Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Şükrü Genç Aday Olursa, Mehmet Deniz İstifa Edecek Mi?
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Şükrü Genç Aday Olursa, Mehmet Deniz İstifa Edecek Mi?

Şükrü Genç Aday Olursa, Mehmet Deniz İstifa Edecek Mi?
"Sarıyer’de CHP’nin belediye başkan adayının Şükrü Genç" olması halinde CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz'in nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.
08.02.2014 / 00:08


"Sarıyer’de CHP’nin belediye başkan adayının Şükrü Genç" olması halinde CHP Sarıyer İlce Başkanı Mehmet Deniz'in nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, "Sarıyer Belediyesi’nde yolsuzluk ve rüşvet iddialarıyla" ilgili önemli görüşmeler yapıp, CHP Genel Merkezine bilgiler vererek Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç hakkında tepkiler göstermişti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in yeniden aday gösterileceği dedikodularından dahi rahatsız olan Mehmet Deniz , “Adayımız 9 Şubat’ta yapılacak parti meclis toplantısının ardından netlik kazanacak." açıklamasıyla da tavrını koydu.

Sarıyer'de meclis üyelerinin belirlenmesinde uygulanan seçimden sonra da memnuniyetini belirten CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, “Partimize emek verenler, gayret gösteren arkadaşlarımız ön plana çıktı. Örgütün istekleri çok önemli. Örgütün isteklerine rağmen bir şey yapılması mümkün değil” diyerek, Şükrü Genç'e gönderme yaptı ve parti örgütünü karşısına alıp, ayrı yol çizenlerin başarılı olamayacağı mesajını verdi.

İSTİFA EDECEK Mİ?

Bu kadar yoğun tepki ve mücadelede bulunan CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, hem Sarıyer'de hemde parti genel merkezinde ortaya koyduğu tepkileriyle Şükrü Genç'le hep karşı karşıya geldi.

CHP Sarıyer Belediye Başkan adayı olarak Şükrü Genç'in gösterilmesinin partiye seçim kaybettireceğini anlatarak tüm gücüyle tavrını koyan Mehmet Deniz'in, Şükrü Genç'in aday gösterilmesi halinde ne yapacağını Sarıyerli CHP'liler merakla bekliyorlar.

Şu anda herkes bu soruya kilitlendi, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz şayet, CHP Sarıyer Belediye Başkan adayı olarak Şükrü Genç gösterilirse, bunu onur meselesi yaparak görevinden istifa edecek mi?

CHP Genel Merkezi'ne de götürdüğü, elinde bulunduğunu anlattığı "rüşvet ve yolsuzluk" iddiaları dosyasını kamuoyuyla paylaşır mı?

Sarıyerlilerin merak ettiği bu konuda CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, yürütmekte olduğu CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı görevinin belkide son günlerini yaşıyor...

 


YORUMLAR
kenan baycan: 
"önemli plan partiye söz getirmemek"
bence şükrü bey başkan olunca tek adamlığı sevdi partisini unuttu tek sorumlusu başkanı bu konularda daha barışçı ve uzlaşmacı bir kişi olmasını sağlasalardı bu kişilerde başkanın danışmanları başkan yardımcılar ve parti yöneticileridir yazık değilmi kazanılmış bir yer için söylenenler.
08.02.2014 / 22:22
partili: 
""
mehmet denizin ne olduğu belli değil ilçe baskanı gibi davranmıyor. erol aydınla işbirlikçilik yapıyor bu tip bı adam partiliye güven vermez .şükrü gençten daha ciddi konu budur önce sarıyere lider ve sevilen ilçe baskanı lazm
08.02.2014 / 12:00
ahmet şafak: 
"hırsız var mı?"
İlçe başkanı sonuna kadar haklı iddaa ediyorum. Örgüt şükrüye tepkili ve kesinlikle istemiyor.Şükrü genç aday olursa toplu istifalar yolda, hırsızlıkla suçlanan şükrü genç kendini nasıl aklayacak, edinilen bilgiye göre şükrü genç ceza alacak, hırsızı hırsızla mı def edeceksiniz. beş yıldır yatıyor. seçime elli gün kalmış kaldırım yapmaya başlıyor. yalanla dolanla milleti kandırmaya devam ediyor.
08.02.2014 / 00:18