Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Cemil Özbalta'sız Sarıyer Meclisi Olmaz
Sarıyer'de Ambulansa Çarpan Araç Takla Attı: 2 Yaralı
Halkın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor...
2019'da Sanayiciye Destek Yağacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Cemil Özbalta'sız Sarıyer Meclisi Olmaz

Cemil Özbalta'sız Sarıyer Meclisi Olmaz
AK Partililer, Cemil Özbalta'sız Sarıyer Meclisi olmaz diyor.
15.02.2014 / 14:41


AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi ve aday adayı Cemil Özbalta, Sarıyer siyasetinin ve meclisinin yükselen değeri haline geldi.

Renkli kişiliğini meclise de taşıyarak siyasete ahenk getiren Cemil Özbalta, hayalin de ötesinde sevgi kazanan, nitelikli, eğitimli ve çalışkan bir siyasetçi oldu.

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Cemil Özbalta, Sarıyer siyasetinin olmazsa olmazı, meclisin yükselen değeri olarak görülüyor...

Yeni dönemde mecliste olması gereken en önemli isim olarak Sarıyer halkı tarafından dillendirilen Cemil Özbalta ile Sarıyer’de siyaset anlam kazandı ve renklenmeye başladı.

Önemli kazanımlar sağladı

Cemil Özbalta'nın AK Parti Sarıyer vizyonunu oluşturan bir değer olduğunu kaydeden Sarıyerli AK Partililer, "Bir yıl boyunca mahallelerde ve Sarıyer kamuoyunda çalışmalar yapıldı. Mevcut belediye meclis üyelerimiz değerlendirildi ve aday adayları incelendi. Bizler de izliyoruz.

AK Parti Sarıyer ilçe teşkilatı, aday adaylarını değerlendirirken olmazsa olmaz olarak Cemil Özbalta'yı değerlendirmelidir. " dedi.

Cemil Özbalta'nın mecliste olması sayesinde Sarıyer siyasetine renk geldiğini ifade eden Sarıyerli AK PArtililer; Cemil Özbalta şu ana kadar yaptıklarıyla, önemli kazanımlar sağladı. Her mecliste olması gereken bir değer, bir şahsiyet olduğunu ortaya koydu. Bazen coştu, bazen de coşturdu. Her zaman bir uğraş içinde oldu. Belediyedeki usulsüzlükleri ortaya çıkarmada öncü oldu. Yeni dönemde de Cemil Özbalta'yı mecliste görmek istiyoruz" diye konuştu.

AK Parti'nin Sarıyer'deki sözcüsü

Sivil Toplum Kuruluşları ve çeşitli etkinliklerde halkın karışsında farklı bir görüntü çizmek adına AKP Sarıyer vizyonunu oluşturan ekip içersinde yerel komiteler proğramlarında Sarıyer genelinde çalışmalar yapan kurmay heyet tam kadro aday adayı oluyor.

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi ve aday adayı Cemil Özbalta'nın Sarıyer'de siyasete "sevgi ve enerji kattığını" belirten Sarıyerli AK Partililer, "siyasetin özünü oluşturan, partimizin her alandaki sözcüsü, Sarıyer'de siyasetin saygınlığını yükselten, kişisel çıkar beklentisi olmayan, yaptığı değerli çalışmalarla siyasetin gelişimine de katkı yapan bir siyasetçi. Partimizin yükselen değeri olan Belediye Meclis Üyesimiz Cemil Özbalta'yı yeni dönemde de mecliste görmeliyiz" şeklinde dileklerini bildirdiler.