Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyerli Gençlerden, Adnan Ayber'e Sevgi Seli
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyerli Gençlerden, Adnan Ayber'e Sevgi Seli

Sarıyerli Gençlerden, Adnan Ayber'e Sevgi Seli
İstek Özel Kemal Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber’i makamında ziyaret etti.
27.02.2014 / 14:58
İstek Özel Kemal Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber’i makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcısı Mehmet Metilli’nin de yer aldığı buluşmada öğrenciler Sarıyer’de depremle ilgili çalışmaları anlattı. Özellikle Adnan Ayber'e yoğun ilgi gösteren gençler, Adnan Ayber'in eğitimci olarak belediye de yer almasının kendileri için bir şans olduklarını söylediler.Adnan Ayber: Gençlerimiz olmazsa olmazımızdır

İstek Kemal Atatürk Okulu Lego Kulübü olarak Mart 2014’te düzenlenecek olan FIRST LEGO LEAGUE yarışması kapsamında Sarıyer’de uygulanmak üzere çalışmalar yapan öğrenciler Başkan Yardımcısı Adnan Ayber ve Mehmet Metilli ile fikir alışverişinde bulundular. “Hazırız, Bilinçliyiz ve Güvendeyiz” sloganıyla hazırladıkları broşürle yola çıkan genç gönüllülerin hedefi; Sarıyerlileri deprem konusunda bilinçlendirme, deprem anında güvenli bir alan sağlama, deprem sonrası arama-kurtarmaya katkı sağlayabilme ve kurtarılan vatandaşları en kısa sürede yakınlarına ulaştırabilmek. Bu proje konusunda destek bekleyen öğrenciler belediyenin yapmış olduğu çalışmaları da takip ettiklerini dile getirdiler.Gençlerle uzun uzun sohbet eden Adnan Ayber ise “Sarıyer Belediyesi olarak yapılan tüm çalışmalara destek veriyoruz. Siz öğrencilerimizin sosyal sorumluluk projelerinde öncü olmaları bizleri çok mutlu ediyor. Çocuklarımız, gençlerimiz bizim olmazsa olmazımızdır. Bu ülke sizlerle gelişecek, sizleri bu çalışmalarınızdan dolayı kutluyorum” dedi.