Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'de AK Parti Çöküyor CHP Yükseliyor
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'de AK Parti Çöküyor CHP Yükseliyor

Sarıyer'de AK Parti Çöküyor CHP Yükseliyor
Sarıyer'de AK Parti'nin rüzgarı tersine esiyor, partililer mutsuz, huzursuz ve kırgın...
01.03.2014 / 20:03


AK PARTİ'NİN SARIYER'DEKİ ÇÖKÜŞÜ DEVAM EDİYOR

Sarıyer'de AK Parti'nin rüzgarı tersine esiyor, partililer mutsuz, huzursuz ve kırgın...

11 yıldır AK Parti teşkilatı içinde büyük mücadele veren gerçek AK Parti’liler tepki göstermeye ve teker teker kopmaya başladı. Sarıyer’de çalkantılara sebep olan Sedat Özsoy'un adaylığı ile birlikte AK Partililer önümüzdeki yerel seçimlerde Sarıyer'i yine kaybettikleri gözüyle bakmaya başladılar.

Seçim kaybettiren adam olarak kabul edilen ve başkan adaylığının açıklanması ile tepkilere maruz kalan Sedat Özsoy ve bir türlü kabullenilemeyen meclis üyesi adayları karşısında tepkiler artıyor.

Sosyal paylaşım sitelerinde yoğunlaşan AK Partililerin tepkisi ve yapılan protestolar da olayın vehametini ortaya koyuyor.

AK Parti yetkililerinin ve ilçe teşkilatının, Sarıyer'de AK Parti tabiri-caizse seçimi kazanmaması için ortak bir çalışma sürdürdüğünü ifade eden Sarıyerli AK Partililer, sürecin olumsuz geliştiğini ve yapılan her bir olumsuz hareketin CHP’nin ekmeğine yağ sürmek olduğunu belirttiler.

Şükrü Genç'in yıldızı parlamaya devam ediyor

AK Parti'de bu olumsuz gelişmeler yaşanırken, CHP'de Şükrü Genç'in halk nezdinde yıldızı parlamaya, şansın CHP'den ve Şükrü Genç'ten yana döndüğü net olarak görülüyor.

CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı ve Adayı Şükrü Genç, "30 yılda yapılamayanları 5 yılda yaptık." diyerek projeleri ile meydana çıktı. Yaptıklarının daha başlangıç olduğunu, Hayatı kolaylaştıran projelere imza attıklarını anlatan Şükrü Genç, yeni dönem için oy istemeye devam ediyor.

"Kimseyi ayırmadık, ayrıştırmadık. Daha iyi yaşanabilir, refah düzeyi yüksek bir Sarıyer için çalışmalarıma devam edeceğim" diyen Sarıyer Belediye Başkanı ve Adayı Şükrü Genç, her gittiği yerde coşkuyla karşılanmaya devam ediyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerlilerin yıllardır özlemini çektiği projelere de imza attı. Sarıyer Belediyesi 5. Yaşam Evi’nin ve 3. Bakım Evi’nin açılışlarına imza attı. Sarıyer Belediyesi tarafından Maden Mahallesi halkının kullanımına sunulan Yunus Emre Gündüz Bakım    Evi ve Şifa Suyu Yaşam Evi de açıldı.

   Sarıyerli vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği açılış renkli görüntülere sahne olurken, gündüz bakım evi ve yaşam evinin açılış kurdelesini kesen Başkan Genç, mahalle sakinlerinin adeta yıldızı oldu.

Sarıyer Halkı "Mülkiyet sorununu ancak Şükrü Genç çözer" diyor...

Muhtarlar, mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı mutluluğunu dile getirirken, Şükrü Genç’in yaptığı hizmetleri daha önceki yöneticilerin ve şimdiki AK Parti Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy döneminde de görmediklerini belirtip mutluluklarını dile getiriyorlar.

Sarıyerliler, ilçeye kazandırdığı hizmetlerden dolayı CHP'li Sarıyer Belediye Başkanı ve Adayı Şükrü Genç’e teşekkür ederken, AK Parti'nin umut ve güven vermediğini söylüyorlar.

Köy Dernekleri, Sivil Toplum Kuruluşları, Başkan Genç’e coşkuyla yaklaşıyorlar ve CHP'nin oyu her geçen gün artmaya da devam ediyor.

Mülkiyet sorunu ve yerinde dönüşüm konusunda her seçim öncesinde söz verilmiş, en ufak bir şey yapılmamıştı. Kentten kopuk alanları kentle bütünleştiren Başkan Şükrü Genç'in çalışmaları Sarıyerlileri umutlandırıyor.

Yıllardır Sarıyerlilerin korkulu rüyası olan yağmurlu havalar, yapılan yağmur suyu kanalları, asfaltlanan yollar ve bilinçli yeşillendirme sayesinde yerini mutlu günlere bıraktı.

Şükrü Genç'in olduğu yerde, Sedat Özsoy'a hiç şans tanınmıyor

Son olarak belirtmek istiyoruz ki; yapılan araştırmalarda ve kamuoyu yoklamalarında Şükrü Genç'e Sarıyerliler tam destek verirken; güven ve adalet konusunda şüphe uyandıran, meclis üyesi adayı konusunda çok ciddi problemler yaşayan ve 4 ayrı partide yer alarak (ANAP, CHP, MHP, AKP) samimiyetsiz görüntü sergileyen AKP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Ösoy'a, Sarıyerli vatandaşların büyük çoğunluğu hiç şans tanımıyor.

 


YORUMLAR
sarıyerli: 
""
akp yalnızca sarıyerde diil türkiyenin bi cok kentinde çöküş yaşıcak. yolsuzluk ve adaletsizlik almış başını gidiyor akpliler utanmadan hala oy isterler
02.03.2014 / 09:29