Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - 'ŞAMPİYON OLACAĞI' DİYEREK SARIYER HALKINI ALDATAN GÜRUHLAR </br>BEYAZ MARTI'NIN </br>KANINI EMMEYE BAŞLADILAR!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

'ŞAMPİYON OLACAĞI' DİYEREK SARIYER HALKINI ALDATAN GÜRUHLAR
BEYAZ MARTI'NIN
KANINI EMMEYE BAŞLADILAR!!!

'ŞAMPİYON OLACAĞI' DİYEREK SARIYER HALKINI ALDATAN GÜRUHLAR </br>BEYAZ MARTI'NIN </br>KANINI EMMEYE BAŞLADILAR!!!
Selçuk Kavaloğlu çıkıyor hiç utanmadan, sıkılmadan basın açıklaması yapıyor ve Sarıyer halkına yalanlar zinciri sıralayarak aldatmaya devam ediyor.
02.08.2022 / 17:01
Sarıyer Bugün 2 Ağustos tarihi itibariyle Bolu kampına başladı.Bolu kampı başladı başlamasına lakin ortada
takım yok.


2. Lig seviyesinde dahi olmayan futbolcuları kadrosuna katan Sarıyer yönetimi ayrıca farklı takımlardan U 19 seviyesinde kapasitesi yetersiz futbolculara imza attırdı. Altyapı destekli bir kadro ile Bolu kampı başladı.

Selçuk Kavaloğlu çıkıyor hiç utanmadan, sıkılmadan basın açıklaması yapıyor ve Sarıyer halkına yalanlar zinciri sıralayarak aldatmaya devam ediyor.

Selçuk Kavaloğlu için yalan söylemek artık bir huy haline gelmiş vaziyette. İnsanları kandırmaya yönelik eylemlerinde her türlü manevrayı başarıyla gerçekleştiriyor.

Aklı selim, zeki, dürüst ve vicdanlı Sarıyerliler gerçekleri bariz şekilde görmektedir.

2. Ligde hiçbir takımın kadrosunda düşünmediği oyuncular ve teknik direktör ile gerek iç gerekse dış transfer hamlesi gerçekleştiren Selçuk Kavaloğlu ve yönetimi Sarıyer'e telafisi olmayan zararlar vermeye devam ediyor.

Sarıyer forması giyecek performansa sahip olmayan vasat futbolculara peşinat ödemeden imza attırarak Sarıyer Spor Kulübü büyük bir borcun altına sokuluyor.

Net olarak ifade etmeliyiz ki mevcut yönetim Sarıyer'de kendilerine verilen bu kutsal görevi ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

"82 Ruhu ile Şampiyonluk kadrosu kurarak zafere imza atacağız" diyen Selçuk Kavaloğlu isimli mahlukat maalesef Sarıyer halkını göz göre göre kandırmış, aldatmış durumdadır.

Sarıyerliler Kan Ağlıyor.

"Bu mevcut yönetim ile Sarıyer önümüzdeki sezon 3. Lige düşecek takımlar arasında yer alır" şeklinde ciddi bir görüş var.

Para vermeyen bir başkan, para vermeyen bir yönetim sadece yalakalık yaparak, Sarıyer Spor Kulübü'nün onurunu ayaklar altına alarak tabir-i caizse resmen dilenciliğe başlamış bulunmaktadır.

Yönetim içinde ticaretle uğraşan iş insanları var!

Neden kulübe maddi destek çıkmıyorlar? "Sarıyer'in yöneticisiyiz" diyerek caka satan ve bu kartviziti taşıyan şahsiyetler Sarıyer'e maddi katkıları olmayacaksa ne işleri var o koltukta?

Sarıyer Spor Kulübü yöneticiliği hiç bu kadar ucuz olmamıştı!

Şimdi Sarıyerli vatandaşların asıl korkusu, kulübümüzün sportif başarısızlık ile beraber borç altına girecek olmasıdır.Sarıyer'in onuru gururu hiçe sayılarak, Dilencilik yapılarak toplanan bir takım paraların kulüp için, transferler için harcanmadığını tüm Sarıyerliler sokaklarda, caddelerde, kafelerde konuşuyorlar!

Adam gibi sponsorluk anlaşması yapılması gerekirken, yönetim içinde ciddi bir para toplanması gerekirken bunların hiçbiri yapılmıyor!

Sarıyer'in önde gelen ağır abileri başta olmak üzere, vatandaşların iddia ettiği gibi Kayıt dışı, bir takım alavere dalavere oyunlar ile dilencilik yöntemi suretiyle paralar toplanıyorsa vah Sarıyer'in hâline!!!

Biz Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak bu iddialara kesinlikle inanmak istemiyoruz!

Yönetim kurulunda sayısı az da olsa Onurlu ve Karakterli bazı isimler var.

Bu kişilerin böyle bir ahlaksızlığa müsade etmeyeceğine yönelik inanç taşıyoruz.

Her şeyin şeffaf ve ilkeli sürdürülmesi gerektiğine inanıyor ve özellikle şeref, haysiyet ve kul hakkına çok dikkat edilmesi gerektiğine kanaat getiriyoruz.

Liglerin başlamasına 3 hafta kadar bir süre kaldı.

Ortada hâlâ takımın en az yarısı yok.

Tehlikenin ne boyutta olduğunu her defasında söylüyoruz ANCAK bunu anlayacak ve kavrayacak bir beyin göremiyoruz.

Ortada para olmadığı gibi aynı zamanda beyin de yok.

Beyin yerine bu mevcut yönetim acaba kafasının içinde ne kullanıyor bunu anlamakta olağanüstü şaşkınlık yaşıyoruz!

Zihniyet kötü olunca ve üstelik bu zihniyet bir de kalbi bozuk bir zümrenin eline geçmiş ise beyin dediğimiz organ da hipnoz olmuş vaziyette kötülüklerin efendisi için hizmete amade oluyor.

Bakalım Sarıyer Spor Kulübü bu zaman diliminde daha ne kadar süre Hunharca Katledilecek!

Üzülerek ve hayretler içinde bu korku filmini izlemeye devam ediyoruz...