısızlığı, beceriksizliği ve çulsuzluğu ile birlikte hadsizliği de tüm kamuoyu nezdinde açıkça görülmüştür.Sarıyer Spor Kulübü'nde büyük bir ekonomik buhran var. Ancak bunu dahi açıklayacak erdemliğe sahip olamayan Selçuk Kavaloğlu, yaşanan transfer başarısızlıkları ayyuka çıkınca, kıvrak bir manevra ile kendisini arka planda tutarak, yönetim kurulundaki arkadaşlarını Aslanların önüne attığına tüm Sarıyer şahit olmuştur.

Kavaloğlu kamuoyuna resmen "bakın gördünüz mü, görev verdiğim isimler yanlış yapıyor, bizi başarısızlığa sürüklüyor. Ben elimden geleni yapıyorum ama görevlendirdiğim yöneticiler bir çuval inciri berbat ediyor" şeklinde bir algı operasyonu çekiyor.

İsmail Geçim'in ardından sıra Çağrı Meker'e geldi.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulunun basiretsizliği ve vizyonsuzluğu yalnızca iki kişinin üzerine yıkılamayacak kadar derin boyutta olduğunu bir kez daha deklare etmek isteriz.

Biz Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak defalarca kez uyardık.

Selçuk Kavaloğlu'nun kapasitesi, futbol bilgisi, yöneticilik deneyimi ve vizyonu başkanlık için yeterli değil. Bu gerçeği bariz şekilde Sarıyerliler de görmeye başladı.

Sarıyer her geçen gün gözümüzün önünde eriyip yok olmaya doğru giderken, Halis Sarıyerliler bu durum karşısında kenetlenmeli ve kulübümüze zarar veren bu kötü insanlara karşı gereken ciddi adımları atmaya başlamalıdır.

Eski Gelecek Partili, AK Parti Sarıyer İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Kavaloğlu'nun entrikaları ve siyasi oyunları resmen elinde patladı.

AK Parti'nin üst düzey kesiminden hiçbir destek görmediği gibi ayrıca söz verdiği stad ve kulüp binalarında da henüz bir çivi bile çakılmadı.

Kulübün kurumsal borçlarının da ödenmediğini dile getirmemiz gerekiyor.

Genel kuruldan 1 hafta önce Selçuk Kavaloğlu için
(CEP DELİK CEPKEN DELİK, BAŞKASININ ATINA BİNMİŞ SARIYER'E BAŞKAN ADAYI OLMUŞ)
başlıklı bir yazı kaleme almış ve Perşembe'nin gelişini Çarşamba'dan bildirerek tüm Sarıyerlileri uyarmıştık.

Samimiyetle dile getiriyoruz ki, yanılmayı çok isterdik.

Fakat maalesef yine haklı çıktık. Yazdıklarımız çok kısa süre içinde bir bir gerçekleşmeye başladı.

Çok az bir zaman sonra ligler başlıyor. Ortada kayda değer bir takım yok.

Geçen sezondan sözleşmesi devam eden oyunculara ek olarak kenarda köşede kalmış, yetenekleri sınırlı oyuncular ilave edildi.

Takviyelerin devam edeceği söyleniyor lakin alınan oyuncuların gücü ve yeteneği vasatın altında kalması durumunda Sarıyer'i çok kötü günler bekliyor olacak.

Her geçen gün yeni skandallar ile çalkalanan Sarıyer Spor Kulübü'nde bakalım önümüzdeki günlerde ne gibi bombalar patlayacak?

Hep birlikte göreceğiz...