Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - CEP DELİK CEPKEN DELİK </br>BAŞKASININ ATINA BİNMİŞ </br>SARIYER'E BAŞKAN ADAYI OLMUŞ! </br>KULÜBÜMÜZ İLE RESMEN </br>ALAY EDİYORLAR!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

CEP DELİK CEPKEN DELİK
BAŞKASININ ATINA BİNMİŞ
SARIYER'E BAŞKAN ADAYI OLMUŞ!
KULÜBÜMÜZ İLE RESMEN
ALAY EDİYORLAR!!!

CEP DELİK CEPKEN DELİK </br>BAŞKASININ ATINA BİNMİŞ </br>SARIYER'E BAŞKAN ADAYI OLMUŞ! </br>KULÜBÜMÜZ İLE RESMEN </br>ALAY EDİYORLAR!!!
'Başkasının atına binen, tez iner' diye bir söz var. Bu iş çocuk oyuncağı değil.
25.06.2022 / 15:50
Sarıyer Spor Kulübü'ne genel kurul üyesi her vatandaşın başkan adayı olması özgün hakkıdır. Bu doğrultuda gücü nispetinde bir şeyler yapmak için gayret gösteren herkese saygımız var.

Lakin Sarıyer'de öyle bir durum söz konusu ki, resmen Koca Çınar Sarıyer Spor Kulübü ve Camiası ile alay eden bir takım kişiler 'başkan adayıyım' diye ortaya çıkıp aklı sıra algı operasyonu yapıyor.

Cep delik, cepken delik bu kişiler başkasının şeyi ile bir yerlere girmek için entrikalar gerçekleştiriyor.

'Başkasının atına binen, tez iner' diye bir söz var.

Zamanında Sarıyer'de yöneticilik yapmış olan bu insanlar, Sarıyer'e iğne ucu kadar faydaları olmadığı gibi, aksine kulüpten ne götürdükleri dilden dile konuşulmuş ve tartışılmıştır.

Ayrıca potansiyel ve kapasite anlamında bu kadar vasat insanların başkan adayı olarak ortaya çıkması, Sarıyer Spor Kulübü için de tabir-i caizse vizyonun yerlerde olduğunu gösteren acı bir tablodur.

Sarıyer'de ve İstanbul'da tüm gücünü yitirmiş bir partiyi ve Ankara'dan maddi destek alacağını öne sürdüğü bir iş adamını arkasına aldığını söyleyerek başkan adayı olduğunu bildiren güruhlar maalesef aynaya bakmaktan bile aciz durumdalar.

Allah'ın yarattığı her insan tabii ki önemlidir.

Ancak insanlar kendilerini bildikleri sürece insandır.

Kendini, haddini, ne olduğunu bilmeyen insanlar hayatları boyunca alay konusu olmaya mahkumdurlar.

Sarıyer Spor Kulübü'ne başkan adayı olacak kişinin öncelikle iş insanı olması gerekir. 'ondan, bundan para bulacağım' diyerek başkan adayı mı olunur? Böyle saçmalık mı olur?

Yeni Spor Yasası ile artık başkanlar borçlanacak. İnsanda zerre akıl olsa, başına gelecek felaketin farkında olur. Hem kendilerini hem de Sarıyer'i yakacaklar.

Güruhların başkan olduğu, yönetim oluşturduğu bir Sarıyer düşünsenize? Kulüp tımarhaneye döner! Sarıyer küme düştüğünde bunun hesabını genel kurulu üyeleri mi verecek? Sarıyer bu tırı vırı şahsiyetler ile Yok olup giderse, bunun hesabını kim nasıl verecek?

Sarıyer Spor Kulübü bu kadar düşmedi arkadaşlar.

Yoldan geçen sarı çizmeli Mehmet Ağa 'başkan adayıyım' diyor?

Bir de şey bulmuşlar, 'Köyün çocuğuyum' diyor birileri. Ulan Sarıyer'de hepimiz köyün çocuğuyuz. Dürzülük yapmayın, akıllı olun.

'Köyün çocuğum' diyenler bir aynaya baksınlar! Hiç Türk'e benziyorlar mı? Baksanıza tipinize? Neye benziyorsunuz bakın da görün? Gerçi siz kendinizi iyi bilirsiniz de, bilmeyenleri uyandırayım dedim.

Her neyse, Sarıyer Spor Kulübü'nün bir şerefi var, onuru var. Bu kulübü paçavraya çevirmek isteyen, kendi çıkar ve menfaati için kullanmaya yönelik düşüncelere sahip olan kişilere Sarıyer'in kapıları sonuna kadar kapalı kalacaktır.

Sarıyer için esas olan unsur, önemli ve değerli bir iş insanının ve onun ayarında bir yönetim kurulunun seçilmesidir.

Bu sezon küme de kalmak için en az 20 milyon liraya ihtiyaç var. Şampiyonluğa oynamak için de 35 milyon liraya ihtiyaç var.

Bu iş çocuk oyuncağı değil.

Kıymetli başkanımız Sayın Saffet Akkoyun'un önerilerini dinleyelim ve bu aşamada atacağı adımları hep birlikte destekleyelim.

Sarıyer'in selameti için hayalci değil gerçekçi unsurlar ile iletişim kuralım.

Aslolan Sarıyer'dir!!!

Devamı gelecek...