Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DEJAVU!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DEJAVU!!!

DEJAVU!!!
Sarıyer'de yaşayan muhafazakarlar ve milliyetçiler yerel anlamda ne çektiyse samimiyetsiz ve içi boş (ittifak) siyasi zihniyetten çekti.
01.04.2021 / 13:17


Sarıyer'de yaşayan muhafazakarlar ve milliyetçiler yerel anlamda ne çektiyse samimiyetsiz ve içi boş (ittifak) siyasi zihniyetten çekti. Ders alınıyor mu derseniz? Cevabı gayet basit...

Ver fotoğrafı, yan gel yat Osman.

Ağam da sensin,

Paşam da...

Sevgili dostum Halil İbrahim Hocam... Millet artık bu pozlara kanmıyor. Hâlâ idrak edemediniz mi?

Allah akıl fikir versin!


DEJAVU!!!

MHP İlçe Başkanı ile fotoğraf çektirip, algı yaratarak değil; samimi ve dürüst olup, kendi çıkar ve menfaatlerinizden arınınca ülkücü oyları kazanabilirsiniz! Aksi halde yeniden dejavu yaşamaya tüm Sarıyer hazır olsun...

CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'ten ilçe tarihinin en büyük oy farkını yiyen AK Parti'de sadece fiziksel değil mental olarak da değişimler yaşanması bekleniyor ancak şu ana kadar yapılan çalışmalar halk nezdinde henüz istenilen seviyede olmazken, Başkan Kurşun için "fotoğraf siyasetçisi olma yolunda hızlı bir ilerleyişi söz konusu" yorumları sıkça yapılmaya başlandı.

İki parti yetkililerinin birbirlerine olan yakınlaşmasının samimiyet çerçevesinde gerçekleşmesi, önümüzdeki siyasi süreç adına başarı odaklı beklentileri de beraberinde getireceği aşikar. Fakat taban kitle esas alındığında karşılıklı güven duygusunun orta seviyelerin dahi gerisinde kaldığını rahatça dile getirebiliriz.

HALİL İBRAHİM KURŞUN'A </br>BÜYÜK DESTEK...AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve heyeti, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Hakan Başpınar ve kurmaylarına nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Görüşme sonrası ilçe ve ülke sorunlarının ele alındığı, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu açıklandı.

Burada öne çıkan husus ise AK Partili vatandaşların kendi ilçe başkanlarına olan inançsızlığı ve güvensizliği, geride bıraktığımız süreçte azalacağı yerde çoğalması... Bu durumun özenle üstünde durulması gereken bir konu olduğunu dile getirebiliriz.

Sarıyer'de yaşayan ve yaklaşık 150 bin dolayında olan bir insan topluluğu, Recep Tayyip Erdoğan'a sempati duymasına rağmen, AK Parti'nin yerel yöneticileri tarafından gerçekleştirilen yanlış politika ile ilçe konjonktürü ters yönde ilerleyişini sürdürüyor.

Koltuk Değişiyor, Zihniyet Yerinde Sayıyor.

AK Partili seçmen kendi ilçe yönetimini samimi bulmuyor ve başarıya ulaştıracak insan odaklı hizmetkâr bir anlayışın yetersizliğinden dert yanıyorlar. MHP tabanı da Sarıyer'de AK Parti'ye güven duymuyor. Ve bu nedenle maalesef yapılan bu tarz görüşmeler nezaketten öteye geçemiyor ve fazlasıyla samimiyetsiz karşılanıyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'ten yenilen 30 bin oy farkını henüz gündeme getiremeyen ve bu gerçek ile yüzleşme noktasında henüz doğru adımları atamayan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun'a parti tabanının bir bölümünün verdiği destekte kısa sürede erimeye başladı.

Son 12 yıldır Şükrü Genç'in ekmeğine yağ süren ballı börekli muhalefet anlayışı artık son bulacak diye ümitlenen AK Partili Sarıyerliler inşallah hayal kırıklığına uğramazlar.

Önümüzdeki süreçte daha net fikirler elde edeceğimiz Halil İbrahim Kurşun ve heyetinin olumlu-olumsuz tüm çalışma ve icraatlarını daha yakın takip altına alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Sarıyer halkının tabir-i caizse kulağının bir arkası kaldı. Göz boyamalı siyaseti bırakın, hizmet odaklı gerçek samimi yaklaşımlar sunun.

Deniz bitiyor.


Etiketler: DEJAVU!!!