Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>MHP KOCAELİ İL BAŞKANI </br>AV. YUNUS EMRE KURT’A </br>HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR’DAN
MHP KOCAELİ İL BAŞKANI
AV. YUNUS EMRE KURT’A
HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>MHP KOCAELİ İL BAŞKANI </br>AV. YUNUS EMRE KURT’A </br>HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Ali Büyükasar, MHP Kocaeli İl başkanı Av. Yunus Emre Kurt’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
23.12.2021 / 12:47


Spor ve siyaset dünyasının saygın isimlerinden, başarılı iş insanı Ali Büyükasar, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Türkiye’deki en genç İl başkanı olan Av. Yunus Emre Kurt’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu.İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarette Ali Büyükasar hayırlı olsun dileğinde bulunarak Kurt’a yeni görevinde başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede ikili bir süre sohbet etti. 

Görüşmenin sonunda Ali Büyükasar, Yunus Emre Kurt'a üzerine hat sanatı ile kendi isminin yazılı olduğu porselen tabak hediye etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Av. Yunus Emre Kurt ise Ali Büyükasar’a teşekkürlerini belirtti.

Geçmiş yıllarda Milliyetçi Hareket Partisi'nde Siyaset ve Liderlik Okulu birincisi olan, Sarıyer İlçe Başkanlığı'nda ve İstanbul İl Başkanlığında görevlerde bulunmuş olan Ali Büyükasar görüşme sonrası sosyal medya hesabından yapmış olduğu kısa açıklamada, “MHP Kocaeli İl Başkanımız Av. Yunus Emre Kurt'u MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'ndan dönem arkadaşım, Ülküdaşım Mahmut Girginer ile birlikte makamında ziyaret ettik.

Hoş sohbeti, ilgisi ve nezaketi için Başkan Kurt'a çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.Av.Yunus Emre Kurt’un atandığı gün ilk mesajı, “Liderimiz, MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin takdir ve tensipleriyle, Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın'ın bildirimiyle Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım.

İstisnasız tüm ülküdaşlarımızı birliğe, kardeşliğe davet ediyorum.

Cenab-ı Mevla'nın nasip ettiği her imkân ve takdir ettiği her makâmın; bir imtihan, Allah rızası için millete hizmet etmeye vesile olduğunun bilincindeyim.

Gönül birlikteliği kurmaya geldim...” olmuştu.

Av. Yunus Emre Kurt çalışkan yapısı ve enerjisi ile kısa sürede tüm Kocaeli halkının takdirini kazanmış durumda...